Jakiej firmy okna polecacie

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Jakiej firmy okna polecacie

Postautor: johny80 » 09 gru 2016, 9:26

Witajcie,
Planuję wymianę okien w mieszkaniu i prosze o radę dotyczącą okien. Znajomy doradził mi okna od http://www.oknasolo.pl/ ale wolę dopytać jeszcze innych. Czy macie takie okna? Może planujecie również wymianę i także zamawiacie u nich? Bardzo zależy mi na szczerych wypowiedziach i prawdziwych opiniach, bo długo już raczej okien nie wymienię.
Awatar użytkownika
johny80
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 07 gru 2016, 13:23

Re: Jakiej firmy okna polecacie

Postautor: pisul » 09 gru 2016, 11:22

W jednym domu mam okna z Oknoresu a w drugim z Vidoku. Rodzina ma różne okna z różnych firm. Z ręką na sercu polece tylko Vidok. Po kilku latach otwieranie i zamykanie jak skrzynia biegów w mercedesie. Każda złotówka wydana na okna i dzwi z Vidoku to najlepiej zainwestowane pieniądze.
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Postautor: gragar » 17 gru 2016, 14:18

Nie polecam f-my Oknoplast,nie dość ,że b.drogie, to jeszcze[ chociaż 3 -szybowe] :x są od zewnątrz przez 1/3 roku zaparowane rano i w nocy.{ROLETA ZEWNĘTRZNA GRATIS :lol: :lol: :evil: }A dodatkowo z szefostwem firmy nie ma szans rozmawiać o problemie i zażalenia pisemne trafiają do segregatora ,,,,,rozpatrzone negatywnie,,,,
gaga
gragar
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 16 lut 2016, 19:21

Postautor: johny80 » 11 sty 2017, 9:42

O oknoplaście też nie słyszałem dobrych opinii. Dlatego właśnie szukam czegoś innego. A myśliż, że te okna Solo są dobre? Słyszałeś coś o tej firmie?
Awatar użytkownika
johny80
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 07 gru 2016, 13:23

Postautor: prof » 22 sty 2017, 14:02

Drutex jest najsławnieszy to chyba dobre okna prawda?
prof
Świeżak

Na forum od: 20 sty 2017, 15:11

Postautor: Hokus » 31 sty 2017, 12:28

http://okna-internorm.pl/produkty/drzwi-przesuwne też robi bardzo fajne okna energooszczędne.
Hokus
Świeżak

Na forum od: 24 lis 2015, 13:30

Wróć do Hyde Park