Wątek powitalny

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Wątek powitalny

Postautor: Steeler » 30 cze 2014, 14:43

Zakładam wątek, który gości praktycznie na każdym forum. W końcu jesteśmy nie tylko inwestycyjnymi, cyfrowymi maniakami, ale przede wszystkim ludźmi. Dlatego zachęcam, by każdy nowy - czy też już zarejestrowany użytkownik - napisał tutaj coś o sobie. Choćby to, jak tu trafił i co go wciągnęło w tę tematykę, ale nie tylko. Drugi FB to to nie będzie, bez obaw ;)

Zacznę od siebie. W rzeczywistości rzeczywistej :D nazywam się Sebastian, na jeszcze stare forum inwestycji trafiłem poprzez szukanie informacji o Hotelu Rzeszów (ale jeszcze tym starym, jak się dopiero zabierali za burzenie). Na co dzień mieszkam w pewnej powiatowej mieścinie na północ od Rzeszowa. W stolicy województwa spędziłem 3 najlepsze lata życia i nie wykluczam powrotu, więc warto się interesować co w trawie piszczy ;)
Awatar użytkownika
Steeler
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 458
Na forum od: 21 cze 2014, 12:20
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: Socat » 30 cze 2014, 18:02

Witam ;)

Jestem rzeszowianinem zainteresowanym rozwojem tego miasta. Byłem stałym czytelnikiem SSC a wcześniej inwestycje-rzeszow.pl więc niesłychanie się cieszę z jego reaktywacji i tym samym postanowiłem się zarejestrować. Forum odwiedzam z uporem maniaka. Pozdrawiam.
"Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku". R. Dmowski - Myśli nowoczesnego Polaka.
Awatar użytkownika
Socat
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 107
Na forum od: 21 cze 2014, 22:01
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: Kognakus » 30 cze 2014, 18:39

Witam, jestem rodowitym Rzeszowiakiem :) mam na imię Sławek i mieszkam na Staromieściu. Byłem stałym czytelnikiem starego forum, nie pamiętam jak tam trafiłem ale było to jakoś w okolicach 2007 roku. Minęło już 3 lata od jego całkowitego upadku a SSC to nie to samo, więc zrodził się pomysł na reaktywację w formie jak najbardziej zbliżonej do oryginału.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Wątek powitalny

Postautor: Marudka » 01 lip 2014, 12:39

Witam,
Ja natomiast nie jestem Rzeszowianką, nie byłam czytelnikiem starego forum, słyszałam o nim tylko opowieści :) Mieszkam w Rzeszowie od 4 lat i bardzo polubiłam to piękne miasto. Stąd moje zainteresowanie jego rozwojem. Mam nadzieję, że zabawię tutaj na dłużej.
Awatar użytkownika
Marudka
Moderator
Moderator
 
Posty: 46
Na forum od: 21 cze 2014, 11:56
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: Kristoff » 01 lip 2014, 22:39

Witam!

Nie pochodzę z Rzeszowa, a nawet z woj. podparpackiego. Studiuję w Rzeszowie. Nigdy nie miałem styczności z tym miastem, ale urzekło mnie ono swoim klimatem, który bądź co bądź posiada (wbrew opinii niektórych ludzi). Interesowałem się nowinkami inwestycyjnymi w moim rodowym mieście, jednakże forum umarło, miasto również. Cieszę się, że powstało to forum, mam nadzieję na jego szybki rozwój :)
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: Ole » 04 lip 2014, 9:25

Witajcie, dzięki za zaproszenie ze skyscrapercity. :mrgreen:
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Wątek powitalny

Postautor: pixeolo » 10 lip 2014, 17:01

ELO :)
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: Wątek powitalny

Postautor: pisul » 11 lip 2014, 20:19

Starzy znajomi zaczynaja przechodzic do rzeszowskiego forum! Yes Yes Yes.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Wątek powitalny

Postautor: swiety » 12 lip 2014, 0:28

pixeolo pisze:ELO :)


VIP`y wracają :) Hehehe

Witam wszystkich, małymi krokami może odbudujemy stare forum.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wątek powitalny

Postautor: pisul » 12 lip 2014, 21:29

Pamietam te bogate fotorelacje z millenium hall. To byly pikene czasy.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości