[Jasionka] Hotel przy lotnisku

Wszystko co dotyczy Jasionki, lotniska i strefy

[Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: Jimik » 04 wrz 2015, 9:15

Przy lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce powstanie hotel. - Chcemy, aby to był obiekt wysokiej klasy - mówi Janusz Fudała, prezes Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Firma, która go zbuduje, zostanie wybrana już za kilka tygodni. Pierwsi chętni już się zgłaszają.

Pod tę inwestycję rezerwowana jest duża, blisko hektarowa działka. Ziemia rozciąga się nieopodal powstającego przy lotnisku Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. To właśnie odwiedzający to centrum mają korzystać z hotelu.

- Ale nie tylko. Lokalizacja tego przyszłego hotelu jest bardzo dobra, obiekt będzie miał na pewno dobre obłożenie, bo skorzystać z niego będą mogli także przylatujący do Jasionki i odwiedzający firmy w parku technologicznym przy lotnisku - mówi prezes Fudała. Już w tym miesiącu RARR zamierza wystąpić do sieci hotelowych, by składały swoje oferty.

- Zależy nam na tym, aby był to hotel z górnej półki, być może jednej ze znanych, renomowanych sieci. Szczegółowe wymagania odnośnie do tego obiektu będą jeszcze przygotowywane - mówi prezes agencji.

Wyborem firmy, która będzie realizowała hotelową inwestycję, w październiku zajmie się Rada Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis, w której skład wchodzą przedstawiciele samorządu wojewódzkiego, RARR oraz rzeszowskich uczelni. Ile czasu będzie miała wybrana firma na wybudowanie hotelu? - Dwa lata. Teren pod hotel nie będzie sprzedawany na własność firmie, decydujemy się na użytkowanie wieczyste. Dzięki temu w umowie z inwestorem będziemy mogli zapisać terminy zarówno rozpoczęcia prac, jak też ich zakończenia. Będzie to zabezpieczenie terminowości wykonania tej inwestycji. Jeśli doszłoby do niedotrzymania terminów, będziemy mogli wypowiedzieć umowę - mówi prezes Fudała.

Choć na razie oficjalnie procedura wyboru firmy jeszcze się nie rozpoczęła, do RARR zgłaszają się już firmy zainteresowane realizacją takiej inwestycji. Jedną z nich jest RK Invest. Na jej zlecenie projekt hotelu przygotowuje rzeszowska pracownia MWM Architekci. - Będą to właściwie dwa połączone ze sobą hotele - jeden o standardzie trzygwiazdkowym, drugi czterogwiazdkowym. Łącznie będzie tam 150 pokoi, budynki będą miały cztery kondygnacje. Wyższych obiektów w sąsiedztwie lotniska nie można budować. Nowością w naszym regionie jest to, że projektowany przez nas hotel ma być bezobsługowy - gość sam będzie mógł zarezerwować pokój, zameldować się, korzystać z pokoju i wymeldować bez pośrednictwa recepcji. Wszystko zrobi online - mówi architekt Maciej Łobos, prezes MWM Architekci. - Inwestor, na zlecenie którego pracujemy, nie chciałby poprzestać wyłącznie na budowie jednego hotelu. Chciałby zainwestować w tereny przy lotnisku ok. 100 mln euro i stworzyć tam prawdziwe miasteczko lotnicze wypełnione rozmaitymi obiektami: hotelami, szpitalami, parkingami - wszystkim oprócz mieszkaniówki. Chciałby przygotować plan zagospodarowania tych terenów. Aby móc opracować taki plan, konieczne będą oczywiście rozmowy i porozumienie z samorządem województwa i władzami portu lotniczego - dodaje Łobos.

Cały tekst: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3497 ... z3kkfo4uI4
Jimik
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 09 gru 2014, 11:37

Re: Jasionka- Ekskluzywny hotel ma stanąć przy lotnisku.

Postautor: Ole » 05 wrz 2015, 9:32

Chyba domyślam się co to za Hotel.

Do końca 2015 roku grupa kapitałowa Genfer, która była inicjatorem powołania w Polsce marki Qubus, zamierza wybudować 8 obiektów w największych miastach Polski. ....
Według Rune Askevolda z CEO Puro Hotels, każdy kto potrafi korzystać z Internetu i obsługuje telefon komórkowy, szybko i bez problemu zarezerwuje pokój oraz samodzielnie zamelduje się i wymelduje z Puro Hotel. Rezerwacja pokoju będzie możliwa za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji lub przy użyciu panelu rezerwacyjnego w hotelu. W obiekcie zabraknie tradycyjnej recepcji, gdyż maksymalne uproszczenie i skrócenie procedur czynią hotel niemalże samoobsługowym. ....

źródło: http://www.e-hotelarstwo.com/aktualnosc ... =107815548
-----------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 970
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Jasionka- Ekskluzywny hotel ma stanąć przy lotnisku.

Postautor: Voldi » 05 wrz 2015, 15:24

Wizualizacja MWM Architekci:

Obrazek
Voldi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 94
Na forum od: 18 sty 2015, 13:47

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: Ole » 28 gru 2015, 11:04

U tych samych MWM Architekci możemy znaleźć projekt miasteczka lotniskowego:
miasteczko lotniskowe plan.jpg
miasteczko lotniskowe plan.jpg (193.55 KiB) Przeglądany 3584 razy

I drugie zdjęcie z nałożonymi mapami google.
miasteczko lotniskowe.jpg
miasteczko lotniskowe.jpg (187.31 KiB) Przeglądany 3584 razy
-----------------------------------------------------
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 970
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: riko » 09 sie 2016, 11:47

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/vi ... w-jasionka
Lotnisko dysponuje terenem pod budowę hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie zarówno terminala pasażerskiego, jak i w sąsiedztwie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego.

Jak mówi prezes spółki Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka Michał Tabisz, poza klientami portu lotniczego w Jasionce, na uruchomieniu hotelu skorzysta przede wszystkim Centrum Wystawienniczo-Kongresowe. Stały dopływ klientów mogą zapewnić też międzynarodowe firmy, zlokalizowane w strefie ekonomicznej wokół lotniska.

- Ale największy ruch wygeneruje CWK. Wielu organizatorów imprez uzależnia zlokalizowanie jej w danym obiekcie kongresowym od tego, czy w pobliżu są dostępne miejsca noclegowe w odpowiednim standardzie - mówi prezes.

- Odbyłem już pierwsze spotkania z potencjalnymi inwestorami i przedstawicielami globalnych sieci hotelowych - dodaje Michał Tabisz. - Zainteresowanie jest coraz większe, jednak zanim zapadną ostateczne decyzje, musimy poznać szczegółowe prognozy finansowe dla tego projektu.

Hotel zlokalizowany obok lotniska i CWK musi spełniać wymogi klientów biznesowych jeśli chodzi o standard usług czy możliwość korzystania z programów lojalnościowych. Minimum to 100 pokoi, przy czym nie jest konieczne zaplecze kongresowe, bo jest ono w CWK. Według ostrożnych prognoz, budowa powinna zająć około dwóch lat.

- Od początku mojej kadencji (czerwiec 2016 – przyp. red.)spółka zintensyfikowała działania w tej sprawie - podkreśla Michał Tabisz.

Kolejnym ważnym zadaniem jest rozwój przewozów cargo na lotnisku.

- We wtorek (9 sierpnia 2016) jadę do Warszawy, na kolejną rundę rozmów z firmą, która buduje terminal cargo sąsiadujący z lotniskiem - mówi Michał Tabisz. Wspólnie szukamy najlepszego rozwiązania, dzięki któremu rozpoczęta już inwestycja pozwoli istotnie zwiększyć ilość towarów transportowanych przez port lotniczy Lotnisko musi być tu aktywnym graczem.

W ocenie Michała Tabisza najbardziej realną możliwością uruchomienia bezpośrednich frachtów cargo z rzeszowskiego lotniska za ocean to zapewnienie stałych, całorocznych połączeń pasażerskich, w których będą także przesyłki tzw. belly cargo, co zapewni możliwość transportu 8-10 ton tygodniowo. Jego zdaniem pozwoli to przyzwyczajać spedytorów do tego, że można w Jasionce regularnie odprawiać cargo.

Wśród kolejnych zadań Michał Tabisz wymienia pozyskanie nowych przewoźników i otwarcie nowy połączeń, a także optymalizację działań spółki.

- Chcemy także szczególnie zadbać o klienta biznesowego, który korzysta z portu lotniczego - podsumowuje Michał Tabisz.


riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4815
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: riko » 27 kwie 2017, 15:34

http://rzeszow-news.pl/chopin-airport-d ... -jasionce/


Hotel Holiday Inn Express zostanie wybudowany w bezpośrednim sąsiedztwie podrzeszowskiego lotniska w Jasionce. W hotelu będzie ok. 120 pokoi.

W czwartek władze Podkarpacia i kierownictwo portu lotniczego w Jasionce podpisały umowę ze spółką Chopin Airport Development, która określa zasady dzierżawy gruntów w sąsiedztwie lotniska i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2 Arena. Hotel będzie nosił nazwę Holiday Inn Express i ma być częścią globalnej sieci Intercontinental Hotel Groups (IHG).

Umowa zakłada, że w hotelu będzie około 120 pokoi, ma być oddany do użytku w pierwszej połowie 2019 roku. Inwestycja szacowana jest na ok. 25-28 mln zł. Na tym etapie jeszcze nie wiadomo, ile hotel będzie miał pięter.

Michał Tabisz, prezes spółki lotniskowej „Rzeszów-Jasionka”, twierdzi, że o podpisaniu umowy z Chopin Airport Development duże znaczenie miała wiarygodność spółki.

– A także jej duże doświadczenie w prowadzeniu inwestycji we współpracy z globalnymi sieciami hotelowymi. Znana i ceniona na całym świecie marka Holiday Inn Express z pewnością spełni oczekiwania naszych pasażerów – uważa Tabisz.

Chopin Airport Development to spółka będąca częścią Przedsiębiorstwa Państwowego “Porty Lotnicze”, jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Zajmuje się zagospodarowaniem przylotniskowych terenów.

CAD ma w tej chwili cztery hotele: czterogwiazdkowy Courtyard by Marriott przy lotnisku Chopina, trzygwiazdkowe hotele Hampton by Hilton przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku oraz trzygwiazdkowy hotel wypoczynkowy Best Western Jurata na Półwyspie Helskim.

– Hotel Holiday Inn Express przy rzeszowskim lotnisku będzie kolejnym obiektem w portfolio Chopin Airport Development. Do realizacji hotelu w tym miejscu przekonał nas potencjał rozwoju rzeszowskiego lotniska, znajdującej się w jego pobliżu strefy ekonomicznej oraz nowopowstałego centrum kongresowego – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development.

Jego zdaniem hotel w Jasionce spełni oczekiwania ludzi, wychowanych już w świecie nowych technologii, którzy oczekują od hoteli dostępności do wszystkich najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wspólnych przestrzeni. W hotelu będą porty USB, monitory, tablety do sprawdzenia poczty.

Gheorghe Marian Cristescu twierdzi, hotel w Jasionce będzie nowym produktem na rynku hotelarskim, jakiego jeszcze nie ma w Polsce.

– Powstanie hotelu będzie dużym impulsem rozwojowym. Skorzystają na tym również przedsiębiorcy działający na terenach inwestycyjnych wokół lotniska. Nowoczesny hotel pomoże też przyciągnąć do naszego regionu zagranicznych turystów – uważa Władysław Ortyl, marszałek podkarpacki.

Adam Pilczuk, dyrektor ds. strategii i rozwoju CAD, twierdzi, że hotel przylotniskowy przyczyni się do rozwoju Rzeszowa oraz całego regionu. Wkrótce ma powstać ostateczny projekt hotelu.

– Budowa rozpocznie się na początku przyszłego roku tak, abyśmy mogli przyjąć pierwszych gości w drugim kwartale 2019 roku. Zakładamy, że około 40 proc. gości będą stanowić pasażerowie Portu Lotniczego, natomiast pozostałych przyciągną m.in. wydarzenia organizowane przez centrum wystawienniczo-kongresowe – zapowiada Pilczuk.

Warszawska spółka liczy też, że z hotelu będą korzystali przedstawiciele firm znajdujących wokół lotniska, w tym pobliskiej strefie ekonomicznej. – Będzie to głównie hotel dedykowany klientowi korporacyjnemu, który będzie w nim krótko, dzień, dwa dni i będzie w nim pracował – dodaje Adam Pilczuk.


http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/vi ... e-jasionce


Już wiadomo, kto będzie inwestorem hotelu, który ma powstać naprzeciwko Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, w sąsiedztwie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Rzeszów-Jasionka. To państwowa spółka Chopin Airport Development (jedynym udziałowcem jest Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze, będące też udziałowcem lotniska). Chopin Airport Development zbuduje hotel Holiday Inn Express IV generacji. Dzisiaj (czwartek, 27 kwietnia 2017) podpisana została umowa o dzerżawie gruntu - działki należącej do Portu Lotniczego o powierzchni 1,6 hektara.
- Będzie to pierwszy taki hotel w Polsce - mówi Gheorghe Cristescu, prezes spółki Chopin Airport Development.
Ma mieć 120 pokoi, plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza wysokość do 20 metrów czyli cztery piętra.
- Dla nas bardzo ważne było, by to był hotel globalnej sieci, rozpoznawalnej marki - mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego. - Posiadając znaną markę, biznesmen czy turysta, łatwiej zdecyduje się na nocleg. Sieciowy hotel to szansa na szybszy zwrot. Dla Portu to szansa na większe przychody pozalotniskowe.
Firma zapewnia, że robiłą w Rzeszowie dokładną analizę, by dopasować obiekt do rynku rzeszowskiego. Koncept hotelu polega na tym, że części wspólne są rozłożone w całym foyer, które jest dużą halą.
- Klient biznesowy gości dobę lub dwie i potrzebuje skoncentrować się na pracy – mówi Adam Pilczuk, dyrektor spółki. - Wszędzie są porty usb, tablety, monitory, w pokojach duże łóżka
Holiday Inn Express ma mieć 3 gwiazdki.
Koszt inwestycji to 25 do 28 mln zł. Wkróce rozpocznie się projektowanie. Obiekt ma być gotowy w 2019 roku.


Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4815
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: riko » 28 kwie 2017, 16:16

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... hotel.html


RZESZÓW. Inwestycję zrealizuje Chopin Airport Development. Obiekt wybudowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie portu i Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Hotel ma liczyć ok. 120 pokoi i działać pod marką Holiday Inn Express w ramach globalnej sieci Intercontinental Hotel Groups (IHG).

„Podpisana dziś umowa to efekt wielu miesięcy pracy, której celem był wybór najlepszego partnera w realizacji strategicznego projektu, jakim jest budowa hotelu przylotniskowego” - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. „Oprócz warunków finansowych oferty, kluczowe znaczenie miała dla nas wiarygodność spółki Chopin Airport Development, a także jej duże doświadczenie w prowadzeniu inwestycji we współpracy z globalnymi sieciami hotelowymi. Znana i ceniona na całym świecie marka Holiday Inn Express z pewnością spełni oczekiwania naszych pasażerów.”- dodaje.

W chwili obecnej w portfolio spółki Chopin Airport Development znajdują się 4 hotele: czterogwiazdkowy Courtyard by Marriott przy Lotnisku Chopina, trzygwiazdkowe hotele Hampton by Hilton zlokalizowane przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku oraz trzygwiazdkowy hotel wypoczynkowy Best Western Jurata na Półwyspie Helskim. Spółka stanowi część Przedsiębiorstwa Państwowego “Porty Lotnicze” i jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce.

„Hotel Holiday Inn Express przy rzeszowskim lotnisku będzie kolejnym obiektem w portfolio Chopin Airport Development. Do realizacji hotelu w tym miejscu przekonał nas potencjał rozwoju rzeszowskiego lotniska, znajdującej się w jego pobliżu strefy ekonomicznej oraz nowopowstałego centrum kongresowego” - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Prezes Chopin Airport Development. „Holiday Inn Express najnowszej, czwartej generacji jest marką ekonomiczną stworzoną przez sieć IHG w odpowiedzi na potrzeby ludzi wychowanych już w świecie nowych technologii, którzy oczekują od hoteli dostępności do wszystkich najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wspólnych przestrzeni, co ułatwia integrowanie się z innymi gośćmi.” – wyjaśnia.

„Zarówno dla lotniska, jak i dla G2A Areny - Centrum Wystawienniczo-Kongresowego powstanie hotelu należącego do globalnej, wiodącej w branży sieci będzie dużym impulsem rozwojowym. Skorzystają na tym również przedsiębiorcy działający na terenach inwestycyjnych wokół lotniska. Nowoczesny hotel pomoże też przyciągnąć do naszego regionu zagranicznych turystów" – podkreśla Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

„Podpisana dziś umowa dotyczy dzierżawy gruntu pod inwestycję hotelową, która bez wątpienia wpłynie korzystnie na rozwój Rzeszowa oraz całego regionu” – mówi Adam Pilczuk, dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Chopin Airport Development. „Wkrótce powstanie ostateczny projekt hotelu, a sama budowa rozpocznie się na początku przyszłego roku tak, abyśmy mogli przyjąć pierwszych gości w drugim kwartale 2019 roku. Zakładamy, że około 40 proc. gości będą stanowić pasażerowie Portu Lotniczego, natomiast pozostałych przyciągną m. in. wydarzenia organizowane przez centrum wystawienniczo-kongresowe. Kolejny istotny segment gości to przedstawiciele firm rozwijających się wokół lotniska, w tym pobliskiej strefie ekonomicznej.”

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, obiekt będzie oddany do użytku w połowie 2019 roku.riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4815
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: riko » 26 wrz 2017, 16:23

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/vi ... nn-express


Trwa projektowanie hotelu Holiday Inn Express, który powstanie w Jasionce, naprzeciwko portu lotniczego (po drugiej stronie drogi, przed fabryką MTU).
Inwestorem będzie Chopin Airport Development, spółka córka Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze. Właścicielem marki jest InterContinental Hotels Group.
Dziś (wtorek, 26 wrzęśnia 2017) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbyła się konferencja na której zaprezentowany został projekt.
Ma być to hotel Holiday Inn Express IV generacji. Hotel będzie miał 3 gwiazdki, 120 pokoi na czterech kondygnacjach. To, co wyróżnia IV generację tej marki, to więcej otwartych przestrzeni, w których mają spędzać czas goście, tzn. pracować, odpoczywać, jeść. Zaś pokoje będą nieco mniejsze niż w poprzednich generacjach tej marki, ale urządzone w bardziej przestronny sposób.
- Poprzednio w pokojach były biurko do pracy oraz kanapa i fotel w pobliżu okna – mówi Miguel Martins, menedżer w InterContinental Hotels Group. - Jednak nie były one wykorzystywane przez gości. Wielu klientów pracuje w łóżku, nie używa biurka. A na kanapie i fotelu goście nie kładki nawet bagaży.
Jak dodaje przedstawiciel franczyzodawcy porcje kulinarne mają być mniejsze, ale wysokiej jakości. Zaś menu śniadaniowe zostało dopasowane do upodobań klientów z Polski.
- Do końca roku chcemy pozwolenie na budowę, wyłoniliśmy inwestora zastępczego, inwestycja w I kwartale , II kwartał 2019 chcemy pierwszych gosci – mówi Adam Pilczuk dyrektor ds strategii i rozwoju Chopin Airport Development
Ta inwestycja przesuwa nas do innej ligi lotnisk w Polsce – mówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Michał Tabisz dodaje, że w sprawie hotelu rozmawiałem z przedstawicielami wielu dużych marek
- Zależało nam by to była to globalna marka, rozpoznawana na świecie – dodaje. _ Cieszę się także, że inwestorem jest spółka kontrolowana przez skarb państwa.
Koszt inwestycji szacowany jest na około 30 mln zł.Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4815
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: riko » 26 wrz 2017, 19:41

http://rzeszow-news.pl/jasionce-powstan ... ualizacje/


Hotel jest nam ogromnie potrzebny. Zależało nam na tym, by to był hotel globalnej sieci. Ta inwestycja przesunie nas do innej ligi lotnisk – mówi Michał Tabisz, prezes spółki lotniskowej Rzeszów-Jasionka.

Za budowę czterokondygnacyjnego (3 piętra) hotelu Holiday Inn Express będzie odpowiedzialna spółka Chopin Airport Development, która rozpoczęła współpracę ze światową firmą InterContinental Hotels Group, a do której należy marka Holiday Inn Express. W Europie takich hoteli jest już ponad 50.

Sam obiekt będzie miał 18 m wysokości, w hotel dostępnych będzie 120 pokoi, z czego 40 procent to pokoje jednoosobowe, a 60 proc. to „dwójki”.

– Będą również dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych. Liczymy, że w przeciągu trzech lat od uruchomienia hotelu, pokoje będą obłożone w 80 procentach. Spodziewamy się, że 40 proc. klientów stanowić będą pracownicy i goście firm działających na terenie strefy ekonomicznej przy lotnisku. Po 30 proc. to z kolei goście wydarzeń odbywających się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym oraz pasażerowie lotniska w Jasionce. Inwestycję szacujemy na około 30 mln zł – mówi Rzeszów News Adam Pilczuk, dyrektor ds. strategii i rozwoju Chopin Airport Development.

Do końca roku inwestor złoży wniosek o wydanie pozwolenia na budowę. Spodziewa się, że zostanie ono wydane wiosną 2018 roku i od razu rozpoczną się roboty. – Pierwszych gości hotelowych chcemy przyjąć w drugim kwartale 2019 r. – zapowiada Pilczuk.

Holiday Inn Express ma być hotelem czwartej generacji. Co to oznacza dla klienta? Mniejsze pokoje od 18 do 19 m kw., ale bardziej przestrzenne, rezygnacja z typowych mebli hotelowych, np. biurka. W pokojach będą duże okna, na ścianie przed łóżkiem będzie zawieszony telewizor. Oczywiście, nie zabraknie łazienki.

– Klienci naszych hoteli najczęściej pracują w łóżku, po obu stronach będzie gniazdka do prądu. W pokojach będzie dostęp do internetu. Menu będzie skromne, ale jedzenie bardzo dobrej jakości – zapewnia Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju w Polsce InterContinental.

Na parterze hotelu będzie 200-metrowe pomieszczenie, w którym będzie można coś zjeść, pracować, wypocząć lub poczekać np. na taksówkę lub wymeldowanie się z hotelu. Wnętrze pomieszczenia będzie zmieniane w zależności od pory dnia.

– Będą racjonalne ceny za pokoje – zapowiada Martins. W hotelu będzie pracowało ok. 20 osób.riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4815
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: [Jasionka] Hotel przy lotnisku

Postautor: maks » 26 wrz 2017, 21:28

maks
Maniak
Maniak
 
Posty: 1594
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Następna

Wróć do Jasionka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość