Wykończenie kuchni

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Wykończenie kuchni

Postautor: jugielek » 05 mar 2018, 19:22

Ma ktoś za sobą ostatnio wykończenie kuchni? Konkretnie chodzi mi o blaty. W co się pakować a w co nie? Odrzuciłem już na pewno tworzywo sztuczne, a jak wygląda sprawa z kamieniem czy granitem? Dajcie znać, każda pomoc się przyda.
jugielek
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 05 mar 2018, 19:16

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: Duszek » 05 mar 2018, 19:59

granit jest super praktyczny - mam kilka lat i nic innego nie chcę - woda, gorące garnki, cokolwiek nie robi na tym blacie wrażenia...
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 549
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: majeczkowa » 30 kwie 2018, 23:24

no ja mam właśnie blaty granitowe, na pewno trwałe będą , myję normalnie nic się nie dzieje także polecam
majeczkowa
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 30 kwie 2018, 23:17

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: Bożena83 » 21 cze 2018, 13:59

Ja mam teraz drewniane blaty, ale są już do wymiany i właśnie mam teraz dylemat – czy drewno czy kamień. A czy na kamieniu mogą zostać jakieś plamy?
Bożena83
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 13
Na forum od: 21 cze 2018, 11:15

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: MaciekContii » 09 paź 2018, 9:45

nigdy nie zrobię sobie kuchni w granicie, ani blatu, ani zlewu, etc., choćby był w ciepłym, pomarańczowym kolorze.
Granit jest dobry na grobowce. Jest "zimny", niemiły w dotyku i proporcjonalnie drogi.
Preferuję naturalne drewno. Może mniej funkcjonalne, ale za to zawsze świetnie wygląda, jest miłe w dotyku, estetyczne, "ciepłe". Chociaż nie takie tanie. Ale w takiej kuchni chce mi się po prostu przebywać.
MaciekContii
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 517
Na forum od: 19 mar 2018, 12:25

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: Ania1 » 14 lis 2018, 11:00

Też mi się granity i marmury z grobowcami kojarzą i również nie biorę pod uwagę zrobienia z tego blatu w kuchni.Chociaż nie powiem,że nie wygląda to ładnie.
Drewno jak najbardziej.

W mojej nowej kuchni wymyśliłam sobie czarny blat,a podejrzewam że z naturalnego drewna mój portfel nie dźwignie,to pewnie skończy się na jakimś tańszym laminacie.

Niech mi ktoś tylko doradzi czy do białych lakierowanych frontów wybrać blat matowy czy z połyskiem.Podoba mi się w sumie jedno i drugie tylko nie wiem które lepsze połączenie.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: Frodo907 » 14 lis 2018, 17:38

Na połysku będzie widać każde zarysowanie.
Ale łatwiejsze do czyszczenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wykończenie kuchni

Postautor: Ania1 » 15 lis 2018, 16:01

Dlatego chyba jednak będzie mat.
Optycznie też wydaje mi się będzie jakaś równowaga,która przełamie ten cały błysk od podłogi po sufit.
Ania1
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 66
Na forum od: 08 lis 2018, 19:24


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości