Sylwestry w Regionie

Informacje z całego Województwa Podkarpackiego

Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2018, 13:48

Temat wrzucam też na kolejne lata.


http://www.nowiny24.pl/imprezy/fotogale ... ,26858232/


Nowy 2018 rok mieszkańcy Przemyśla przywitali na przemyskim rynku przy dźwiękach bluesa. Na scenie zagrał Piotr Nowak Band. Noworoczne życzenia złożyli wiceprezydent Janusz Hamryszczak i dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Renata Nowakowska.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4786
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2018, 13:55

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/aktual ... wideo.html
Mielczanie przywitali 2018 rok na Placu AK! Były „Kanikuły” i długi pokaz fajerwerków.

Tradycyjnie na Placu Armii Krajowej mielczanie witali nowy - 2018 rok. W sumie o północy w ścisłym centrum zgromadziły się tysiące mieszkańców, by wspólnie podziwiać pokaz fajerwerków.

Magistrat i Samorządowe Centrum Kultury jak co roku przygotowali uroczyste powitanie Nowego Roku na Placu Armii Krajowej. Na scenie zaprezentowała się znana z hitu „Kanikuły” formacja ZANOZA oraz DJ Marco. Wydarzenie rozpoczęło się o godziny 22 i potrwało do godz. 1 w Nowy Rok.

Życzenia mielczanom składał pełniący obowiązki prezydenta Jan Myśliwiec. - Za te 12 miesięcy wszystkim, którzy dobrze życzyli naszemu miastu i sobie wzajemnie, za to, że podnosili nasze miasto na najwyższy poziom gospodarczy czy sportowo – serdecznie dziękuję – powiedział Jan Myśliwiec, życząc jednocześnie wszystkim mieszkańcom pomyślności w Nowym Roku.

Podczas tegorocznego Sylwestra na Placu nie zabrakło znanej już mielczanom zabawy z nagrodami „Los za butelkę”, której celem jest zachowanie względnego porządku na terenie imprezy.http://www.nowiny24.pl/imprezy/fotogale ... ,12808618/
Podczas Miejskiego Sylwestra przed Miejskim Domem Kultury mieszkańcy mieli okazję posłuchać wielu nowych i odważnych w brzmieniach przebojów Natalii Kukulskiej takich jak „Wierność jest nudna”, „Im więcej Ciebie, tym mniej” czy „Tyle słońca w całym mieście”?

Miejski Sylwester rozpoczął się o godzinie 22 dyskoteką pod gwiazdami. Najlepsze hity serwował DJ/Wodzirej Łukasz. Gwiazda wieczoru - Natalia Kukulska - wyszła na scenę o godzinie 23.20.

Zaprezentowała siebie w nowej, nieznanej dotąd odsłonie. Analogowe brzmienia syntezatorów i dynamiczna perkusja, a do tego charakterystyczny wokal Natalii nie pozwolił się nudzić podczas sylwestrowej zabawy. Krótko przed północą na scenie pojawił się prezydent Lucjusz Nadbereżny z małżonką Aleksandrą i przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Sobierajem. Prezydent złożył mieszkańcom życzenia i odliczył sekundy do nadejścia Nowego Roku 2018. O północy wszyscy mieszkańcy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni, którymi przywitany został Nowy Rok. Potem na estradę wróciła sławna piosenkarka. W drugiej części koncertu znów mieszkańcy bawili się przy dyskotekowych przebojach.

W trakcie Sylwestra Miejskiego w Stalowej Woli po raz kolejny odbył się konkurs butelkowy realizowany przez Miejski Zakład Komunalny. Aby wziąć w nim udział wystarczyło w dniu 31 grudnia na Placu Piłsudskiego wrzucić do oznakowanych pojemników szklane butelki po napojach, którymi przywitany został Nowy Rok. W każdej butelce powinna się znaleźć karta z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym. Organizatorem miejskiej imprezy sylwestrowej byli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Miejski Dom Kultury, Miejski Zakład Komunalny, Fundacja Elementum Art oraz DJ/Wodzirej Łukasz.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4786
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście


Wróć do Region

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość