Rzeszow miasto - Lotnisko, sposoby najtanszej komunikacji

Wszystko co dotyczy Jasionki, lotniska i strefy

Re: Rzeszow miasto - Lotnisko, sposoby najtanszej komunikacj

Postautor: maks » 14 gru 2016, 15:58

ZTM uruchamia linię "L" na lotnisko w Jasionce

16 grudnia zostanie uruchomiona linia autobusowa "L", łącząca port lotniczy w Jasionce bezpośrednio z centrum Rzeszowa. Jej rozkład będzie dostosowany do aktualnego rozkładu lotów. Na linii obowiązywać będą standardowe ceny biletów, łącznie z biletami okresowymi.

Linia "L" obsłuży trasę: Dworzec Lokalny - Dworzec PKP (obok kas biletowych ZTM) - Piłsudskiego Ameryka - Jasionka Port Lotniczy. Z powrotem pojedzie przez przystanki: Jasionka Port Lotniczy - Piłsudskiego Urząd Wojewódzki - Dworzec PKP (obok kas biletowych ZTM) - Dworzec Lokalny.

Dzięki temu pasażerowie korzystający z podrzeszowskiego lotniska będą mogli tanio i szybko Rzeszowa. Bilety będzie można nabyć u kierowcy, w biletomacie na pokładzie autobusu lub w punktach sprzedaży ZTM. - To kolejne udogodnienie, jakie wprowadzamy w trosce o komfort naszych pasażerów, którzy od dłuższego czasu wskazywali na potrzebę lepszego skomunikowania lotniska z centrum miasta - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Cieszę się, że nasza inicjatywa spotkała się z przychylnością ZTM i udało się uruchomić linię jeszcze przed okresem świątecznym - dodaje Tabisz.

Jednocześnie ZTM informuje o zmianach w rozkładzie jazdy linii nr 53, także kursującej do Jasionki. Do końca 2016 roku linia nr 53 będzie jeździć tylko w dni robocze, natomiast w soboty, niedziele i święta na lotnisko dostaniemy się nową linią "L".

Gazeta Rzeszow
maks
 
Posty: 542
Na forum od: 25 gru 2014, 20:47

Poprzednia

Wróć do Jasionka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron