Artyści z Rzeszowa i regionu

Wiadomości na temat promocji miasta, wydarzeń kulturalnych, sportowych.

Artyści z Rzeszowa i regionu

Postautor: Boss » 16 lut 2016, 21:08

Nagrane w rzeszowskim studio:




PIOTR NOWAK BAND
"Pamięć"
Utwór dedykowany pamięci Tadeusza Nalepy,
od przyjaciela Piotra Nowaka,
muzyka zespołów Blackout i Breakout

Głos Nowaka rewelacyjny, warto posłuchać jest moc, Ci którzy słuchali Nalepy powinni być zadowoleni.
Pozdrawiam Marcin
www.pbase.com/fotogrzebyk
Awatar użytkownika
Boss
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 199
Na forum od: 30 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Artyści z Rzeszowa i regionu

Postautor: riko » 22 maja 2016, 15:22

Jeśli was ciekawi disco-polo przedstawiam wam zespół Rompey.

http://www.rompey.pl/
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: Artyści z Rzeszowa i regionu

Postautor: riko » 22 maja 2016, 19:56

http://rzeszow-news.pl/arek-klusowski-n ... i-zdjecia/



Teledysk do piosenki „Na niby” promuje debiutancką płytę młodego wokalisty, która ma się ukazać pod koniec 2016 r. Za reżyserię wideoklipu odpowiada Michał Pańszczyk, jeden z najlepszych reżyserów w Polsce, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak czy zespołem Varius Manx.
Autorem tekstu i muzyki jest Arek Kłusowski. Produkcją singla jak i całego albumu „Mimowolnie” zajął się Michał Wasilewski znany z zespołu Xxanaxx.
Rzeszowski wokalista do udziału w teledysku namówił znanego polskiego aktora Mariana Opanię, z którym na co dzień występuje w spektaklu „Cohen – Nohavica” wystawianym w warszawskim Teatrze Buffo. Aktor po raz pierwszy w swojej karierze zgodził się wziąć udział w dość nietypowej formie artystycznej.
– Marian Opania to legenda kina i jeden z najlepszych polskich aktorów. Przekonanie go do udziału w serialu czy reklamie graniczy z cudem. A ja uwielbiam, kiedy dzieją sie cuda – śmieje się Arek Kłusowski.
W teledysku zobaczymy także Magdalenę Kutę, znaną z serialu „Ranczo” i superhitu „Seksmisja”, Adę Fijał, Maćka Radla, Agnieszkę Matysiak oraz najpopularniejszego video blogera w Polsce Marcina Dubiela.
Cała fabuła oraz koncepcja teledyski owiana jest wielką tajemnicą. Efekty pracy zobaczymy już niebawem.
W jednym z utworów na debiutanckiej płycie „Mimowolnie” Arka Kłusowskiego gościnnie zaśpiewa Wojciech Baranowski, uczestnik czwartej edycji The Voice of Poland. Album jest zapisem bardzo osobistych doświadczeń młodego wokalisty, co nadaje płycie intymnego charakteru.
– Nigdy nie interesowało mnie, by opowiadać o swoim życiu w plotkarskich portalach i kolorowych gazetach. Wolę mówić o sobie muzyką, którą tworzę. Ta płyta, to zbiór historii, które łączą się w jedną całość. Wszystkie utwory opowiadają o tym, co działo się w moim życiu przez dwa ostatnie lata. Ten album ma swój wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Dla mnie jest jak książka, po którą – mam nadzieję – wiele osób zechce sięgnąć – mówi Arek Kłusowski,
Utwór „Na niby” na razie można usłyszeć na w serwisie Youtube.com w wersji radiowej. Piosenka gościła już m.in. na antenie Radia Zet Chilli czy radiowej Czwórce.
Arek Kłusowski skończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Wziął udział w trzeciej edycji The Voice of Poland. Zagrał już ponad 500 koncertów. Na scenie rzeszowski wokalista występował m.in. z Justyną Steczkowską, Ewą Farną, zespołem Dżem, Afromental.Pochodzący z Rzeszowa Arek Kłusowski rozpoczął zdjęcia do swojego debiutanckiego singla „Na niby”. W teledysku do utworu wezmą udział znani polscy aktorzy, m.in. Marian Opania.



riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski


Wróć do Wydarzenia, kultura, promocja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości