Wydarzenia Motoryzacyjne

Wiadomości na temat promocji miasta, wydarzeń kulturalnych, sportowych.

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 15 wrz 2016, 14:47

http://rzeszow-news.pl/w-niedziele-iii- ... adzie-mpk/Festiwal Motoryzacyjny odbędzie się 18 września w rejonie Mostu Zamkowego (parking przy hali Podpromie). Impreza w swoim założeniu ma łączyć miłośników motoryzacji z całego kraju i nie tylko. Festiwal rozpocznie się o godz. 8:00 i potrwa do 20:00.
Podczas imprezy odbędą się m.in. zawody driftingowe klasy PRO oraz Challange, pokazy stuntu motocyklowego, RC drift, off road. W strefie wystawowej odnajdziemy samochody zabytkowe, luksusowe, sportowe i tubingowe, które wezmą udział w licznych konkurencjach takich jak najlepsza felga, najładniejsze wnętrze, czy najgłośniejszy wydech.
Nie zabraknie atrakcji dla odwiedzających, którzy będą mogli wziąć udział w konkursie na rzut kierownicą do celu, przeciąganie samochodu, zmianie koła na czas. Będzie również tor gokartowy, organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla dzieci.
Oprawę muzyczną III Festiwalu Motoryzacyjnego w Rzeszowie zapewnią polscy DJ-e.
Na czas imprezy kilka ulic będzie wyłączonych z ruchu, m.in. Szopena (od Pl. Śreniawitów do ul. Leszczyńskiego), Kilara, Most Zamkowy. To oznacza także zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MPK, które będą obowiązywały już od godz. 6:00 i potrwają do ok. 22:00.
Autobusy w tych godzinach nie będą jeździły również ulicą Targową. – Na zmienionych trasach przejazdu obowiązują wszystkie przystanki – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

ZMIANY ROZKŁADU MPK
– 2 – Bł. Karoliny do Lisa – Kuli, następnie Hetmańska, Powst. Warszawy, Podwisłocze, Kopisto i dalej trasą bez zmian
– 5 – Lubelska Zajezdnia MPK do Bardowskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
– 6 – Ustrzycka do Krakowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
– 7 – Dworzec Lokalny do Pl. Kilińskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
– 10 – Bł. Karoliny do Pl. Wolności, następnie Rejtana, Sikorskiego i dalej trasą bez zmian
– 12 – Trembeckiego ZTM do Bardowskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
– 13 – Mikołajczyka do Marszałkowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
– 31 – Lubelska Zajezdnia MPK do Pl. Wolności, następnie Rejtana, Kopisto, Podwisłocze i dalej trasą bez zmian
– 37 – Trembeckiego ZTM do Marszałkowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 16 wrz 2016, 14:48

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... preza.html


Impreza odbędzie się w godz. 6.00 – 22.00. Na ten czas wyłączone z ruchu będą ulice Szopena od Pl. Śreniawitów do ul. Leszczyńskiego, Kilara, Most Zamkowy i Targowa.

Ze względu na wydarzenie zapowiadane są również zmiany w kursach komunikacji miejskiej. Poniżej szczegółowa rozpiska:

2 – Bł. Karoliny do Lisa - Kuli, następnie Hetmańska, Powst. Warszawy, Podwisłocze, Kopisto i dalej trasą bez zmian
5 – Lubelska Zajezdnia MPK do Bardowskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
6 – Ustrzycka do Krakowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian;
7 – Dworzec Lokalny do Pl. Kilińskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian

10 – Bł. Karoliny do Pl. Wolności, następnie Rejtana, Sikorskiego i dalej trasą bez zmian
12 – Trembeckiego ZTM do Bardowskiego, następnie Pl. Wolności, Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian
13 – Mikołajczyka do Marszałkowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian;
31 – Lubelska Zajezdnia MPK do Pl. Wolności, następnie Rejtana, Kopisto, Podwisłocze i dalej trasą bez zmian
37 – Trembeckiego ZTM do Marszałkowskiej, następnie Cieplińskiego, Lisa – Kuli, Hetmańska i dalej trasą bez zmian;
Na zmienionych trasach przejazdu obowiązują wszystkie przystanki.
Obrazek
riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 18 wrz 2016, 12:42

http://rzeszow-news.pl/dzis-iii-festiwa ... rzeszowie/


Ulice zostały zamknięte już o godz. 6:00 i tak będzie do godz. 22:00. Ruch zamknięto na Moście Zamkowym od skrzyżowania z ulicą Podwisłocze, ulica Kilara i Szopena od Placu Śreniawitów do ul. Leszczyńskiego, ul. Słowackiego od ulicy Grodzisko.
Zamknięte zostały również parkingi przy Olszynkach oraz przy hali sportowej Podpromie. Od godz. 6:00 do 22:00 obowiązuje zmieniony rozkład jazdy autobusów MPK na kilku liniach.

III Festiwal Motoryzacyjny w Rzeszowie rozpoczął się o godz. 8:00 na terenie Mostu Zamkowego i w jego okolicach – ul. Kilara oraz parkingu przy Podpromiu.
Organizatorzy przewidują, że w imprezie weźmie udział 100 profesjonalnych zawodników oraz 300 wystawców – pasjonatów i miłośników motoryzacji z całego kraju. Dwie poprzednie edycje Festiwalu przyciągnęły ok. 20 tys. osób.
Festiwal Motoryzacyjny ma popularyzować motoryzację i sporty motorowe oraz przybliżyć i upowszechniać inicjatywę budowy w Rzeszowie samochodowego toru wyścigowego, o czym mówi się od wielu lat.
W programie imprezy sporo atrakcji dla każdego niezależnie od płci i wieku. Odbędą się zawody driftingowe klasy PRO oraz zawody Gymkhana klasa Challange. Przygotowywane są również pokazy samochodów driftingowych, rajdowych, wyścigowych oraz off road.
W strefie tuningowej zorganizowane zostaną liczne konkurencje: najładniejsza felga, najładniejsze wnętrze, najgłośniejszy wydech. Nie zabraknie wielu atrakcji dla odwiedzających: rzut kierownicą do celu, przeciąganie samochodu, zmiana koła na czas, atrakcje dla dzieci.
Czas umilą najlepsi polscy DJ-e. W strefie luksusowej można będzie zobaczyć i sfotografować samochody luksusowe, zabytkowe i oldschoolowe typu Rolls Royce, Lamborghini, Mercedes, Cadillac, Chevrolet. Całości wydarzenia dopełni oprawa muzyczna. Impreza potrwa do 20:00. Wstęp na Festiwal jest bezpłatny.
riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 18 wrz 2016, 18:43

http://rzeszow-news.pl/iii-festiwal-mot ... zczu-foto/


Nie takiej pogody się spodziewali się organizatorzy trzeciej edycji Festiwalu Motoryzacyjnego w Rzeszowie. Niedzielnej imprezie towarzyszyły obfite opady deszczu.

Festiwal odbył się na terenie Mostu Zamkowego i w jego okolicach – ul. Kilara oraz parkingu przy Podpromiu. Odbyły się zawody driftingowe klasy PRO oraz zawody Gymkhana klasa Challang, pokazy samochodów driftingowych, rajdowych, wyścigowych oraz off road.
W strefie luksusowej można będzie zobaczyć i sfotografować samochody luksusowe, zabytkowe i oldschoolowe typu Rolls Royce, Lamborghini, Mercedes, Cadillac, Chevrolet. Niestety, frekwencyjnie Festiwal zaliczył porażkę z powodu padającego deszczu.
Festiwal Motoryzacyjny ma popularyzować motoryzację i sporty motorowe oraz przybliżyć i upowszechniać inicjatywę budowy w Rzeszowie samochodowego toru wyścigowego, o czym mówi się od wielu lat.
riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 01 kwie 2017, 9:53

http://rzeszow-news.pl/wloska-wiosna-20 ... rzeszowie/


Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu marki Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Ducati, czy Piaggio, to konieczne musisz wziąć udział w tej imprezie. W sobotę (1 kwietnia) w Rzeszowie odbędzie się zlot fanów włoskiej motoryzacji.

„Włoską Wiosnę w 2017” w Rzeszowie organizują „Podkarpaccy Alfaholicy”. Do miłośników miłośnicy i entuzjastów samochodów marki Alfa Romeo dołączają grupa „Rzeszowskie Klasyki Noc” i firma Auto-Res. Zlot odbędzie się 1 kwietnia (sobota) na terenie giełdy samochodowej przy ul. Spichlerzowej.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 19:00. Organizatorzy zapraszają na „Włoską Wiosnę” posiadaczy pojazdów takich marek, jak Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth, Autobianchi, Aprilia, Ducati, Piaggio i innych.

– Mile widziani są zarówno zrzeszeni w klubach i grupach jak i niezrzeszeni. Dla samochodów starszych (youngtimer , oldtimer) , modyfikowanych i nietypowych przewidziana jest specjalna strefa VIP, w której te pojazdy będą wyeksponowane – zapowiadają „Podkarpaccy Alfaholicy”.

Grupa „Rzeszowskie Klasyki Nocą” zaprezentuje swoje (nie tylko włoskie) samochody klasyczne. Z kolei Auto-Res na swoim stoisku firmowym zaprezentuje swoją ofertę koncernu FCA.

– Możecie spodziewać się wielu ciekawych pojazdów demo. W programie m.in. włoska kuchnia, konkursy, pożegnanie zimy, sesje foto i inne atrakcje – dodają organizatorzy „Włoskiej Wiosny 2017”.riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Re: Wydarzenia Motoryzacyjne

Postautor: riko » 02 kwie 2017, 18:20

riko
Moderator
 
Posty: 3304
Na forum od: 04 lut 2015, 13:42
Lokalizacja: RZESZÓW Staromieście

Poprzednia

Wróć do Wydarzenia, kultura, promocja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość