Wybory prezydenckie

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Wybory prezydenckie

Postautor: swiety » 10 maja 2015, 23:27

Jak oceniacie sondażowe wyniki wyborów?
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: rafik » 11 maja 2015, 6:53

Cieszy mnie fakt że Kukiz dostał aż tyle głosów,to dobrze rokuje przed jesiennymi wyborami.Może z tego powstać nowa siła licząca się na scenie politycznej.Kukiz największe poparcie wśród młodych 18-29 lat.No i wiadomo fajnie że BronKom może przegrać,w II turze myślę że wygra Duda.W naszym województwie(dla niektórych ciemnogrodzie ;) ) Komor na 3 miejscu,super!
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Matius » 11 maja 2015, 9:25

Jak dla mnie oszołomstwo wygrywa. Zacofanie połączone z ciemnogrodem i katolickim fanatyzmem wygrywa w tym kraju nad logicznym myśleniem i zdrowym rozsądkiem, szczególnie to widać na Podkarpaciu. To, że Duda wygrywa jest oznaką , że źle się dzieje w tym kraju. Facet, który przed kampanią był prawie nikomu nieznany, wyskoczył jak Filip z konopii, przedstawił swój marny program i wygrywa... Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają w drugiej turze i wybiorą logikę oraz rozum a nie zacofanie i ciemnotę.
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Socat » 11 maja 2015, 10:10

Lokike i rozóm? JASNE!

Przytoczę krótki tekst Rafała Ziemkiewicza w którym idealnie skomentował reprezentanta zgody i bezpieczeństwa. Utożsamiam się z nim.

"Naprawdę nie mogłem w to uwierzyć. Prezydent Komorowski publicznie oskarżył kontrkandydatów o składanie obietnic bez pokrycia, bo, jak stwierdził, nie wiedzą nawet, że to nie prezydent podpisuje ustawę budżetową.

Owszem - podpisuje. I sam Bronisław Komorowski podpisał ją już pięć razy. Dowody nie tylko w konstytucji, ale i w gazetach, które za każdym razem to odnotowywały. To nie jest jedyny wypadek, kiedy Komorowski pośrednio się przyznaje, że nie wie, co podpisuje (np. chwaląc konwencję "antyprzemocową" argumentował, że dzięki nie niej gwałt stanie się przestępstwem ściganym z urzędu a nie z oskarżenia prywatnego - tymczasem już rok temu podpisał ustawę wprowadzającą taką właśnie zmianę). Ale ten jest szczególnie szokujący.

Można machnąć ręką, że mu się z Kędzierzyna-Koźle robi Kościerzyna-Koźle, że myli forum ekonomiczne z forum ekologicznym, daje sie wozić po nie istniejącej, zainscenizowanej specjalnie na tę okazję budowie albo wchodzi na krzesło - choć ogromna liczba takich wypadków każde podejrzewać zaawansowaną demencję, prawdopodobnie wywołaną miażdżycą. Ale taka ignorancja po pięciu latach sprawowania urzędu - to już naprawdę sprawa przesądzająca.

Wychodzi na to, że musimy podziękować autorom tej beznajdziejnej kampanii za pomysł z wysłaniem pryncypała w Polskę i za obwożenie go po wszystkich oddanych mu mediach. Nawet w rozmowach z skrajnie lizusowskimi wobec niego prezenterami telewizyjnymi zdołał nam Komorowski pokazać, że jest z nim znacznie gorzej, niż najbardziej zagorzali pisowcy myśleli. Że naprawdę przez pięc lat tylko pilnował żyrandola Tuskowi. Spał, jadł, dogadzał próżności prezydując i przemawiając, podpisywał co mu szogun podłożył, nie patrząc... I chce tak dalej.
Po prostu Chasey Gardener z powieści Kosińskiego "Wystarczy być". Polacy, miejcie litość nad sobą - każdy, tylko nie ktoś taki!

(Poza wszystkim, jest jeszcze ważniejszy powód. Władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie. Nawet gdyby Komorowski był w pełni umysłowo sprawny, dopóki on, człowiek PO, jest w Belwederze, nikt władzy nie kontroluje. Skutkiem jest totalna degeneracja PO, korupcja, kolesiostwo i pogarda dla kompetencji na rzecz znajomości - na niebywałą dotąd skalę. Jeśli nie daj Boże PO utrzyma Belweder, przekonując się, że może naprawdę wszystko, może narobić polactwu na głowę, a ono i tak zagłosuje - to zgnije do reszty razem z Polską)

Każdy inny, byle nie Komorowski!"
"Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku". R. Dmowski - Myśli nowoczesnego Polaka.
Awatar użytkownika
Socat
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 107
Na forum od: 21 cze 2014, 22:01
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: pixeolo » 11 maja 2015, 10:12

Dziwne wybory, odczucia mam ambiwalentne.

Z jednej strony cieszy mnie wynik Kukiza jako antysystemowca, bo nie podoba mi się aktualna polityka kraju. Z drugiej pamiętam takie zrywy, z których absolutnie nic nie wyszło. A to zaś cementuje podział na PO i PiS... Martwi mnie wynik lewicy, w zasadzie BRAK lewicy w Polsce. SLD to imitacja lewicy, a okazało się wczoraj, że to też imitacja partii politycznej. O Palikocie nie wspomnę. Bronka zgubiła arogancja i pewność siebie, dobrze że dostał taki pstryczek w nos, może się opamięta. Tak czy inaczej, niezależnie który wygra drugą turę prawie NIC się nie zmieni. Z dwojga złego wolę Bronka, bo Duda jest bardziej konserwatywny a jego obietnice wyborcze typu 500 pln co miesiąc dla każdego dziecka można włożyć między bajki. Nie zapominajmy też, że to marionetka Kaczyńskiego, rok temu nikt go nie znał...
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: rafik » 11 maja 2015, 10:30

Kandydaci na prezydenta sypią te obietnice bo dobrze wiedzą że większość ludzi nie zna sie na polityce i myśli że to prezydent ma władzę ustawodawczą.Jak najbardziej cieszy że te PZPR-owskie gnidy z SLD i lizusy z PSL powoli znikają ze sceny politycznej.Komorowski?Niech ten człowiek się już nie ośmiesza,wymyślił sobie teraz referendum w sprawie JOW-ów dzień po wyborach,ma tupet!

Matius Do tej pory tolerowałem twoje wypowiedzi na tym forum o nikłym poziomie ale teraz to już przesadzasz w co drugim poście nazywasz kogoś ciemniakiem i fanatykiem,zastanów się co piszesz bo obniżasz poziom tego forum.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: Matius » 11 maja 2015, 10:54

rafik pisze:Kandydaci na prezydenta sypią te obietnice bo dobrze wiedzą że większość ludzi nie zna sie na polityce i myśli że to prezydent ma władzę ustawodawczą.Jak najbardziej cieszy że te PZPR-owskie gnidy z SLD i lizusy z PSL powoli znikają ze sceny politycznej.Komorowski?Niech ten człowiek się już nie ośmiesza,wymyślił sobie teraz referendum w sprawie JOW-ów dzień po wyborach,ma tupet!

Matius Do tej pory tolerowałem twoje wypowiedzi na tym forum o nikłym poziomie ale teraz to już przesadzasz w co drugim poście nazywasz kogoś ciemniakiem i fanatykiem,zastanów się co piszesz bo obniżasz poziom tego forum.


Swojego zdania nie zmienię. Większość zdroworozsądkowych ludzi nie cierpi pis-u, ponieważ zgodnie twierdzą, że to partia, która jedyne co ma do zaoferowania to wstecznictwo i powrót do czasów średniowiecza. Jednakże Podkarpacie jak widać to dalej bastion pis-u i prawicy, chociaż większość głosów na pis w tym regionie było pewnie oddanych przez moherowe berety. Wg mnie ci wszyscy antysystemowcy to pajacyki, które jak tylko dorwali by się do koryta, to by im się od razu spodobała ciepła posadka, kasę by ciągnęli i nic by tak czy siak nie zrobili dla tego kraju. Już nie wspominam nawet o Korwinie, który jest człowiekiem zdegenerowanym i ewidentnie ma coś nie tak pod kopułą, który jak tylko wszedł do Parlamentu, to oprócz przynoszenia Polsce wstydu na arenie międzynarodowej nic innego nie robi. Jednak pis wygrywa w tych wyborach, a to jak we wcześniejszym poście wspominałem źle wróży temu krajowi. Ale spokojnie, jest jeszcze druga tura :)
Matius
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 15 lip 2014, 17:48

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: rafik » 11 maja 2015, 11:16

Matius ja wa żadnym wypadku nie chcę wpływać na twoje poglądy polityczne,z koniem kopać się nie zamierzam.Chodziło mi o poziom twoich postów na forum,czytanie ze zrozumieniem się kłania :?
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1062
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: foreigner » 11 maja 2015, 19:22

Śmiać mi się chce z tego Komorowskiego, jak się nagle rozruszał. Do debaty nagle wzywa, referenda zapowiada. Się chłop obudził nie ma co.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: Wybory prezydenckie

Postautor: swiety » 11 maja 2015, 19:31

Tak dla przypomnienia ... PO zapowiadało wiele - oszukało wszystkich. Miało nie być podwyżki podatków, podwyższyli co się dało, miało nie być fotoradarów jest ich z 300-400. Itd itd

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości