Wątek powitalny

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Wątek powitalny

Postautor: Kognakus » 13 lip 2014, 8:58

Z tego co pamiętam to Millenium Hall miało otwierane trzy wątki w ilości kilku dziesiątek stron :). MH to nie tylko foty ale i mega dyskusja.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Wątek powitalny

Postautor: kamil89 » 13 lip 2014, 19:46

Z tego co mnie pamięć nie myli, wątek był zakładany jako kontynuacja, jeżeli przekroczył 200 stron.
kamil89
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 21 cze 2014, 20:08

Re: Wątek powitalny

Postautor: Matius » 15 lip 2014, 18:42

Witam ;) Mam na imię Mateusz i jestem Rzeszowianinem. Czytałem stare forum oraz SSC. Tak jak każdego z nas, interesują mnie nowe inwestycje w Rzeszowie i okolicach. Cieszę się, że forum zostało zreaktywowane ;)
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

Re: Wątek powitalny

Postautor: sigmaa » 17 lip 2014, 14:31

Witam wszystkich:)

Chociaż obecnie, a raczej w trakcie roku akademickiego, większość czasu spędzam w Krk, to w Rzeszowie mieszkam od urodzenia i z tym miastem zdecydowanie bardziej się identyfikuję :D
Inwestycjami w tym mieście interesuję się już dość długo, pamiętam jeszcze stare Inwestycje, na których zarejestrować się niestety 'nie zdążyłem' choć forum odwiedzałem ładnych parę lat. Jak tu już koledzy pisali SSC to nie to samo, dlatego bardzo się cieszę, że znów mamy swoje 'własne' forum :D
sigmaa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 15 lip 2014, 14:24

Re: Wątek powitalny

Postautor: Duszek » 18 lip 2014, 11:59

Witam !

Gratuluję założycielom forum .... po długiej przerwie jest duża szansa na aktualne informacje o naszym mieście :D
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: DocenT » 20 lip 2014, 8:56

Cześć,
Brakowało forum stricte rzeszowskiego, ostatnio siedzę na SSC i przeglądam inwestycje na "miasto dla ludzi".
Żałuję, że treści ze starego forum zostały utracone. Im więcej użytkowników tutaj tym szybszy powrót do dawnej "świetności", więc rejestruję się i ja.

pzdr
DocenT
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 20 lip 2014, 8:38

Re: Wątek powitalny

Postautor: Wujek » 22 wrz 2014, 21:20

Witam.

Mam na imię Darek. Też jestem ze " starego forum " . Moja pasja to komunikacja miejska . Ponadto jestem członkiem Stowarzyszenia Transportu Zrównoważonego (STZ) w Rzeszowie. Jestem również jednym z założycieli Podkarpackiego Forum Miłośników Komunikacji (www.komunikacja.rzeszow.pl)

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, 23:39 przez Wujek, łącznie zmieniany 1 raz
Wujek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 129
Na forum od: 22 wrz 2014, 20:59
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: Wątek powitalny

Postautor: gall anonim » 22 wrz 2014, 22:26

czesc jestem Albert pochodze z Rzeszowa i interesuje sie komunikacja miejska
gall anonim
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 22 wrz 2014, 17:51

Re: Wątek powitalny

Postautor: Bruno » 30 wrz 2014, 15:48

Witam serdecznie,

Mieszkam w Rzeszowie już przeszło 12 lat i mogę powiedzieć, że w ciągu tego czasu w mieście dużo zmieniło się na plus. Interesuje się ogólnie wszystkim, co dzieje się w Rzeszowie od nowo powstających obiektów, po większe wydarzenia kulturalne. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Bruno
Świeżak
 
Posty: 7
Na forum od: 30 wrz 2014, 15:34

Re: Wątek powitalny

Postautor: beuek » 01 paź 2014, 9:03

cześć,

mieszkam w Rzeszowie dopiero od kilku lat ale tu się urodziłem. W międzyczasie mieszkałem w kilku różnych miastach.
Jestem zachwycony Rzeszowem, jego wielkością i postępującym rozwojem. Interesuję się architekturą chociaż jestem prawnikiem. Dlatego na forum zaglądam praktycznie codziennie, jeśli nie mogę osobiście, na rowerze odwiedzić kilku inwestycji.

Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza twórców forum i jego aktywnych działaczy. Dobra robota.

Paweł K.
beuek
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 11 wrz 2014, 9:28

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości