Odkurzacz na prezent?

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Odkurzacz na prezent?

Postautor: maksik » 29 lis 2016, 13:03

Czy odkurzacz to dobry pomysł na Świąteczny prezent dla Mamy? Jej start odkurzacz już niestety nie odkurza dobrze i mama strasznie się męczy przy jego używaniu. Chciałabym na ŚWIĘTA kupić jej nowy sprzęt, np. od Philipsa model bez worka - http://www.philips.pl/c-m-ho/odkurzacze/odkurzacz-bezworkowy/wszystkie ale nie bardzo wiem jaki wybrać model i czy to dobry pomysł na prezent. Co myślicie?
maksik
Świeżak

Na forum od: 29 lis 2016, 12:58

Re: Odkurzacz na prezent?

Postautor: Kristoff » 29 lis 2016, 18:01

Kolego, pewnie że tak! Ja osobiście kupuję Mamie na święta myjkę ciśnieniową KARCHER do mycia okien. Najlepsze prezenty to te praktyczne moim zdaniem. A w tym przypadku zaoszczędzi się sporo czasu, nerwów i siły ;) Więc jak najbardziej na + Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 01 lip 2014, 21:35

Postautor: johny80 » 09 gru 2016, 9:12

to bardzo dobry pomysł ;) mam sie ucieszy, bo kobiety lubią takie praktyczne prezenty. Zawsze lubią sobie ułatwiac życie
Awatar użytkownika
johny80
Rozkręca się
Rozkręca się

Na forum od: 07 gru 2016, 13:23

Postautor: Loreta » 15 lis 2017, 18:57

Myślę, że trafisz dobrze z tym pomysłem. U mnie mama jest maniakiem komputerowym, o dziwo większym niż tata i brat. W tym roku sprezentuję jej klawiaturę do komputera - jedną z tych gamera.pl/manufacturer/gamdias/. Nie zdecydowałam się jeszcze na model, bo nie do końca potrafię oszacować budżet jaki będę miała. Zakupu pewnie dokonam na początku grudnia. Mama niezbyt lubi prezenty z działu artykułów gospodarstwa domowego. Twierdzi, że sprzęt domowy, z którym potem się męczy, powinna dostawać bez okazji.
Loreta
Świeżak

Na forum od: 15 lis 2017, 18:48

Postautor: LukaszRogala » 28 lis 2017, 16:40

Zabawnie się ogląda dyskusje "marketingu szeptanego" pod SEO. :D
Awatar użytkownika
LukaszRogala
Bywalec
Bywalec

Na forum od: 22 lip 2015, 5:39

Postautor: Ole » 28 lis 2017, 17:00

A może zamiast odkurzacza wyjazd do jakiegoś SPA a tak przypominać że za mało posprzątane w domu ... :mrgreen:
Jak dla mnie takie "prezenty" mają być dla tej obdarowanej osoby która będzie to traktować jako spełnienie jakiegoś pragnienia, odpoczynku.
Zawsze jest to kwestia gustu czy odkurzacz jest "wymarzonym" prezentem świątecznym bo praktycznym to chyba na pewno.
Głosuj na Rzeszów w konkursie AVIVA do 22 XII 2017
https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/6b22cfd3-33b2-4270-a449-4ecee2c41a1a
Awatar użytkownika
Ole
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 lip 2014, 8:23

Postautor: sof » 11 gru 2017, 11:22

osobiscie uważam,że prezenty typu odkurzacz, patelnia, mop do sprzątania zbyt udane nie są....Sprowadzają osobę do sprzątaczki. Poza tym z czegoś takiego korzysta cała rodzina a prezent, który kupujemy powinien zostać przeznaczony specjalnie dla tej konkretnej osoby.
Proponowałbym:
jakieś kosmetyki
biżuterię
jesli nie masz wiele kasy to jakiś drobiazg typu zaprojektowany własnoręcznie kubeczek czy koszulka
sof
Świeżak

Na forum od: 11 gru 2017, 10:11

Wróć do Hyde Park