nowe rejestracje

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

nowe rejestracje

Postautor: Duszek » 29 kwie 2015, 18:29

wie ktoś jakie najnowsze rejestracje wydaje UM Rzeszów ? tzn. z jaką literką na końcu ?
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: nowe rejestracje

Postautor: Ole » 29 kwie 2015, 18:59

Chyba "K" widziałem ostatnio.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: nowe rejestracje

Postautor: DocenT » 30 kwie 2015, 13:36

Duszek pisze:wie ktoś jakie najnowsze rejestracje wydaje UM Rzeszów ? tzn. z jaką literką na końcu ?


już prawie "M"
DocenT
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 35
Na forum od: 20 lip 2014, 8:38

Re: nowe rejestracje

Postautor: Ole » 30 kwie 2015, 18:02

Dokładnie, dziś widziałem już "L" 6tyś
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: nowe rejestracje

Postautor: sigmaa » 30 kwie 2015, 18:21

Czy miasta same mogą wybierać kombinacje tworzenia nowych tablic? Chodzi mi o to, że najpierw mamy jedną literkę z tyłu, potem ewentualnie dwie, natomiast chyba we Wrocławiu można spotkać blaszki typu DW AXXXX, albo DW AAXXX, z kolei w Wawie nie trzeba się tak aż bawić, bo jest to jedyne w Polsce miasto które ma po prostu więcej niż jeden skrów na pierwszych dwóch miejscach - powodu czemu tak jest również nie znam, kiedyś myślałem, że to przez administracyjny podział na dzielnice (ten taki prawdziwy, gdzie dzielnica prawnie wydzielonym obszarem gminy miejskiej), ale z większych miast w Krakowie też jest ten podział, a tablice mają na początku zawsze KR (nie wiem czy teraz nie jest też dopuszczona KRA - jako ośmioznakowa tablica, nie jako powiat)
sigmaa
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 15 lip 2014, 14:24

Re: nowe rejestracje

Postautor: Duszek » 30 kwie 2015, 21:24

Ole pisze:Dokładnie, dziś widziałem już "L" 6tyś


mi chyba dziś śmignęło L 9 tys., ale nie jestem pewien
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: nowe rejestracje

Postautor: Duszek » 30 kwie 2015, 21:28

sigmaa pisze:Czy miasta same mogą wybierać kombinacje tworzenia nowych tablic? Chodzi mi o to, że najpierw mamy jedną literkę z tyłu, potem ewentualnie dwie, natomiast chyba we Wrocławiu można spotkać blaszki typu DW AXXXX, albo DW AAXXX, z kolei w Wawie nie trzeba się tak aż bawić, bo jest to jedyne w Polsce miasto które ma po prostu więcej niż jeden skrów na pierwszych dwóch miejscach - powodu czemu tak jest również nie znam, kiedyś myślałem, że to przez administracyjny podział na dzielnice (ten taki prawdziwy, gdzie dzielnica prawnie wydzielonym obszarem gminy miejskiej), ale z większych miast w Krakowie też jest ten podział, a tablice mają na początku zawsze KR (nie wiem czy teraz nie jest też dopuszczona KRA - jako ośmioznakowa tablica, nie jako powiat)


tak by wyglądało - urząd miasta czy starostwo powiatowe może sobie ustalić swoje zasady numeracji :

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /392102024
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów

Re: nowe rejestracje

Postautor: Meme » 01 maja 2015, 0:46

Proszę uprzejmie: http://www.wptr.pl/index.php ;)
Meme
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 03 sie 2014, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: nowe rejestracje

Postautor: Duszek » 01 maja 2015, 6:04

dziękuję, nie mam więcej pytań w tym temacie... :)
Awatar użytkownika
Duszek
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 548
Na forum od: 18 lip 2014, 11:45
Lokalizacja: Rzeszów


Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości