[Rzeszów Główny] Remont stacji

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: maks » 20 kwie 2024, 21:09

Zabytkowa kładka piesza z dworca głównego PKP w Rzeszowie rdzewieje i porasta roślinnością. Zaniepokojeni mieszkańcy powołali społeczny komitet ratowania zabytku.


https://radio.rzeszow.pl/101658/ratunek ... rzeszowie/
maks
Fanatyk
Fanatyk
 
Posty: 3726
Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Nikoś » 21 kwie 2024, 16:51

A to dobre sobie, jesli chca tego złomu bronic to niech zrobia zrzutke wsrod siebie i to odkupia od pkp czy kto tam jest właścicielem. :lol:
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2394
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Ole » 22 kwie 2024, 6:51

Nie wiem czy czasem nie jest wpisana do rejestru zabytków. Tak czy inaczej to zgniłe jajo rdzewieje już kilka lat.
Wszyscy wiedzą jakim twardym betonem jest PKP zatem od deklaracji do realizacji czas trzeba liczyć w dekadach.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2263
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: gustawtrzmiel » 22 maja 2024, 20:55

Niech tę zabytkową kładkę położą obok zabytkowych baraków przy pierwszym peronie i mamy gwarantowany masowy napływ turystów z Japonii, Kraków może się schować.
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 369
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: bob104 » 11 cze 2024, 18:24

Czy oni mają w planach jakąś poprawę nagłośnienia na peronach? Ostatnio czekałem na pociąg i prawie w ogóle nie rozumiałem komunikatów. A mam 35 lat i bardzo dobry słuch. Co mają powiedzieć starsze osoby. Jak to możliwe żeby nowe nagłośnienie było tak fatalnie zrealizowane. Kto to projektował i kto wykonał. A przede wszystkim kto odebrał?! :cry:
Kiedyś w jednej z naszych rzeszowskich gazet był artykuł na ten temat, bo jeden z czytelników napisał w tej sprawie list. Wtedy PKP odpowiedziało, że wszystko jest OK ale się temu przyjrzy. Od tego czasu minęło kilka miesięcy i wnioskuję, że chyba już nic się nie zmieni. Jak było fatalnie tak jest i nadal.
Miałem przesiadkę w Katowicach, to tam wszystkie komunikaty głośne i co najważniejsze - wyraźne, a system widać że jest już leciwy. Ale cóż się dziwić, Katowice nie są miastem innowacji ;)
bob104
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 21 lut 2019, 14:30

Re: [Rzeszów Główny] Remont stacji

Postautor: Pieczarkowy » 12 cze 2024, 15:29

Nie zauważyłem tego problemu, ale wiele razy korzystałem z stacji przed remontem i przeskok w jakości był ogromny na plus. Za każdym razem, gdy jestem na stacji to wydaje mi się, że jest OK, korzystam z peronu drugiego. Wydaje mi się, że podobnie jest w Katowicach, Krakowie czy na nowej Warszawie Zachodniej.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 974
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości