[ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: django » 25 gru 2016, 11:09

No np ten dom po lewej za marias pizza. Teraz gosc ma dom z 30m od drogi po przebudowie bedzie z 10. Na handel tez wystawione sa domy ktore ida do wyburzenia
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: bystry » 25 gru 2016, 13:40

Tzn. źle to napisałem, chodziło mi o skrzyżowanie podkarpackiej z ul. 9 Dywizji piechoty (przemysłową to w domyśle zawsze mam) Frodo907 dzięki za link, teraz już łatwiej to sobie mniej więcej wyobrazić jak to skrzyżowanie będzie wyglądało :D
bystry
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 915
Na forum od: 24 sty 2016, 11:34

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: flyRZE » 25 gru 2016, 13:44

Person pisze:3 polonowy most pod Kwidzynem - pylony mają po 17 metrów wysokości, ciekawie będzie wyglądała budowa naszego :)



Wg wikipedi pylony maja 17,2 m wysokości powyżej jezdni, czyli cała ich wysokość to pewnie około 30 m, podobnie jak założenia mostu w Rzeszowie.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: Nikoś » 25 gru 2016, 23:20

django pisze:No np ten dom po lewej za marias pizza. Teraz gosc ma dom z 30m od drogi po przebudowie bedzie z 10. Na handel tez wystawione sa domy ktore ida do wyburzenia

Ciekawe kto niby kupi dom który ma iść do wyburzenia, no na tym koło pizzerii też już od dawna wisi baner
Ma ktoś mape które dokładnie domy i zabudowania idą out z przestrzeni
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: flyRZE » 26 gru 2016, 0:06

Coś chyba przeoczyłem, nawet nie wiedziałem, że temat Podkarpackiej jest tak zaawansowany.
Jest już projekt przebudowy ulicy, czy jeszcze nie ogłoszono przetargu na opracowanie projektu?
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: Pieczarkowy » 26 gru 2016, 2:54

Wydaje mi się, że zarówno jest projekt modernizacji ul. Podkarpackiej (wraz z tym jakie będą utrudnienia na czas realizacji tej inwestycji), jak i łącznika do S19 oraz połączenia z ul. Jana Pawła II, ale dokumentów w tym momencie nie jestem w stanie Ci podrzucić. :twisted: Powinny być gdzieś w tym temacie.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: JanzRzeszowa » 27 gru 2016, 8:26

Nikoś pisze:To Rzeszów będzie miał dwa mosty naj jeden z najwyższym pylonym a drugi najdłuższy w kraju i może nie tylko.


Rzeszów nie ma i nie będzie miał mostu z najwyższym pylonem. Doczytaj.
Co do długości mostów extradosed, to kiedyś opowiadano sobie dowcipy o sołtysie i pewnej miejscowości, gdzie jest najdłuższy most, bo zbudowany wzdłuż rzeki. Wydaje się, że spełnimy za chwilę warunki tego dowcipu. Wisłok, który można przeskoczyć powinien mieć tańsze i krótsze przeprawy.
Niedługo Gospodarz postawi sobie piramidę...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: rafik » 27 gru 2016, 21:17

Skanska buduje łącznik Przemysłowej z S19 w Kielanówce,a co robią na Podkarpackiej na skrzyżowaniu z 9 Dywizji Piechoty?Widziałem dziś tam ich sprzęt i rozkopany teren.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: swiety » 27 gru 2016, 21:41

rafik pisze:Skanska buduje łącznik Przemysłowej z S19 w Kielanówce,a co robią na Podkarpackiej na skrzyżowaniu z 9 Dywizji Piechoty?Widziałem dziś tam ich sprzęt i rozkopany teren.


To też skanska, to jedna inwestycja - połączenie S19 z Przemysłową/Podkarpacką. W ramach tego ul. 9 Dywizji zyska drugą jezdnie a skrzyżowanie z Podkarpacką będzie rozbudowane (powstanie wiadukt w ciągu Podkarpackiej oraz 2 ronda).
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. 9 Dywizji Piechoty ] Trasa Południowa

Postautor: porteño » 27 gru 2016, 22:45

JanzRzeszowa pisze:Wisłok, który można przeskoczyć powinien mieć tańsze i krótsze przeprawy.

Jakby tak każdy myślał, to wszystkie małe miasta stałyby się zadupiami bez perspektyw.
Całe szczęście prezydent dba o renomę i promocję swego grodu, rozsławiając go nietuzinkowymi inwestycjami.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości