Rzeszów - Kolejka nadziemna

Nieukończone projekty komunikacyjne

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: OloB » 28 lut 2016, 23:52

Problem nie tyle w deszczu ile w mozie i śniegu.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: icetruck » 28 lut 2016, 23:53

i tak i nie - bo o wiele przyjemniej jedzie się podczas opadu śniegu niż podczas opadu deszczu, z drugiej strony lepiej jechać po mokrym niż po błocie złożonym z soli i piasku zimą - ale to już moje mocno subiektywne zdanie i ktoś może woleć co innego ;)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 405
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: OloB » 29 lut 2016, 9:33

Tak jak piszesz, to są subiektywne preferencje. Gdy jednak idzie mowa o powszechności jakiegoś środka transportu, trzeba jednak wyciągać wnioski na podstawie uśrednionych preferencji społecznych.
Infrastruktura rowerowa powinna być rozbudowywana jednak wydaje mi się, że póki co będzie to sezonowy i bardziej rekreacyjny niż użytkowy środek transportu.
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: onlyRzeszow » 07 mar 2016, 23:27

foreigner-pisze


Z tymi 10 milionami za 1 km to nieźle kombinował. Ja się z początku dałem nabrać.
Jest to kwota podawana w 2009 i dotyczy tej szwajcarskiej kolejki, którą prezydent jeździł oglądać:


To podaj informacje ile ma kosztować 1 km budowy kolejki od bombardiera , pewnie sadząc po tobie kwota przewyższy kilkukrotnie pierwotną ceną hhaha

Najpierw próbował w ten sposób:

onlyRzeszow pisze:wg artykułu z pewnej gazety koszt 1 km budowy wraz z całą infrastrukturą wyniesie 10 mln zł ,


Ale go wyśmiałem. Jego reakcja mówi sama za siebie.


Ja ciebie cały czas wyśmiewam a się tym nie podniecam bo chłopinko nie potrafisz na proste pytania odpowiadać . Tylko płacz ci pozostał.

Wtedy postanowił wpleść starą informację z 2009 w artykuł z 2015 licząc chyba że nikt się nie zorientuje.
Ale nie spodziewał się pewnie, że wogx to zaraz wychwyci

Skończ najpierw gimnazjum jak masz problemy z czytaniem klub poproś kogoś aby ci przeczytał.

Ściemniał potem, że była jakaś adnotacja w tym poście, że nie mógł znaleźć linków. Ale po tym zrzucie widać, że nic takiego nie było (widać to po znaczku 'na górę strony', który jest na końcu każdego posta).

Artykuł wklejony miał po chwilowej korekcie drukowanymi u góry dopisane że linków nie mogę znaleźć dlatego postanowiłem po 5 min skasować. A motorniczy będzie wracał do tego czego nie ma hahahah

Kilka dni pisaniny o ekonomii, wąskich drogach, przyszłości transportu.

Propaganda twoja jest zatrważająca , powklejał jakieś inf chcąc pokazać koszty miast bogatych które wydali miliony na km budowy i na tym opierał fakt że tutaj też musi być podobnie.
Miał wkleić, zdjęcia popsutej niby kolejki a wkleił po zderzeniu z drugą to jest dopiero mega śmieszne.


do tego powypraszał wszystkich nas po kolei z miasta, jeśli 'się komuś nie podoba'

Wszystkich po kolei czyli kogo ?? Wymień .

A na koniec się okazuje, że zwykłe chciejstwo za tym stoi.

Każdą inwestycje która ma pomóc w rozbudowie miasta czy komunikacji chce aby powstała , jakieś to jest straszne , on chce aby inwestycja powstała , oj się narobiło …
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: onlyRzeszow » 07 mar 2016, 23:30

"jasiop-pisze


... bowiem, nie zamawiali ani nie posiadają dokumentów, o których mówią w mediach !

Obrazek



Dokument na który się powołujesz jest z 2013r, wiele artykułów na temat kolejki zostało napisanych w 2014 i 2015 czy masz info aktualne ?
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: wogx » 08 mar 2016, 2:58

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 19:33 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 209
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: jasiop » 08 mar 2016, 18:32

onlyRzeszow pisze:Dokument na który się powołujesz jest z 2013r, wiele artykułów na temat kolejki zostało napisanych w 2014 i 2015 czy masz info aktualne ?

Odpowiedź z ratusza wykazała, że pojawiające się wcześniej w mediach wypowiedzi urzędników są kłamstwem

Możesz sprecyzować co masz na myśli "... czy masz info aktualne ?"
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1445
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: wogx » 08 mar 2016, 19:58

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 19:33 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 209
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: jasiop » 08 mar 2016, 20:46

wogx pisze: Chodzi o to czy wnioskowałeś o dostęp do informacji nt. monoraila w tym lub zeszłym roku. Od 2013 r. mogło coś ruszyć w tym temacie.

Żartujesz ? Co mogło się na przykład ruszyć ?
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1445
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: Nadziemna kolejka - powracający temat

Postautor: wogx » 08 mar 2016, 21:19

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 19:32 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 209
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości