Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: peter » 14 lis 2016, 13:44

Na początku był planowany w tym miejscu sklep budowlany chyba nawet gdzieś pomarańczowo szare wizualizacje się przewijały przez sieć. Tak czy inaczej nie zmienia to postaci rzeczy że to miał być blaszak. :lol:
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1288
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: foreigner » 18 gru 2016, 16:30

Przez ostatnie 10 lat najmocniej zdrożały mieszkania w Łodzi, Rzeszowie i Katowicach - wynika ze wstępnych danych opublikowanych przez NBP. (...) W gronie miast badanych przez bank centralny najmocniej zdrożały lokale w Łodzi, Rzeszowie i Katowicach. W miastach tych wzrosty cen wyniosły odpowiednio 77 proc., 69 proc. i 65 proc. (...)

W Rzeszowie w III kwartale 2006 roku za metr używanego "M" płaciło się niecałe 2,6 tys. zł. Z bieżącego punktu widzenia jest to bardzo atrakcyjna stawka, ale 10 lat temu wynik ten nie był wcale najniższym w kraju. Efektem niskiej bazy nie da się więc w pełni wytłumaczyć, dlaczego w Rzeszowie ceny mieszkań tak dynamicznie wzrosły.

Pomóc w tym może fakt, że w latach 2005-2015 liczba ludności w Rzeszowie wzrosła o 17,3 proc. Obok Zielonej Góry jest to najwyższy wynik w gronie miast wojewódzkich, przy niemal zerowym wzroście liczby ludności w skali całego kraju. Do tego warto dodać, że w Rzeszowie w ciągu dekady wynagrodzenia wzrosły najmocniej (o 75 proc.) w gronie miast wojewódzkich. To wszystko świadczy o sprzyjających warunkach dla wzrostów cen.


http://biznes.interia.pl/nieruchomosci/ ... 40483,4206
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: grande1970 » 03 mar 2017, 20:03

czy ja wiem czy to poziom czy raczej wykonawstwo poniżej krytyki
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Trzebownisko

Postautor: Dzidek » 12 mar 2017, 18:18

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat inwestycji w Trzebownisku. Chodzi mi raczej o osoby zamieszkujące juz to osiedle... Wiem ze jest to zaraz przy reslemczu, stad pytanie- jak się tam mieszka ?
Dzidek
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 03 mar 2017, 13:33

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości