Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 24 paź 2016, 16:38

Buka- tylko male spostrzezenie - by Cie wiecej nie denerwowac, oczywiscie :) - jest malutka, drobniuta roznica, pomiedzy "propaganda sukcesu" a reakcja na glupie, powtarzajace sie zarzuty. Poza tym, lektura tego forum- poki co jeszcze- jest chyba dobrowolna, chyba, ze mnie cos ominelo... :)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: grizli » 24 paź 2016, 16:41

Buka, rzeczy, którymi się martwisz to kwestie, o których przyszli mieszkańcy II i III etapu wiedzieli przed zakupem mieszkania (tzn. z jednym wyjątkiem, bo mnie np. akurat nikt nie wciskal kitu na temat wyglądu Agata Meble) lub mogli się ich domyślać, a więc nie wpływają na ich entuzjam związany z zamieszkaniem tutaj. Dla mnie największym minusem jest wykończenie klatek schodowych - wg mnie tapeta na ścianach to porażka, a płytki na posadzce mogą okazać się mało trwałe (widziałem je w I etapie jeszcze przed podjęciem decyzj). Ale mimo to, dalej jestem bardzo zadowolny.
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: maksio123 » 24 paź 2016, 18:10

jak już ktoś wcześniej napisał każdy chwali swoje, ja dopowiem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ( czytaj kupienia) nabyłem w NG więc nie będę ganił. Chociaż teraz bardzo mi się podoba powstający bardzo ciekawy budynek nie opodal nas, przy ul. Kwiatkowskiego Zig Zak House no i gdyby tak wcześniej to kto wie...
maksio123
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 26 lip 2016, 13:07

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 24 paź 2016, 19:37

Bardzo przepraszam, ja tylko w kwestii formalnej: Maksio123, nie ma obowiazku chwalenia dewelopera i osiedla. Sprawdziłem pod tym kątem umowę i dowiadywałem sie u źródła- są otwarci na krytyczne uwagi. Dziękuję! ;-)
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: maksio123 » 24 paź 2016, 21:31

Nie bardzo wiem o co chodzi - vicomte, czy ja gdzieś napisałem że jest obowiązek chwalenia dewelopera? ale doceniam że sprawdziłeś to w umowie! Żyjemy w wolnym kraju i każdy może wyrażać swoje opinie, chodzi tylko o to by mieć świadomość że ktoś może mieć inne zdanie i też ma do tego prawo, :)
maksio123
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 26 lip 2016, 13:07

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: bartek86 » 24 paź 2016, 21:44

Witam
Ludzie proszę skończcie tą żenujacą wymianę zdań. Masakra z tym NG!!!! Ciągle tylko o NG, że super, extra itp. W Rzeszowie buduje się obecnie 20-30 blokow jak nie więcej i przynajmniej kilka wartych jest uwagi. Dajcie już spokój z tą autopromocją osiedla. Aż odechciewa się czytać, skupcie się lepiej na samych relacjach z budowy. Nie wiem na czym polega fenomen NG, ale zaczyna to byc strasznie męczące, dorośli ludzie, a zachowują się jak małe dzieci w piaskownicy. Eh każdy chwali swoje i chyba to prawda.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: vicomte » 25 paź 2016, 9:38

Bartek, skoro już nas tak gremialnie pouczasz, pozwól, że też to zrobię: po pierwsze- od dyscyplinowania forumowiczów mamy tutaj administrację.
Po drugie- osobiście uważam, że jak coś jest żenujące- nie biorę w tym udziału, rekomenduję to samo każdemu.
Po trzecie- dzięki za info, że jest jeszcze wiele interesujących budów, pewnie toczy się o nich (może nie tak "burzliwa") dyskusja na innych wątkach tego forum, to poświęcone jest NG.
Po czwarte wreszcie- gdybyś uważniej przyjrzał się tej "żenadzie" zauważyłbyś, że broniący inwestycji robią to głównie z przymrużeniem oka, gdyby to mnie nie dotyczyło- powiedziałbym nawet, że jakąś klasą :), świetnie się przy okazji bawiąc. Nasz humor jest wprost proporcjonalny do zacietrzewienia krytykantów. Testujemy, jak wielką solą w oku staje się NG- gdybym zobaczył gdzieś tę "nachalną autopromocję", jak byłeś łaskaw to nazwać, skwitowałbym to co najwyżej wzruszeniem ramion a im się chce- przykład z wczoraj- epitetować nas "frajerami" :D
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: bartek86 » 25 paź 2016, 11:32

vicomte pisze:Bartek, skoro już nas tak gremialnie pouczasz, pozwól, że też to zrobię: po pierwsze- od dyscyplinowania forumowiczów mamy tutaj administrację.
Po drugie- osobiście uważam, że jak coś jest żenujące- nie biorę w tym udziału, rekomenduję to samo każdemu.
Po trzecie- dzięki za info, że jest jeszcze wiele interesujących budów, pewnie toczy się o nich (może nie tak "burzliwa") dyskusja na innych wątkach tego forum, to poświęcone jest NG.
Po czwarte wreszcie- gdybyś uważniej przyjrzał się tej "żenadzie" zauważyłbyś, że broniący inwestycji robią to głównie z przymrużeniem oka, gdyby to mnie nie dotyczyło- powiedziałbym nawet, że jakąś klasą :), świetnie się przy okazji bawiąc. Nasz humor jest wprost proporcjonalny do zacietrzewienia krytykantów. Testujemy, jak wielką solą w oku staje się NG- gdybym zobaczył gdzieś tę "nachalną autopromocję", jak byłeś łaskaw to nazwać, skwitowałbym to co najwyżej wzruszeniem ramion a im się chce- przykład z wczoraj- epitetować nas "frajerami" :D


Aż nie chce się tego komentować .... powiem ci tylko, że wcześniej gdy robiłeś super relacje z budowy i zajmowałeś się tylko tym miło się to wszystko przeglądało, ale od pewnego momentu widzę, że stałeś się obrońcą NG i normalnie wszystkich musisz poprawić, pouczać. Naprawdę, czy inni ludzie nie mogą wyrazić innego zdania niż ty masz o NG? nie chce mi się tu wchodzić w polemikę, ale jeden przykład z brzegu: Agata Meble, dla wielu ludzi pewnie gdyby wiedziało wcześniej, że takie coś się wybuduje zmieniło by zdanie o zakupie w tej lokalizacji, dodam, że nie mam nic kompletnie do NG, nie moje pieniądze nie moja sprawa. Ktoś zwrócił Ci uwagę, że Agata Meble jest raczej na "minus" inwestycji, ty obróciłeś to jako "wielki plus", bo ściana dla mieszkańców od ruchu, bo cisza itp., wybacz, nie jestem urbanistą, ale wydaje mi się jak i wielu innym osobom, że osiedle + hipermarket to raczej minus spory. Wielu tu podawało inne minusy tej inwestycji, ty wszystkie przerabiałeś na plus. Czy uważasz, że inne wybudowane osiedla w Rzeszowie lub w trakcie budowy są gorsze? rozumiem, że są gorsze, bo nie toczy się o nich "burzliwa dyskusja"? czym różni się wiele osiedli na Strażackiej od NG? dla 99% niczym, jedynie to cena na niekorzyść NG, ale jak pisałem nie moje pieniądze, nie moja sprawa więc kupuje się gdzie się chce. Mieszkam teraz na 10p wieżowca i szlag mnie trafia w lato, a ty zachwalasz mi tutaj 12p. budynki !!!! W lato bez klimatyzacji to jest masakra, sauna darmowa.
Podsumowując nie podoba mi się jak się tutaj w tym wątku traktuje ludzi. Każdy ma prawo do swojego zdania, inne zdanie to nie powód do obrażania i pouczania innych. Kupiliście tam mieszkania i ok, wam się podobało i dlatego tam będziecie mieszkać, innym się nie podobało i nie kupili, wybrali co innego. Aaaa i na koniec to może właśnie ci "krytykanci" robią to też z przymrużeniem oka i z dużym dystansem do siebie? może to oni mają poczucie humoru i piszą te "minusy" w formie lekkiego żartu, a was szlag trafia, że ktoś psuje opinie o NG. Tylko nie pisz mi zaraz, że mi żal ściska, że nie mieszkam na NG, bo to kompletnie nie mój gust.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: JanzRzeszowa » 25 paź 2016, 11:42

vicomte pisze:DariuszB, jesli jestes kukizowcem i walczysz z banksterka- mam dla Ciebie niedobra wiadomosc- kupuje mieszkanie za gotowke, nie wzialem kredytu. Aha, za kazdym razem kiedy bedzie chcialo Ci sie tu wchodzic i nazywac mnie frajerem, tyle razy bede sie utwierdzal w przekonaniu, ze mi zazdroscisz :) Przepraszam, ale chcialem, bys o tym wiedzial ... :D


Stosujesz ad personam, no to proszę.
To, że pracujesz dla NG i trolujesz reklamowo w tym wątku jeszcze z paroma innymi licealistami, to już wiadomo.
To, że uważasz, że poziom poczucia humoru zależy wprost proporcjonalnie do ilości stosowanych przez ciebie emotikonów, pozostawiam twojemu poloniście...,
ale pasuje od czasu do czasu, marketingowcu NG, porównać argumenty, o których tu kilka osób pisało nie tylko ja (może jakąś tabelkę zbudujesz, podzielisz sobie kartkę na trzy czy cztery kolumny?).
Ciekawe co Ci z tego wyniknie? Może wreszcie doczekamy się merytorycznej odpowiedzi dlaczego warto wydać 100 tys więcej za mieszkanie 50-60 metrowe w NG, a nie bełkotu reklamowego z dziesiątkami przygłupawych uśmieszków.
Gdzie te argumenty?
Aby pomóc nieco emotikonowemu śmieszkowi z NG, rozpocznę ci punktowanie, a więc czekam,
zaczynamy:
1.....
2.....
3.....
etc.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: bartek86 » 25 paź 2016, 11:54

DariuszB - myślę, że najlepsze co możemy zrobić to odsunąć się na bok, sami nakręcamy ruch dla vicomte. Ty napiszesz swoje, ja swoje, 5 innych swoje i dyskusja będzie trwać do wigilii hehe. Krytyka nie jest tu mile widziana, a inne osiedla i budynki w Rzeszowie są nic nie warte, bo nie trwa na nich "burzliwa dyskusja". Ja się wyłączam, chciałem dać tylko jeden post, ale zostałem niejako wywołany do tablicy i sprowokowany, swoje zdanie powiedziałem i nie mam zamiaru prześcigać się w kolejnych wymianach zdań. Nie mam zamiaru robić darmowej reklamy dla NG.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości