Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: swiety » 25 paź 2016, 12:13

Tutaj proszę wylewać swoje żale na temat poziomu NG i innych osiedli
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2937
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: flyRZE » 27 paź 2016, 9:01

Bardzo ciekawe co piszesz, widocznie kumpel ma problem z przyswojeniem i przetworzeniem informacji. Nikt, nawet deweloper nie ukrywal, ze tam bedzie sklep, ba nawet taki jest uchwalony MPZP.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: Kolesław » 27 paź 2016, 9:29

Co najmniej już rok temu było wiadome, że tam powstanie Agata, ale chyba mało kto się spodziewał, że to będzie takie bydle :(
Kolesław
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 101
Na forum od: 04 maja 2016, 17:37

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: rzeszowianinnn » 27 paź 2016, 10:26

Kolesław pisze:Co najmniej już rok temu było wiadome, że tam powstanie Agata, ale chyba mało kto się spodziewał, że to będzie takie bydle :(

Sklep to jeszcze nic zobacz zbiornik ppoż przed budynkiem. Tego na pewno nie było na wizkach. Nie wiem czy deweloper działał zgodnie z prawem. Były już wyroki sądów w których przyznano racje klientom, którzy zgłosili do sądu sprawę odstępstwa osiedla z wizualizacjami. Na których nie było dokładnie tego co wybudował deweloper. Niestety w dzisiejszych czasach trzeba dokładnie się rozliczać z każdego drzewa.
Obrazek
rzeszowianinnn
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 24 paź 2016, 12:49

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: PzD91 » 27 paź 2016, 10:41

DariuszB pisze:
porteño pisze:A ja nie widzę żadnej potrzeby konsultowania z mieszkańcami tego, że w ich sąsiedztwie będą budowane bloki. No wybaczcie, ale to jest miasto, więc trzeba się liczyć z jego ciągłą rozbudową i cieszyć z nowych inwestycji. Owszem, sam też nie skaczę z radości, że przed moimi oknami powstaną wieżowce, ale liczyłem się z taką możliwością i tupać nóżką nie będę (choć i tak mam nadzieję, że nie powstaną w końcu). A dlaczego taka rzeczka jak Młynówka miałaby od razu wylewać? Skoro wydano zgodę na osiedle, to ktoś kompetentny musiał jego plany zatwierdzić. Co do wyglądu samego osiedla, na kolana nie rzuca, ale jest przyzwoicie, a najbardziej cieszy mnie ten najwyższy blok właśnie. Wiejskie obszary trzeba urbanizować wysoką zabudową, bo inaczej to będą takie peryferyjne sypialnie, a nie osiedla z prawdziwego zdarzenia.


Jasne, po co konsultować..., przykład: mój znajomy kupił za grubą kasę mieszkanie w NG, bo nie wiedział że zbudują mu "za ścianą" kawałek przemysłówki ( żółta , duża kupa z wielkim zbiornikiem wodnym), teraz rozważa sprzedaż, bo nie godził się na mieszkanie w dzielnicy przemysłowo-handlowej, tylko mieszkalnej.

Od początku na wizualizacjach NG jest dokładnie pokazany sklep. Od początku było wiadomo, że to będzie Agata Meble i że to będzie żółty blaszak. W biurze też na pewno nikt tego nie ukrywał :) . A kolega wiedział, że na przeciwko jego nowego mieszkania stoi hipermarket Tesco, czy też mu nikt nie powiedzial?
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1589
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: hoho » 27 paź 2016, 10:56

Bardzo prestiżowy zbiornik, styl industrialny. Zastanowiłbym się teraz 3 razy czy na wizualizacji nowej inwestycji deweloper też nie pominął jakiegoś istotnego elementu otoczenia jak żółty hipermarket i gigantyczna konserwa.
hoho
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 39
Na forum od: 24 sie 2016, 12:45

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: Pieczarkowy » 27 paź 2016, 16:01

DariuszB pisze:
porteño pisze:A ja nie widzę żadnej potrzeby konsultowania z mieszkańcami tego, że w ich sąsiedztwie będą budowane bloki. No wybaczcie, ale to jest miasto, więc trzeba się liczyć z jego ciągłą rozbudową i cieszyć z nowych inwestycji. Owszem, sam też nie skaczę z radości, że przed moimi oknami powstaną wieżowce, ale liczyłem się z taką możliwością i tupać nóżką nie będę (choć i tak mam nadzieję, że nie powstaną w końcu). A dlaczego taka rzeczka jak Młynówka miałaby od razu wylewać? Skoro wydano zgodę na osiedle, to ktoś kompetentny musiał jego plany zatwierdzić. Co do wyglądu samego osiedla, na kolana nie rzuca, ale jest przyzwoicie, a najbardziej cieszy mnie ten najwyższy blok właśnie. Wiejskie obszary trzeba urbanizować wysoką zabudową, bo inaczej to będą takie peryferyjne sypialnie, a nie osiedla z prawdziwego zdarzenia.


Jasne, po co konsultować..., przykład: mój znajomy kupił za grubą kasę mieszkanie w NG, bo nie wiedział że zbudują mu "za ścianą" kawałek przemysłówki ( żółta , duża kupa z wielkim zbiornikiem wodnym), teraz rozważa sprzedaż, bo nie godził się na mieszkanie w dzielnicy przemysłowo-handlowej, tylko mieszkalnej.


Nie wiedział... ta, jasne. :lol: :lol: :lol:
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 949
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: grande1970 » 13 lis 2016, 21:22

już to widze jak sprzedaje chyba że kupił po to by sprzedać z zyskiem
grande1970
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 136
Na forum od: 17 sie 2016, 17:19

Re: Poziom rzeszowskiej mieszkaniówki

Postautor: JanzRzeszowa » 14 lis 2016, 8:10

grande1970 pisze:już to widze jak sprzedaje chyba że kupił po to by sprzedać z zyskiem


minusowym...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. Paderewskiego] Dzielnica Parkowa (N.G. Development)

Postautor: icetruck » 14 lis 2016, 11:13

PzD91 pisze:Od początku na wizualizacjach NG jest dokładnie pokazany sklep.


nieprawda

PzD91 pisze: Od początku było wiadomo, że to będzie Agata Meble i że to będzie żółty blaszak.


nieprawda

PzD91 pisze: W biurze też na pewno nikt tego nie ukrywał :)


W biurze informacja była taka, że teren przeznaczony jest pod handel i będzie się coś dużego budować. (kwiecień-maj 2015)
Kilka miesięcy później pojawiły się zmienione nowe wizki i na nich faktycznie już żółci się Agata. (koniec wakacji 2015?)

Więc kupujący wiedzieli na co się piszą, aczkolwiek pierwsi rezerwujący mieli dość szczątkowe informacje o tym co tam powstanie.
Tyle w temacie faktów.
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość