[ul. Odrzykońska/Bł.Karoliny] Słoneczny Stok (SM Projektant)

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: JanzRzeszowa » 02 gru 2015, 11:08

nyala pisze:Witam,
Ja z bonu miałam ok. 600 netto za stolarkę i ok. 1200 netto za biały montaż, ale to tez pewnie zależy od metrażu (przynajmniej stolarka - ilość drzwi). W BOZ-ie akurat żadnych problemów z płatnościami nie było, a w kwestii białego montażu (w 2 z 3 wskazanych na zaświadczeniu firmach)powiedzieli mi, że spokojnie można nadwyżkę dopłacić gotówką.
Umowę z zakładem gazowniczym podpisałam wczoraj, bo od inspektora dowiedziałam się, że już można (tzn. ktoś z bloku 5 podpisywał w zeszłym tygodniu), ale oczywiscie terminu podłączenia licznika jeszcze nie mam i tak jak wczyscy czekam.
Pozdrawiam!

No właśnie, umowa jedno, a dzisiaj widziałem, że gazownicy znowu coś rozgrzebali na Bieckiej (w pobliżu przejścia pod ulicą Odrzykońską). Mam nadzieję że nic poważnego.
Widziałem także drugą ekipę gazowników i miałem wrażenie że na pace samochodu mają reduktory (ale mogę się mylić).
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: nyala » 02 gru 2015, 17:32

Ze strony Spółdzielni:
INFORMACJA

Uprzejmie informujemy, że w uzgodnieniu z Zakładem Gazowniczym podpisywanie umów na dostawę gazu i montaż gazomierzy na budynkach 1, 5, 6 rozpocznie się od dnia 08.12.2015 r.. Osoby, którym mieszkanie zostało przekazane mogą podpisywac umowy z Biurem Obsługi Klienta, ul. Wspólna 5.

ADMINISTRACJA

http://projektant.rzeszow.pl/index.php?gr=7&id=1
nyala
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 34
Na forum od: 22 paź 2015, 11:11

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: mak » 03 gru 2015, 12:56

Ktoś może wie jak wygląda sprawa podpisania umowy z Zakładem Gazowniczym i dostawcą energii a faktycznym popłynięciem gazu w rurach i prądu w kablach ?

W Przyszłym tygodniu mam wyznaczony termin na odbiór i zależy mi że po odbiorze odrazu coś robić a nie przez tydzień jeszcze latać po zakładach i załatwiać papiery.

Prośba o podpowiedź

Pozdrawiam
mak
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 21 paź 2015, 20:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: BartekA » 03 gru 2015, 13:43

Witam,

Dziś dołączyłem do forum i dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy :)

Odebrałem mieszkanie 10 listopada w bloku nr 6 (Żmigrodzka 9). Prąd u mnie popłynął po tygodniu od podpisania umowy w PGE Obrót S.A. Czekam również na gaz, aby temperatura w mieszkaniu się utrzymywała do prac wykończeniowych, na razie dużo w mieszkaniu nie przebywam, a jeśli, to włączam farelkę :)

Ja byłem przygotowany na przesunięcie terminu odbioru mieszkania (czytając "śmieszną" umowę z SP, ale cóż zrobić) więc póki co nie panikuję. Współczuję Panu Darkowi, że jest zmuszony mieszkać w takich warunkach, dzięki Pana interwencji, może media "napłyną" w prezencie na święta :)
BartekA
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 03 gru 2015, 13:33

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: JanzRzeszowa » 03 gru 2015, 14:29

mak pisze:Ktoś może wie jak wygląda sprawa podpisania umowy z Zakładem Gazowniczym i dostawcą energii a faktycznym popłynięciem gazu w rurach i prądu w kablach ?

W Przyszłym tygodniu mam wyznaczony termin na odbiór i zależy mi że po odbiorze odrazu coś robić a nie przez tydzień jeszcze latać po zakładach i załatwiać papiery.

Prośba o podpowiedź

Pozdrawiam

Jak odbierasz mieszkanie w danym dniu dostajesz potwierdzenie ze SM, że masz prawa do danego lokalu i do PGE jest osobny papier.
Ja w tym samym dniu poszedłem do PGE i podpisałem umowę oraz poprosiłem o umówienie terminu założenia licznika(budynek obok). Miły kierownik wyznaczył montaż licznika i uruchomienia na drugi dzień. O dziwo wszystko odbyło sie w terminie i o wyznaczonych godzinach.
Także na drugi dzień mogłem już grzać mieszkanie termowentylatorami.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: EMIL88 » 03 gru 2015, 14:50

Witam wszystkich. Bardzo dobrze, że temat o tej inwestycji się rozkręcił bo masa ludzi kupiła w tej lokalizacji mieszkania i osiedle mocno się rozrasta. Jeśli chodzi o spółdzielnie to faktycznie więcej człowiek może się dowiedzieć na forum niż od spółdzielni. Kupiłem mieszkanie w budynku nr 7. Wczoraj byłem na budowie faktycznie robią chyba coś z gazem bo rozkopali koparką przejazd między budynkiem 03 a budynkiem nr 10. Co do bud 7 to zaczęli już ocieplać od dołu i zaczęli kłaść tynki na parterze.
EMIL88
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 15 cze 2015, 20:36

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: mak » 03 gru 2015, 15:44

DariuszB pisze:
mak pisze:Ktoś może wie jak wygląda sprawa podpisania umowy z Zakładem Gazowniczym i dostawcą energii a faktycznym popłynięciem gazu w rurach i prądu w kablach ?

W Przyszłym tygodniu mam wyznaczony termin na odbiór i zależy mi że po odbiorze odrazu coś robić a nie przez tydzień jeszcze latać po zakładach i załatwiać papiery.

Prośba o podpowiedź

Pozdrawiam

Jak odbierasz mieszkanie w danym dniu dostajesz potwierdzenie ze SM, że masz prawa do danego lokalu i do PGE jest osobny papier.
Ja w tym samym dniu poszedłem do PGE i podpisałem umowę oraz poprosiłem o umówienie terminu założenia licznika(budynek obok). Miły kierownik wyznaczył montaż licznika i uruchomienia na drugi dzień. O dziwo wszystko odbyło sie w terminie i o wyznaczonych godzinach.
Także na drugi dzień mogłem już grzać mieszkanie termowentylatorami.


Dzięki za odpowiedź

a Jak procedura wygląda z gazem (kiedy od podpisania umowy jest gaz w rurach) ?
mak
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 21 paź 2015, 20:52

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: mkk » 03 gru 2015, 16:38

mak pisze:a Jak procedura wygląda z gazem (kiedy od podpisania umowy jest gaz w rurach) ?


Ja dziś podpisałem umowę. O terminie założenia gazomierza jeszcze niewiadomo ;/ Możliwe, że na początku nastepnego tygodnia będzie więcej informacji. Generalnie, sam dzwonisz i się umawiasz na założenie gazomierza.
mkk
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 30 lis 2015, 14:18

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: maciejczek » 03 gru 2015, 20:28

Witam przyszłych sąsiadów. Ja czekam na mieszkanie w bloku numer inwestycyjny 03, ten od drogi. Nie wiem nawet jaki będzie jego nr ani nazwa ulicy, ale podejrzewam, że Żmigrodzka, chociaż kierownik budowy wspominał kiedyś, że może Brzozowska. Wie ktoś może coś na ten temat?
Moje perypetie z gazem i prądem oficjalnie przypadną na marzec, choć klucze do wykończenia podobno na przełomie grudnia/stycznia będzie można odbierać z tego bloku.
maciejczek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 03 gru 2015, 20:25

Re: [ul. Odrzykońska/Bł. Karoliny] Słoneczny Stok (Projektan

Postautor: Duszek » 03 gru 2015, 20:48

na mój gust blok 03 znajduje sie na rogu Iwonickiej i Korczyńskiej
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości