Projekt transportowy

Informacje o nowych projektach drogowych i komunikacji.

Re: Projekt transportowy

Postautor: Arrival » 14 kwie 2017, 18:53

Na kursach prawa jazdy dokładnie uczą że nie stoi się samochodem z wciśniętym sprzęgłem a na luzie.

To moim zdaniem bardzo niebezpiecznie uczą, zasada jest dokładnie odwrotna i niejednego już uratowała (pomijając oczywiście większą płynność ruchu dzięki temu). Wybijanie auta z biegu na skrzyżowaniu to dość przeciętny pomysł. W razie konieczności szybkiej reakcji się nie ucieknie.
Pierwszy lepszy przykład http://superauto24.se.pl/moto-news/refl ... 79517.html
Prywatnie taka zasada mnie 2x uratowała od wjechania przez kogoś w mój tyłek na skrzyżowaniu. Zawsze wbity bieg i zawsze gotowość do ruszenia +obserwowanie lusterek, a nie tylko przodu.
Arrival
Zaangażowany
Zaangażowany

Na forum od: 16 lis 2014, 13:59

Postautor: maks » 18 lip 2017, 22:05

„Czy ktoś wreszcie zrobi z tym porządek? Czy ktoś odpowie za tak marne wykorzystanie tak podobno wspaniałego systemu?” – pyta w liście do naszej redakcji pan Paweł, Czytelnik Rzeszów News, który krytykuje sposób działania inteligentnego systemu sterowania ruchem w Rzeszowie.

http://rzeszow-news.pl/system-sterowani ... pieniedzy/
maks
Maniak
Maniak

Na forum od: 25 gru 2014, 21:47

Postautor: Ole » 11 sie 2017, 10:46

Nie wiem czy od dziś, ale miałem przyjemność jazdy testowym Autosanem Sancity 12 który będzie wygrał w ostatnim przetargu. Jechał na trasie 18 rano.
W środku tak samo jak w poprzednikach (masa rur do trzymania), trochę więcej miejsca. Dziwnie rozmieszczone siedzenia z przodu. Jedno, dwa więcej spokojnie by się zmieściło bez upychania ale może to zmienią.
Klimatyzacja DRAMAT - rano godz 8.30 temp na zewnątrz 25 st a w środku chyba 24 st z jakimś nadmuchem.
-------------------------------
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator

Na forum od: 04 lip 2014, 9:23

Postautor: Nikoś » 11 sie 2017, 11:05

Tyle że ten tester to gazowiec a miasto kupiło zwykłe 12 metrowe autosany, ja jechałem i klima działała więc
Nikoś
Uzależniony
Uzależniony

Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Postautor: Ole » 11 sie 2017, 11:16

To dlatego nie miał rury wydechowej na dachu.... jasne
-------------------------------
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator