Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Wiadomości na temat promocji miasta, wydarzeń kulturalnych, sportowych.

Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Postautor: pisul » 05 kwie 2016, 17:54

Obrazek

Największe na Podkarpaciu 21. Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów Expo Dom oraz Targów Nieruchomości, odbędzie się od piątku do niedzieli (8-10 kwietnia 2016 r.) w Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie” w Rzeszowie. Targi można zwiedzać w piątek i sobotę w godz. 10-18, a w niedzielę od godz. 10-17.

Na blisko 7 tys. mkw. w hali i dodatkowo na 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców. Będą producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Oferta targowa adresowana jest do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, aranżują wnętrze lub ogród...

...Tegorocznym targom towarzyszyć będzie również III Festiwal Ogrodów połączony z giełdą ogrodnictwa. W ramach festiwalu przedstawione zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin, cięcia specjalistycznego roślin, pokazy florystyczne oraz giełda ogrodnicza z możliwością zakupu roślin w promocyjnych cenach...


Całość: http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/vi ... o-dom-2016

Od siebie dodam że można uzyskać duże rabaty odwiedzając stoiska. W poprzednich edycjach bezproblemowo dostałem zniżki na okna w jednej firmie i parapety wewnętrzne w drugiej. A brat dostał rabat na drzwi do całego domu. Warto sobie nawet tylko zobaczyć jak bogata jest oferta materiałów wykończeniowych. Porozmawiać z szefami firm. Gdy w jednym miejscu duża konkurencja można wiele utargować.
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator
 
Posty: 3198
Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Re: Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Postautor: riko » 05 kwie 2016, 19:14

Informacja o gratisach na Targach 8-10.04.2016.
Regulamin dostępny na stoisku targowym.

Zapraszamy na nasze stoisko na Targach Budownictwa i Nieruchomości na Hali Podpromie 8-10.04.2016.
NASZE STOISKO - PARTER A1 nr 21.

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4547
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Postautor: riko » 06 kwie 2016, 14:18

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... o-dom.html


RZESZÓW. Targi EXPO DOM planowane są w dniach 8 – 10 kwietnia. Zorganizowane zostaną w hali Podpromie.

Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo na 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoją ofertę zaprezentuje ponad 200 wystawców, wśród których będą producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Oferta targowa adresowana jest do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, aranżują wnętrze lub ogród.

Podkarpackie Targi Nieruchomości i III Festiwal Ogrodów.

Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego oraz instytucji kredytujących zakup nieruchomości. Tegorocznym targom towarzyszyć będzie również III Festiwal Ogrodów połączony z giełdą ogrodnictwa, którego zeszłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających. To część wystawy, której wielbiciele zieleni nie mogą ominąć. Ponadto w ramach festiwalu przedstawione zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin, cięcia specjalistycznego roślin, pokazy florystyczne oraz giełda ogrodnicza z możliwością zakupu roślin w promocyjnych cenach.

Strefa Porad Architekta.

Ponownie uruchomiona zostanie także Strefa Porad Architekta, która podczas poprzedniej edycji targów cieszyła się dużym zainteresowaniem. W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, którzy będą udzielać bezpłatnych porad osobom odwiedzającym targi. Stoisko umiejscowione zostanie blisko sali konferencyjnej, gdzie planujemy poprowadzić cykl ciekawych spotkań, seminariów i konferencji.
I dzień targów.

W pierwszym dniu targowym, na sali konferencyjnej, o godzinie 12.00 rozpocznie się konferencja „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie” zorganizowana przez Podkarpacką Agencję Energetyczną. W ramach konferencji zostaną omówione tematy dotyczące planów zaopatrzenia w ciepło i paliwa gazowe dla samorządu, planów gospodarki niskoemisyjnej, oceny oddziaływania projektu na środowisko w aspekcie niskiej emisji oraz zostanie rozpatrzona kwestia dotycząca dotacji na odnawialne źródła energii i termomodernizacje.

II dzień targów.

W drugim dniu targów, tj. 9 kwietnia, na sali konferencyjnej odbędzie się szereg warsztatów o różnorodnej tematyce. O godzinie 1100 rozpocznie się spotkanie dotyczące fotowoltaniki zintegrowanej przeprowadzone przez firmę Reconal. Tuż po nim zostanie zorganizowany wykład na temat domków kopułkowych przeprowadzony przez Studio Sagier. O godzinie 1240 firma BIM przeprowadzi warsztaty z zakresu projektowania wielowymiarowego. Kolejny wykład, który odbędzie się o godzinie 1500, dotyczył będzie biokorozji elewacji budynków. Następnie odbędzie się szkolenie dotyczące warunków technicznych dla kominków otwartych przeprowadzone przez firmę Geno Major. Natomiast ostatni wykład dotyczył będzie technologii dla kominków zamkniętych i biokominków. Zostanie przeprowadzony przez firmę Spartherm.

Konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego.

Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Kapituła Konkursu zwiedzi stoiska i oceni produkty pierwszego dnia targów (8 kwietnia), a dzień później (9 kwietnia) zostaną wręczone medale i wyróżnienia targowe o godz. 16.30.
Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4547
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Postautor: riko » 11 kwie 2016, 14:28

http://supernowosci24.pl/ponad-15-tys-o ... e-zdjecia/


RZESZÓW. Blisko 300 firm znanych zarówno w Polsce, jak i za granicą, większość wiodących na Podkarpaciu przedsiębiorstw
oraz przeszło 15 tys. zwiedzających. Tak w skrócie można opisać wiosenną edycję największych na Podkarpaciu 21. Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości, która odbyła się w weekend (8-10 kwietnia) w Hali Widowiskowo-Sportowej Podpromie w Rzeszowie.
To największe w regionie wydarzenie wystawiennicze przyciąga rokrocznie rzesze wystawców i zwiedzających. Na blisko 7 tysiącach mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali Podpromie i dodatkowo na 2 tys. mkw. terenów zewnętrznych swoją ofertę prezentowało blisko trzystu wystawców, m.in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe. Przez 3 dni targów ekspozycje zwiedziło ponad 15 tys. osób. Równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbyły się Podkarpackie Targi Nieruchomości, w ramach których przedstawiona została bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego oraz instytucji kredytujących zakup nieruchomości. Targom towarzyszył również III Festiwal Ogrodów połączony z giełdą ogrodnictwa. Po raz drugi uruchomiona została także Strefa Porad Architekta, która tak jak w roku ubiegłym cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.
Imprezę uatrakcyjniła konferencja „Energooszczędność i instalacje OZE w budownictwie” zorganizowana przez Podkarpacką Agencję Energetyczną oraz szereg warsztatów i wykładów o różnorodnej tematyce.
Złote medale rozdane
Tradycją targów jest konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach.
W tym roku Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego otrzymali:
DEVELOPRES SP. Z O.O., Rzeszów za nowoczesne powierzchnie biurowe SKYRES WARSZAWSKA w Rzeszowie – kompleksowe rozwiązania architektoniczne wraz z infrastrukturą techniczną.
GREINPLAST SP. Z O.O., Krasne za GREINPLAST CERAMIC – opracowanie i wdrożenie farby ceramicznej do wnętrz.
VIDOK SP. Z O.O., Rudna Mała za PASSIVALUCLIP – pasywna rewolucja, okna do domów pasywnych.
REM II SP. Z O.O., Przemyśl reprezentowana przez BEMA-RES, Rzeszów za okno PCV HENSFORT EFORTE na bazie grafitowej z innowacyjnymi rozwiązaniami.
P.W.VIKKING KTS SP. Z O.O., Biała Podlaska za pasywne drzwi kompozytowe ARCTIC PLUS.
Dyplom-wyróżnienie otrzymali:
SEMPRI Sławomir Miłto, Rzeszów za natryskowe izolacje poliuretanowe CROSSIN ATTIC SOFT.
GRUPA LP Łukasz Pisarek, Rzeszów za DECOBEL PLUS – drukowany panel szklany.
BRATA SYSTEMY KOMINOWE HENKOR J.M. Kordylak S.J., Dębianki za kominowe szalunki tynkarskie.
POLSKA FEDERACJA DEKARZY, BLACHARZY I CIEŚLI, Rzeszów za DOM GALICYJSKI – DOM SYSTEMOWY.
DAV-POL Dawid Moskal, Łężany za robot koszący AMBROGIO L400 Elite.
DOBRY DOM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA, Rzeszów za Żagle Przeciwsłoneczne COOLFIT – NESLING POLSKA.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 4547
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW-Staromieście

Re: Targi Budowlane Expo Dom 2016 Rzeszów

Postautor: janek » 08 cze 2016, 12:17

pisul pisze:Od siebie dodam że można uzyskać duże rabaty odwiedzając stoiska. W poprzednich edycjach bezproblemowo dostałem zniżki na okna w jednej firmie i parapety wewnętrzne w drugiej. A brat dostał rabat na drzwi do całego domu. Warto sobie nawet tylko zobaczyć jak bogata jest oferta materiałów wykończeniowych. Porozmawiać z szefami firm. Gdy w jednym miejscu duża konkurencja można wiele utargować.


Zgadzam się, w tamtym roku na tych targach, znajomy dostał dobry rabat na te okna http://karmar.rzeszow.pl/oferta/okna/ms-evolution/ Warto się czasem wybrać i coś potargować.
janek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 44
Na forum od: 23 lut 2016, 12:09


Wróć do Wydarzenia, kultura, promocja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości