Droga ekspresowa S19

Informacje z całego Województwa Podkarpackiego

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: dStan » 20 paź 2017, 8:43

Nie przesadzaj, że nic się nie dzieje (przynajmniej, jeśli chodzi o odcinek na południe od Rzeszowa). Umowa na KP (koncepcję programową) na odcinek Rzeszów-Babica został podpisany w styczniu i koncepcja powinna być gotowa w II połowie przyszłego roku, a przetarg na KP dla odcinka Babica-Barwinek został ogłoszony w kwietniu tego roku, w lipcu nastąpiło otwarcie ofert, które jeszcze są oceniane (jeszcze nie było żadnej umowy na KP na tym odcinku).
http://www.gddkia.gov.pl/pl/a/13976/Bud ... a-Barwinek
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Nikoś » 20 paź 2017, 11:52

To że trwają prace przy KP co jest najtańsze to nic nie znaczy, ciekawe jak będzie w 2019 kiedy będą wybory i gotowe papiery na drogę czy znajdą kasę chociaż do Babicy ?
Bo patrząc co się dzieje na północy czyli od Sokołowa gdzie już 2 lata przeciagają przetarg budowalny to powodzenia
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: rabusar » 25 paź 2017, 12:37

Niby odcinek Świlcza - Kielanówka oddany w sierpniu, ale serwisówki co rusz nieprzejezdne bo prace trwają...
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Adamerio » 26 paź 2017, 14:20

Czy aby na pewno w sierpniu? Tydzień temu wszystkie portale dawały dopiero info o zakończeniu^^ Jechałem serwisówkami jakieś 3 tyg temu - wszystko było przejezdne
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: django » 26 paź 2017, 23:23

Adamerio pisze:Czy aby na pewno w sierpniu? Tydzień temu wszystkie portale dawały dopiero info o zakończeniu^^ Jechałem serwisówkami jakieś 3 tyg temu - wszystko było przejezdne


Co innego przejezdność co innego pozwolenie na użytkowanie drogi głównej. Co unnego zakonczenie i odbióŕ inwestycji
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Marcin279 » 30 paź 2017, 16:43

Witam. Jeśli chodzi o odcinek S19 Kielanówka- Świlcza czy oprócz budowanego łącznika przy 9 dywizji piechoty będzie możliwość wjazdu osobówek od strony Racławówki/Kielanówki bez konieczności wracania się do Rzeszowa ?
Marcin279
Świeżak
 
Posty: 5
Na forum od: 30 paź 2017, 16:38

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Adamerio » 30 paź 2017, 18:18

Odpowiedź znajdziesz w tym temacie: "Łącznik S19 - DK19 "
Dopóki nie wybudują tej drogi takowej opcji nie będzie.

Mam nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie dotyczące odcinka S19 od str ulicy Krakowskiej w stronę A4:
Obrazek
Czy jest jakieś sensowne wytłumaczenie budowy wiaduktu nad A4 i zjazdu z przeciwnej strony - skoro nikt nigdy nim nie pojedzie? Z tego co wiem ta droga nie ma mieć kontynuacji po tej stronie, chyba że są jakieś przepisy ustalające ile m od zjazdu ma kończyć się droga :?: :roll:
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: rabusar » 21 lis 2017, 15:24

W okolicy zjazdu na Racławówce ustawiają bariery tymczasowe na ekspresówce. Szykują się powoli do puszczenia ruchu.
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Frodo907 » 21 lis 2017, 22:58

Adamerio pisze:Odpowiedź znajdziesz w tym temacie: "Łącznik S19 - DK19 "
Dopóki nie wybudują tej drogi takowej opcji nie będzie.

Mam nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie dotyczące odcinka S19 od str ulicy Krakowskiej w stronę A4:
Obrazek
Czy jest jakieś sensowne wytłumaczenie budowy wiaduktu nad A4 i zjazdu z przeciwnej strony - skoro nikt nigdy nim nie pojedzie? Z tego co wiem ta droga nie ma mieć kontynuacji po tej stronie, chyba że są jakieś przepisy ustalające ile m od zjazdu ma kończyć się droga :?: :roll:


Na mapie w telefonie MAPS.EU. mam zaznaczone przedłużenie w kierunku Bud do drogi gminnej/powiatowe 1214R
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Droga ekspresowa S19

Postautor: Rolf » 22 lis 2017, 12:28

Adamerio pisze:Odpowiedź znajdziesz w tym temacie: "Łącznik S19 - DK19 "
Dopóki nie wybudują tej drogi takowej opcji nie będzie.

Mam nurtujące mnie od dłuższego czasu pytanie dotyczące odcinka S19 od str ulicy Krakowskiej w stronę A4:
Obrazek
Czy jest jakieś sensowne wytłumaczenie budowy wiaduktu nad A4 i zjazdu z przeciwnej strony - skoro nikt nigdy nim nie pojedzie? Z tego co wiem ta droga nie ma mieć kontynuacji po tej stronie, chyba że są jakieś przepisy ustalające ile m od zjazdu ma kończyć się droga :?: :roll:


Zawsze jak tamtędy jadę zastanawiam się poco jest to zrobione ? nie lepiej było już zrobić 2 pasy zjazdu na autostradę skoro S19 i A4 idą razem wspólnie ? Jest to jakiś błąd projektowy, czy zmiana koncepcji ? być może S19 miała iść właśnie tym wiaduktem w górę ale im się odmieniło ?

Tak z innej beczki to orientuje się ktoś czy jest robiony zjazd z S19 na wysokości Bł. Karoliny ? Ulica ta będzie pewnie kiedyś przedłużana i fajnie by było jakby połączyła się z S19.
Rolf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 25 maja 2016, 12:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Region

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości