Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Opinie, komentarze, propozycje, sugestie dotyczące Rzeszowa.

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: maks » 18 kwie 2016, 23:24

maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3533
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: maks » 04 sty 2017, 1:08

Podkarpacie jak Bawaria czyli "Konkrety i opinie"

http://rzeszow.tvp.pl/28448835/podsumowanie-roku-2016
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3533
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: Boss » 22 sty 2017, 12:46

Od 0:28 sek o Rzeszowie


Pozdrawiam Marcin
www.pbase.com/fotogrzebyk
Awatar użytkownika
Boss
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 198
Na forum od: 30 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: pisul » 22 sty 2017, 21:45

To wiedziałem, chyba nie ma człowieka któremu Rzeszów się nie podoba?


Obrazek

Obrazek


Ale takie słowa o naszym zameczku troszkę dziwią :shock:


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8516
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: porteño » 23 sty 2017, 0:04

pisul pisze:To wiedziałem, chyba nie ma człowieka któremu Rzeszów się nie podoba?

Jest wiele takich osób. Powiedziałbym, że większość ludzi z zewnątrz twierdzi, że w Rzeszowie nic nie ma do zwiedzania.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: Lolek » 23 sty 2017, 19:53

Koledze Pisul chyba nie chodziło o obiekty do zwiedzania.
Lolek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 88
Na forum od: 06 lis 2016, 14:45

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: dStan » 24 sty 2017, 8:43

Ja mam znajomych którzy przyjeżdżali tutaj z Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Gliwic i każdy wypowiadał się o mieście bardzo pozytywnie. Także w tym wypadku wydaje mi się, że słowa "większość" trzeba używać z rozwagą i mając do tego jakieś podstawy.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: Arrival » 24 sty 2017, 12:38

Rzeszów raczej nigdy nie będzie miastem, do którego przeciętny turysta będzie mógł przyjechać na tydzień i się nie nudzić. Zawsze mówię, że tygodniowe wakacje - Kraków, mieszkanie na stałe - Rzeszów. Może stąd niekiedy przyjezdnym się nie podoba, bo jeśli ktoś nie ma konkretnej zajawki na jakims punkcie to Rzeszów "zaliczy" w kilka godzin. Idealny na jednodniówkę ;).
Dałoby się to zmienić, ale to musiałby ktoś kumaty się zająć turystyką w mieście i pobudować odpowiednie "legendy".
Awatar użytkownika
Arrival
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 720
Na forum od: 16 lis 2014, 13:59
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: grizli » 24 sty 2017, 13:53

Arrival pisze:Zawsze mówię, że tygodniowe wakacje - Kraków, mieszkanie na stałe - Rzeszów.


Jako jeszcze mieszkaniec Krakowa, a wkrótce mieszkaniec Rzeszowa zgadzam się z Arrivalem w 100%. W Krakowie jest mnóstwo atrakcji do zobaczenia i możliwości spędzania wolnego czasu, ale codzienne życie bywa w nim męczące, a samo miasto poza kilkoma miejscami, co tu dużo mówić, jest brudne i zaniedbane.

Różni znajomi, którzy nie znając Rzeszowa mieli okazję zawitać tu prywatnie na jeden dzień są zaskoczeni estetyką miasta i fajnym rynkiem - pewnie w jakiejś części dlatego, że po mieście "na ścianie wschodniej" nie spodziewali się wiele. Z kolei ci, którzy przyjeżdżają tu służbowo/biznesowo są pod wrażeniem rozwoju, jaki aktualnie przeżywa miasto. Generalnie, jeśli ktoś miał coś do czynienia z Rzeszowem, to wypowiada się o nim pozytywnie. Oczywiście to tylko subiektywne opinie garstki osób, które znam. :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 150
Na forum od: 14 maja 2016, 12:48

Re: Cudze chwalicie, Rzeszowa nie znacie...

Postautor: hauerpower » 13 lut 2017, 16:38

ja jestem z pod Rzeszowa i jeszcze pare lat temu to jedynie na Kraków uderzać można było z jakimkolwiek biznesem, ale coraz to słyszę że Rzeszów to taka nieodkryta kopalnia i że w ostatnich latach to bardzo poszedł do przodu, fajnie bo droga obecnie ta sama na Kraków czy Rzeszów, a może ludzie mniej nadymani niż niektóre krakusy :)
hauerpower
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje o Rzeszowie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości