Bieszczady

Informacje z całego Województwa Podkarpackiego

Re: Bieszczady

Postautor: KZYH » 24 wrz 2015, 0:30

Bieszczadzkie drezyny w plebiscycie "Najlepszy produkt turystyczny" w Polsce

Obrazek
PODKARPACKIE. Trwa plebiscyt organizowany przez Polską Organizację Turystyczną. Głosowanie internetowe potrwa do 3 października.

Rokrocznie konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowany jest w dwóch etapach – na poziomie wojewódzkim i krajowym. Trzej laureaci etapu wojewódzkiego przechodzą do części krajowej, gdzie rywalizują z najlepszymi atrakcjami pozostałych piętnastu województw. Następnie kapituła konkursowa z Polskiej Organizacji Turystycznej wybiera najlepsze produkty w Polsce.

W tym roku prowadzony jest też plebiscyt internetowy, w którym Podkarpacie reprezentują Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, nowość i hit sezonu.

Wszystkim laureatom poziomu wojewódzkiego zostaną wręczone certyfikaty najatrakcyjniejszych, nowatorskich i najbardziej przyjaznych turystom produktów. Na dziś wiemy, że wśród wyróżnionych na poziomie regionalnym są Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. Pozostałych laureatów poznamy podczas wojewódzkich obchodów Światowych Dni Turystyki w Zyndranowej już 26 września.

Poruszające się po torach Zagórz-Uherce Mineralne-Krościenko drezyny funkcjonują od wiosny 2015. Stały się jedną z większych atrakcji turystycznych Bieszczadów. Zdołały znacznie ożywić ruch turystyczny w okolicy Uherzec, Olszanicy i małej obwodnicy bieszczadzkiej.

O wygraną w plebiscycie na Najlepszy Produkt Turystyczny według Internautów walczą z takimi atrakcjami jak Zamek w Mosznej, Zamek Królewski w Chęcinach, Kraina Kanału Elbląskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich Polin, szlaki wodne Wielka Pętla Wielkopolski i Lubrzański Szlak Kajakowy, Twierdza Zamość, Basteja w Stargardzie, Zoo we Wrocławiu oraz kilka wydarzeń kulturalnych.

Głosowanie potrwa do 3 października, na stronie: http://turystyka.wp.pl/title,Wybieramy-najlepszy-produkt-turystyczny-2015-roku-Glosowanie-rozpoczete,wid,17854225,wiadomosc.html?ticaid=115a11

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/12320/bieszczadzkie-drezyny-w-plebiscycie-najlepszym-produktem-turystycznym-w-polsce


Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe Trailer(link z tego samego artykulu):
https://youtu.be/Yu0xOJ41DQw
Awatar użytkownika
KZYH
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 155
Na forum od: 29 lip 2014, 23:36

Poprzednia

Wróć do Region

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości