Zalesie Forsycji

Miejsce publikacji ogłoszeń i pytań związanych z Rzeszowem i okolicami

Zalesie Forsycji

Postautor: EwelinaPaweł » 19 paź 2018, 10:44

Rzeszowianie a konkretnie mieszkańcy Zalesia proszę o pomoc. Przeprowadzamy się z żoną i synkiem do Rzeszowa a jeszcze średnio znamy te okolice. Chcielibyśmy poprosić was o opinie na temat mieszkań z a ul. Forsycji - czy warto tam coś kupić/wynająć?Jak tam się mieszka?Może ktoś z was tam mieszka bądź kogoś takiego zna i może coś podpowiedzieć- będziemy wdzięczni
EwelinaPaweł
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 19 paź 2018, 10:08

Re: Zalesie Forsycji

Postautor: NoweMiasto » 31 paź 2018, 10:28

Wszystko zależy do tego co kto lubi oczywiście, ja jako mieszkaniec Rzeszowa osiedle Zalesie mogę polecić z czystym sumieniem. Co do mieszkań się nie wypowiem bo tam nie byłem i nie mieszkałem ale jeżeli chodzi o samą okolicę to naprawdę godna polecenia. Spokój, dużo mniejszy ruch samochodowy, zieleń, miejsca do pospacerowania. Naprawdę godne polecenia miejsce. Z minusów myślę , że konieczność posiadania auta bo raczej do sklepu czy do szkoły o podróży do centrum już nie wspominając, jest kawałek zawsze można się przespacerować, ale autem zdecydowanie szybciej i wygodniej no i kolejny minus to w zimie duży smog na osiedlu.
NoweMiasto
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 28 cze 2017, 8:28

Re: Zalesie Forsycji

Postautor: Alcazar » 01 sty 2019, 18:53

Witam,

podbijam pytanie autora wątku - również interesuje mnie inwestycja na ul. forsycji na Zalesiu, budynki mieszkalne (2 w zabudowie szeregowej, i jeden blok 6 mieszkaniowy, zrealizowane przez dewelopera Dom-ena/SM Południe/Biznes Polska - ta sama firma - różne nazwy. W szczególności zależy mi na informacji od osób które mieszkają w tej lokalizacji - jestem zainteresowany kupnem mieszkania - jednak opinie dotyczące Dewelopera w sieci są miażdżące. Jak się mieszka? Czy temat zagospodarowana jest ogarniany przez jakąś wspólnotę, zarządcę? Czy pojawiają się jakieś awarie/ usterki? Jak wygląda sprawa współdziałania mieszkańców osiedla na rzecz wspólnoty?

Zanim przeprowadzimy się z rodziną warto byłoby uzyskać informacje od kogoś kto orientuje się w temacie.
Proszę o jakiekolwiek informacje,
z góry dzięki.
Alcazar
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 01 sty 2019, 18:39


Wróć do Ogłoszenia i pytania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości