Zalesie Forsycji

Miejsce publikacji ogłoszeń i pytań związanych z Rzeszowem i okolicami

Zalesie Forsycji

Postautor: EwelinaPaweł » 19 paź 2018, 10:44

Rzeszowianie a konkretnie mieszkańcy Zalesia proszę o pomoc. Przeprowadzamy się z żoną i synkiem do Rzeszowa a jeszcze średnio znamy te okolice. Chcielibyśmy poprosić was o opinie na temat mieszkań z a ul. Forsycji - czy warto tam coś kupić/wynająć?Jak tam się mieszka?Może ktoś z was tam mieszka bądź kogoś takiego zna i może coś podpowiedzieć- będziemy wdzięczni
EwelinaPaweł
Świeżak

Na forum od: 19 paź 2018, 10:08

Re: Zalesie Forsycji

Postautor: NoweMiasto » 31 paź 2018, 10:28

Wszystko zależy do tego co kto lubi oczywiście, ja jako mieszkaniec Rzeszowa osiedle Zalesie mogę polecić z czystym sumieniem. Co do mieszkań się nie wypowiem bo tam nie byłem i nie mieszkałem ale jeżeli chodzi o samą okolicę to naprawdę godna polecenia. Spokój, dużo mniejszy ruch samochodowy, zieleń, miejsca do pospacerowania. Naprawdę godne polecenia miejsce. Z minusów myślę , że konieczność posiadania auta bo raczej do sklepu czy do szkoły o podróży do centrum już nie wspominając, jest kawałek zawsze można się przespacerować, ale autem zdecydowanie szybciej i wygodniej no i kolejny minus to w zimie duży smog na osiedlu.
NoweMiasto
Świeżak

Na forum od: 28 cze 2017, 8:28

Wróć do Ogłoszenia i pytania