Rzeszowskie gadżety.

Wszystko co niezwiązane z istniejącymi już tematami, czyli o wszystkim i niczym

Rzeszowskie gadżety.

Postautor: Waldzio » 21 gru 2014, 11:58

Witajcie,
W naszym mieście do niedawna brakowało ciekawych gadżetów związanych z naszym miastem. Od 2013 roku w małych ilościach robiłem miniatury pomnika Walk rewolucyjnych, ale nie miałem jeszcze firmy. W tym roku wraz z moją kobietą założyliśmy działalność. Zmotywowała nas do tego Pani która też zaczęła robić takie miniatury i oszukiwała wszystkich że była pierwsza i ma wyłączną zgodę od Mariana Koniecznego. Jako, że zajmujemy się drukiem 3D zaczęliśmy robić tez miniatury Tadeusza Nalepy.
Nie daje żadnych linków bez Waszego pozwolenia, bo nie chodzi mi o reklamę a o inspirację. Jakie ciekawe gadżety związane z Rzeszowem jeszcze można by zrobić, żeby były ciekawą promocja dla naszego miasta?

Zaczęliśmy robić muszki uszyte z ciekawych tkanin, których wiązanie (ta środkowa cześć) jest wykonana w technologii druku 3D i ma na sobie herb Rzeszowa - fajnie to wygląda i jest eleganckim prezentem w kontaktach biznesowych. Do tej pory kilka firm ją zamówiło, i to jest coś wyjątkowego, bo takich gadżetów jeszcze nikt na świecie nie robił. To gadżet który się nosi i wygląda elegancko.

Szukam pomysłów, inspiracji na podobne, wyjątkowe gadżety Rzeszowskie, chodzi Wam coś po głowie?

PS. Chciałbym się Wam pochwalić tymi muszkami, tylko nie chce być posądzony o reklamę. Czy mogę dać linki?
Waldzio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 76
Na forum od: 15 lip 2014, 12:48

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: looky » 21 gru 2014, 15:18

Ja byłbym pewnie zainteresowany przejrzeniem oferty, bo w kwietniu będę organizował już 3. edycję dużego wydarzenia w Rzeszowie i jakieś pamiątki z Rzeszowem chciałbym uczestnikom przekazać. Co prawda mamy dostęp do druku 3D, ale może akurat jakieś małe niedrogie gadżety macie w ofercie. Jeśli nie na forum, to poproszę o linka na PW.
looky
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 105
Na forum od: 02 sie 2014, 13:01
Lokalizacja: Rzeszów, 1000-lecia

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: Glover » 22 gru 2014, 21:22

Dużo jeżdżę po Polsce i ostatnio widuję naklejki na tylną klapę samochodu z której wynika identyfikacja ze swoim miastem typu "I love Olsztyn" itp.
Może taka mała gustowna naklejeczka niezbyt dużych rozmiarów chwyciłaby u nas? A dla fun-u zamiast serduszka dać nasz pomnik :lol:
Glover
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 24 lis 2014, 13:03
Lokalizacja: Słocina

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: KZYH » 27 gru 2014, 18:30

Mysle, ze ratusz to rowniez dosyc ciekawa i charakterystyczna budowla dla Rzeszowa. Moglby niezle wygladac w postaci miniaturek. Zamek o ile z bastionami tez bylby dobry. Ogolnie zapora z przelewajaca sie woda bylaby ciekawym tematem ale moze to tylko moje wlasne odczucie bo lubie sobie czasem ponizej niej usiasc i strzelic browarka przy szumie wody hehe.
Awatar użytkownika
KZYH
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 155
Na forum od: 30 lip 2014, 0:36

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: pisul » 28 gru 2014, 0:47

Na allegro figurki i koszulki z Rzeszowem w ciągłej sprzedaży. Ceny od 25 zł do 90...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z tą drukarką 3D to nie głupi pomysł. Zwłaszcza że Polacy sprzedają z tego co czytałem bardzo bobrej klasy w przystępnej cenie. Nawet amazon zaczął sprzedaż polskiej drukarki 3D. Tylko czy byłby duży zbyt na taki produkt?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: Waldzio » 28 gru 2014, 16:45

No to widzę Pisul, że już obczaiłeś nasze produkty ;)
Muszki mamy takie - https://www.facebook.com/drukarnia3d/ph ... nt_count=1

Oczywiście materiały różne - poważne i mniej poważne - kwestia potrzeby.

Co do naklejek, to na papierze nie drukujemy, chyba, że takie przestrzenne może. hmmm

Ratusz... Miniatura to ciekawy pomysł, ale trudny - pomyślimy, może się uda.

Ale zobaczcie, coś takiego jak naklejki - czyli gadżet który zabieramy ze sobą i chcemy go pokazywać może być dobre. Bo miniatury stawiamy na kominku i zapominamy. Ale co może być ciekawego, żeby temu co kupi chciało się to pokazywać.. hmm
Waldzio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 76
Na forum od: 15 lip 2014, 12:48

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: pisul » 31 gru 2014, 2:46

Waldzio pisze:Szukam pomysłów, inspiracji na podobne, wyjątkowe gadżety Rzeszowskie, chodzi Wam coś po głowie?


Taki kalendarz jak sobie miasto zamówiło u Tadeusza Poźniaka moglibyście produkować. Sam bym kupił. Niestety miasto będzie je tylko rozdawać gościom ratusza bez możliwości kupna. A zdjęcia z drona(?) z panoramami Rzeszowa niesamowite.
Gość ma swoją stronę i działa komercyjnie. Ciekawe czy miasto ma te kadry na wyłączność czy obce firmy mogą je wykorzystać/kupić i wydać w swoim porodukcie?


Obrazek
fot.Tadeusz Póżniak

Całą galerię można je zobaczyć - http://blekitna.tv/swietne-zdjecia-rzeszowa-w-kalendarzu-na-2015-rok/#prettyPhoto
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: magda86 » 23 lut 2015, 23:29

wkrótce przyjeżdza w odwiedziny moja teściowa. Może ktoś mi podać adresy aukcji allegro gdzie można kupić te figurki. Przyznam się że nigdy nie kupowałam niczego na alegro i nie mam pojęcia jak to się robi
magda86
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 23 lut 2015, 23:17

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: Waldzio » 25 lut 2015, 23:51

Witaj, wysyłałem do Ciebie PW.
Waldzio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 76
Na forum od: 15 lip 2014, 12:48

Re: Rzeszowskie gadżety.

Postautor: pisul » 02 maja 2015, 19:43

W księgarni Nova na ul. Hetmańskiej sprzedają gadżety związane z Rzeszowem. Kicz ale zawsze to jakaś pamiątka. To szklane musze z bliska zobaczyć :D

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości