MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Informacje o nowych projektach drogowych i komunikacji.

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 17:40

Tablice montowane obecnie nieco inne, niż te, które znamy z "pierwszego etapu".
Przede wszystkim mniejsze.

unnamed.jpg
unnamed.jpg (13.87 KiB) Przeglądany 4879 razy
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: Waldzio » 12 paź 2015, 18:40

resov pisze:Próbowałeś kiedyś płacić kartą płatniczą za bilet w biletomacie "mobilnym"? Taka opcja nawet się nie wyświetla, tylko gotówka. Czyli na dzień dzisiejszy- można płacić w stacjonarnych, w "mobilnych" nie, czyli dokładnie tak, jak pisałem w pierwszym poście. ;)


Czyli właśnie zupełnie inaczej niż napisałeś, bo ani w stacjonarnych ani w mobilnych jeszcze nie można płacić. Ale do końca miesiąca będzie można płacić stacjonarnych i mobilnych.
źródło -> http://rzeszow-news.pl/wiecej-biletomat ... -internet/

Tylko gdzie Ty chłopie znalazłeś ten biletomat co kartą płacisz..? Może jeden już działa?
Waldzio
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 76
Na forum od: 15 lip 2014, 12:48

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 19:02

Waldzio pisze:
resov pisze:Próbowałeś kiedyś płacić kartą płatniczą za bilet w biletomacie "mobilnym"? Taka opcja nawet się nie wyświetla, tylko gotówka. Czyli na dzień dzisiejszy- można płacić w stacjonarnych, w "mobilnych" nie, czyli dokładnie tak, jak pisałem w pierwszym poście. ;)


Czyli właśnie zupełnie inaczej niż napisałeś, bo ani w stacjonarnych ani w mobilnych jeszcze nie można płacić. Ale do końca miesiąca będzie można płacić stacjonarnych i mobilnych.
źródło -> http://rzeszow-news.pl/wiecej-biletomat ... -internet/

Tylko gdzie Ty chłopie znalazłeś ten biletomat co kartą płacisz..? Może jeden już działa?

Kartą płaciłem np. na Krakowskiej, Cieplińskiego i na Powstańców. Może przedłożyć PrtSc transakcji kartą? :roll:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 10:02 przez resov, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 19:16

Z reszta... sam zobacz :-) Nie wiem, jak do rzeczywistości ma się to, co dla "Rzeszów News" mówi Pani Kowalska, kartą (jak widać) płaciłem już w zeszłym miesiącu. Chyba, że moje karty są "pobogosławione" i tylko je automaty przyjmują :lol:

ztm.jpg
ztm.jpg (56.13 KiB) Przeglądany 4849 razy
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: Kristoff » 12 paź 2015, 19:24

resov pisze:Tablice montowane obecnie nieco inne, niż te, które znamy z "pierwszego etapu".
Przede wszystkim mniejsze.

unnamed.jpg


Na tych przystankach, na których są montowane mniejsze tablice nie potrzeba większych, ponieważ częstotliwość kursów jest praktycznie o połowę mniejsza. A i tak te mniejsze ładnie wyglądają :)
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 19:29

Z ciekawości spojrzałem w historię rachunku i pierwsza transakcja za zakup W BILETOMACIE- jak widzisz- miała miejsce w czerwcu. ;)
ztm1.jpg
ztm1.jpg (101.95 KiB) Przeglądany 4846 razy
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 19:32

Kristoff pisze:
resov pisze:Tablice montowane obecnie nieco inne, niż te, które znamy z "pierwszego etapu".
Przede wszystkim mniejsze.

unnamed.jpg


Na tych przystankach, na których są montowane mniejsze tablice nie potrzeba większych, ponieważ częstotliwość kursów jest praktycznie o połowę mniejsza. A i tak te mniejsze ładnie wyglądają :)

Czy ja wiem, czy mniejsza? Na jednej ulicy (np. Hetmańska, czy Sikorskiego) będę i małe i duże, to odległość tylko jednego przystanku, częstotliwość kursów- jak na poprzednim. :)
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: Kristoff » 12 paź 2015, 20:31

Wybacz, nie wziąłem pod uwagę tych przystanków. No to w takim razie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :) Wiadomo - lepsze chyba mniejsze tablice, a więcej niż połowę mniej tablic, ale tej samej wielkości. W wielu innych miastach jest tak, że te tablice są spore, ale nie ma ich na połowie przystanków. Osobiście wolę tą pierwszą opcję ;)
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: resov » 12 paź 2015, 20:35

Kristoff pisze:Wybacz, nie wziąłem pod uwagę tych przystanków. No to w takim razie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :) Wiadomo - lepsze chyba mniejsze tablice, a więcej niż połowę mniej tablic, ale tej samej wielkości. W wielu innych miastach jest tak, że te tablice są spore, ale nie ma ich na połowie przystanków. Osobiście wolę tą pierwszą opcję ;)


Zgadza się ;) Mam nadzieję, że w przyszłości będą jeszcze tablice "dorabiać".
Awatar użytkownika
resov
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 30 lis 2014, 19:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MPK wreszcie przyjazne pasażerom? Co na nich czeka?

Postautor: Kristoff » 12 paź 2015, 21:51

Póki co taka ilość tablic w zupełności wystarczy (przynajmniej na 2 lata). Interesuje mnie natomiast bardzo forsowana przeze mnie kwestia przegubowych autobusów. Czy oni w ZTMie serio nie widzą, że nie da się czasem wcisnąć, nie tylko w godzinach szczytu?
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości