Sylwestry w Regionie

Informacje z całego Województwa Podkarpackiego

Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2018, 13:48

Temat wrzucam też na kolejne lata.


http://www.nowiny24.pl/imprezy/fotogale ... ,26858232/


Nowy 2018 rok mieszkańcy Przemyśla przywitali na przemyskim rynku przy dźwiękach bluesa. Na scenie zagrał Piotr Nowak Band. Noworoczne życzenia złożyli wiceprezydent Janusz Hamryszczak i dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK Renata Nowakowska.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2018, 13:55

http://www.hej.mielec.pl/miasto2/aktual ... wideo.html
Mielczanie przywitali 2018 rok na Placu AK! Były „Kanikuły” i długi pokaz fajerwerków.

Tradycyjnie na Placu Armii Krajowej mielczanie witali nowy - 2018 rok. W sumie o północy w ścisłym centrum zgromadziły się tysiące mieszkańców, by wspólnie podziwiać pokaz fajerwerków.

Magistrat i Samorządowe Centrum Kultury jak co roku przygotowali uroczyste powitanie Nowego Roku na Placu Armii Krajowej. Na scenie zaprezentowała się znana z hitu „Kanikuły” formacja ZANOZA oraz DJ Marco. Wydarzenie rozpoczęło się o godziny 22 i potrwało do godz. 1 w Nowy Rok.

Życzenia mielczanom składał pełniący obowiązki prezydenta Jan Myśliwiec. - Za te 12 miesięcy wszystkim, którzy dobrze życzyli naszemu miastu i sobie wzajemnie, za to, że podnosili nasze miasto na najwyższy poziom gospodarczy czy sportowo – serdecznie dziękuję – powiedział Jan Myśliwiec, życząc jednocześnie wszystkim mieszkańcom pomyślności w Nowym Roku.

Podczas tegorocznego Sylwestra na Placu nie zabrakło znanej już mielczanom zabawy z nagrodami „Los za butelkę”, której celem jest zachowanie względnego porządku na terenie imprezy.http://www.nowiny24.pl/imprezy/fotogale ... ,12808618/
Podczas Miejskiego Sylwestra przed Miejskim Domem Kultury mieszkańcy mieli okazję posłuchać wielu nowych i odważnych w brzmieniach przebojów Natalii Kukulskiej takich jak „Wierność jest nudna”, „Im więcej Ciebie, tym mniej” czy „Tyle słońca w całym mieście”?

Miejski Sylwester rozpoczął się o godzinie 22 dyskoteką pod gwiazdami. Najlepsze hity serwował DJ/Wodzirej Łukasz. Gwiazda wieczoru - Natalia Kukulska - wyszła na scenę o godzinie 23.20.

Zaprezentowała siebie w nowej, nieznanej dotąd odsłonie. Analogowe brzmienia syntezatorów i dynamiczna perkusja, a do tego charakterystyczny wokal Natalii nie pozwolił się nudzić podczas sylwestrowej zabawy. Krótko przed północą na scenie pojawił się prezydent Lucjusz Nadbereżny z małżonką Aleksandrą i przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Sobierajem. Prezydent złożył mieszkańcom życzenia i odliczył sekundy do nadejścia Nowego Roku 2018. O północy wszyscy mieszkańcy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni, którymi przywitany został Nowy Rok. Potem na estradę wróciła sławna piosenkarka. W drugiej części koncertu znów mieszkańcy bawili się przy dyskotekowych przebojach.

W trakcie Sylwestra Miejskiego w Stalowej Woli po raz kolejny odbył się konkurs butelkowy realizowany przez Miejski Zakład Komunalny. Aby wziąć w nim udział wystarczyło w dniu 31 grudnia na Placu Piłsudskiego wrzucić do oznakowanych pojemników szklane butelki po napojach, którymi przywitany został Nowy Rok. W każdej butelce powinna się znaleźć karta z imieniem, nazwiskiem, adresem i numerem kontaktowym. Organizatorem miejskiej imprezy sylwestrowej byli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Miejski Dom Kultury, Miejski Zakład Komunalny, Fundacja Elementum Art oraz DJ/Wodzirej Łukasz.Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 31 gru 2018, 21:09

https://www.boguchwala.pl/364-aktualnos ... hwale.html
Burmistrz Boguchwały oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na Sylwestra w Boguchwale. O godz. 21:00 na Rynku Miejskim pojawi się lokalny zespół Paka. Zabawę będziemy kontynuować z zespołem Insani o godz. 21:30. Gorącą atmosferę zapewni przebojowa kapela góralska Pogwizdani, a od godz. 23:00 będziemy odliczać czas z zespołem Power Play.

Nowy Rok przywitamy pokazem fajerwerków oraz życzeniami złożonymi przez władze samorządowe Gminy Boguchwała. Noc sylwestrową zakończymy z DJ-em i kolejną dawką hitów. Wśród atrakcji sylwestrowego wieczoru nie zabraknie gastronomii, ciepłego poczęstunku oraz symbolicznej lampki szampana.

Chętni do zabawy na Rynku Miejskim będą mogli skorzystać z darmowego autobusu.

21:00 - zespół Paka
21:30 - zespół Insani
22:00 - kapela Pogwizdani
23:00 - zespół Power Play
00:00 - Noworoczne życzenia i pokaz fajerwerków, zabawa z DJ
01:00 - zakończenie


Obrazek

Obrazek

Obrazek


http://miasto.nasylwka.pl/mielec
Tegoroczny wieczór sylwestrowy i powitanie Nowego Roku w Mielcu
urządza i do zabawy zaprasza Pan Daniel Kozdęba-Prezydent Miasta Mielca.

Organizatorem wieczoru jest Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu.

Miejsce – Plac Armii Krajowej,

początek o godzinie 22.30
planowane zakończenie o godzinie 1.30.
W programie : muzyka z DJ'em.
Koncert gwiazdy wieczoru MATEUSZA ZIÓŁKO Z ZESPOŁEM (w dwóch częściach - pierwsza około 23.00, druga po pokazie sztucznych ogni około godziny 0.10)
o 23.55 życzenia noworoczne od Prezydenta dla mieszkańców miasta
o północy 10minutowy pokaz sztucznych ogni.


https://rzeszow-news.pl/sylwester-2018- ... kawa-trzy/
Koncert sylwestrowy na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 21:00. Wystąpią: The Freeborn Brothers, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy. O północy fajerwerki i Laser Show!

O północy życzenia noworoczne mieszkańcom i gościom złoży prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, a tuż po życzeniach Urząd Miasta w Rzeszowie zaprasza na pokaz fajerwerków oraz i Laser Show.

– Przeniesie on mieszkańców Rzeszowa w inny wymiar – w specjalnie stworzonej mgle pojawią się kolorowe promienie lasera, które w synchronizacji z muzyką stworzą konstelacje przestrzenne – zapowiada magistrat.

Koncert sylwestrowy poprowadzą Ilona Małek z TVP3 Rzeszów oraz satyryk i autor tekstów Rafał Bryndal. Impreza na Rynku rozpocznie się o godz. 21:00. Jako pierwszy na scenie, od 21:10, wystąpi rzeszowski zespół The Freeborn Brothers, który gra energetyczne, szybkie kawałki, mieszankę punku z folkiem, a nawet country.

Po godzinnym koncercie The Freeborn Brothers, o 22:15 na scenę wejdzie Małgorzata Uściłowska, bardziej znana jako “Lanberry”, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. 9 listopada ukazał się nowy album “Lanberry” – „miXtura” z którego pochodzą dwa nowe single „Heart of Gasoline” i „Nie ma mnie”.

Koncert “Lanberry” także będzie trwał godzinę. O 23:20 zacznie się z kolei koncert gwiazdy wieczoru – pop rockowego zespołu Poparzeni Kawą Trzy, którym grają głównie dziennikarze radiowi, m.in. Wojciech Jagielski i Roman Osica. W Rzeszowie usłyszymy największe przeboje grupy, m.in. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Okrutna, zła i podła, „Kawałek do tańca”. Członkowie zespołu zapowiadają również muzyczne niespodzianki.

O północy rozpocznie się 5-minutowy pokaz fajerwerków, a po nim 15-minutowe Laser Show (nowość). Po jego zakończeniu odbędzie się druga część koncertu Poparzeni Kawą Trzy. Impreza sylwestrowa na Rynku zakończy się o 1:20.

Sylwester 2018 na Rynku – program

Godz. 21:00 – rozpoczęcie imprezy

Godz. 21:10-22:10 – koncert The Freeborn Brothers

Godz. 22:15-23:15 – koncert “Lanberry”

Godz. 23:20-23:55 – koncert Poparzeni Kawą Trzy – I część

Godz. 23:55-24:00 – życzenia sylwestrowo-noworoczne od prezydenta Rzeszowa, odliczanie publiczności wraz z zespołami

Godz. 00:00 – pokaz sztucznych ogni i laser show

Godz. 00:20 – koncert Poparzeni Kawą Trzy – II część

Godz. 01:20 – koniec imprezyriko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 31 gru 2018, 22:53

https://nowiny24.pl/sylwester-w-mielcu- ... r/13773932
Miejskiego sylwestra przygotowują wspólnie Samorządowe Centrum Kultury i Urząd Miejski w Mielcu. Start imprezy na placu Armii Krajowej o godzinie 22:00. Z zabawę wspólnie rozkręcać będą DJ i wodzirej. Tuż po godzinie 23:00 wystąpi gość wieczoru. Gwiazdą tegorocznego sylwestra na placu Armii Krajowej będzie zespół M-POWER. Ich największy hit na portalu youtube ma ponad 7,5 miliona odsłon. Tuż przed północą życzenia mieszkańcom złoży prezydent Mielca Jacek Wiśniewski, który także da sygnał do noworocznego odliczania. -Od kilku lat zachęcamy wszystkich uczestników do udziału w sylwestrowej zabawie butelkowej. Każdy, kto wrzuci szklaną butelkę do specjalnie oznaczonego pojemnika w pobliżu sceny, może wrócić do domu z cennymi zdobyczami – informuje Krzysztof Urbański, kierownik Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.

https://nowiny24.pl/sylwester-na-krosni ... ar/6067711
Na wszystkich, którzy zechcą spędzić sylwestrową noc na Rynku w Krośnie przewidziane są konkursy i zabawy, koncert zespołu Rockodyl oraz pokaz sztucznych ogni. Grupa Rockodyl pochodzi ze Śląska i jest typowym zespołem coverowym. Wokalistka zespołu jest laureatką wielu konkursów wokalnych, wszyscy muzycy swym doświadczeniem zasłużyli na miano "starych wyjadaczy". Różnorodność repertuarowa to jeden z największych atutów zespołu. Program imprezy godz. 21 - konkursy i zabawy dla publiczności godz. 22 - koncert zespołu Rockodyl (część 1.) godz. 00.00 - życzenia noworoczne prezydenta Krosna i pokaz ogni sztucznych godz. 00.15 - koncert zespołu Rockodyl (część 2.) godz. 00.30 - finał konkursu, wręczenie nagród godz. 00.45 - koncert zespołu Rockodyl (część 3.)


riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2019, 15:07

https://rzeszow-news.pl/sylwester-2018- ... 9-zdjecia/
Sylwester 2018 roku na rzeszowskim Rynku przeszedł do historii. Na scenie zagrali The Freeborn Brothers, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy. Nie zabrakło także życzeń od Tadeusza Ferenca, prezydenta Rzeszowa, który mieszkańcom życzył m.in. dużo miłości w Nowym Roku. O północy odbył się pokaz fajerwerków. Pierwszy raz w Rzeszowie mieliśmy okazję zobaczyć także laser show. Jak Wam się podobała ta nowość? Całą zabawę sylwestrową poprowadzili dziennikarka TVP Rzeszów Ilona Małek i popularny satyryk Rafał Bryndal. Według szacunków policji, tuż przed północą na Rynku było ok. 6000 osób.

https://nowiny24.pl/sylwester-2018-w-rz ... d/33005642


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: Nikoś » 01 sty 2019, 15:12

Z roku na rok, co raz słabsza oferta na sylwka. Wiadomo kasa :D
Nikoś
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1047
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Sylwestry w Regionie

Postautor: riko » 01 sty 2019, 15:35

https://nowiny24.pl/sylwester-2018-w-pr ... d/33004708

Gwiazdą muzyczną sylwestra 2018 na przemyskim Rynku był zespół Varius Manx i Kasia Stankiewicz. Życzenie noworoczne złożyli mieszkańcom prezydent Wojciech Bakun i przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Sawicka. Zamiast sztucznych ogni przygotowano pokaz laserowy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4909
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście


Wróć do Region

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość