INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Informacje o nowych projektach drogowych i komunikacji.

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Wujek » 05 wrz 2016, 22:51

jasiop pisze:
... Stawiając pierwszą wiatę odnieśliśmy też olbrzymi sukces marketingowy. Cała Polska o tym mówiła. Warszawa poprosiła nas o dokumentację wiaty. Niedługo prezydent Rzeszowa w Gdyni odbierze nagrodę za wprowadzanie innowacji właśnie za wiatę – podkreśla Łukasz Dziągwa.

Niech mnie ktoś uświadomi od czego jest ten cały ZTM ?
Od stawiania wiat czy jednak może głównym zadaniem jest jak najlepsza obsługa i organizacja przewozów ?

Niech w końcu zaczną modernizować siatkę połączeń i uskutecznią taktowanie kursów, bo chyba właśnie te dwie sprawy były podkreślane przez specjalistów w tzw Programie Transportowym, i które są konieczne by usprawnić komunikację w Rzeszowie.



A co byś zmienił w tej siatce linii ? Zapraszam Wszystkich do dyskusji na http://www.komunikacja.rzeszow.pl w odpowiednim wątku http://komunikacja.rzeszow.pl/showthread.php?tid=70
Wujek
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 129
Na forum od: 22 wrz 2014, 20:59
Lokalizacja: RZESZÓW

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Frodo907 » 06 wrz 2016, 21:13

W czwartek mam spotkanie z zarządem ZTM, ciekawe czego się dowiem na remat polityki rowerowej która tworzą od roku a do dej pory nic o niej nie słychać.
Co do zmian siatki połączeń.
Czy w sezonie nie można by stworzyć linii na żwirownię? By samochodami nie tarasować ścieżek spacerowo-rowerowych oraz niszczenia trawników?
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: PzD91 » 07 wrz 2016, 11:50

^^Dla zarządu nie do ogarnięcia jest to, że w okresie 3 dniowych Juwenaliów należy podstawić dodatkową linie autobusową. A co dopiero żwirownia.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Pieczarkowy » 08 wrz 2016, 3:16

Frodo907 pisze:W czwartek mam spotkanie z zarządem ZTM, ciekawe czego się dowiem na remat polityki rowerowej która tworzą od roku a do dej pory nic o niej nie słychać.
Co do zmian siatki połączeń.
Czy w sezonie nie można by stworzyć linii na żwirownię? By samochodami nie tarasować ścieżek spacerowo-rowerowych oraz niszczenia trawników?


Zapewne to, że o rowerach na buspasach nie ma mowy. Ale pomysł z linią na żwirownie trafiony, gratuluje, bo faktycznie przydałoby się coś takiego. ;)
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Frodo907 » 08 wrz 2016, 7:45

Jak nie będę mógł jechać po bus-pasie to pojadę środkowym.
Bo tak tylko będzie mi wolno. Dodatkowo muszę trzymać się prawej krawędzi jezdni, więc autobus też nie wyprzedzi mnie z zachowaniem obowiązkowej odległości 1 metra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Pieczarkowy » 09 wrz 2016, 2:20

Frodo907 pisze:Jak nie będę mógł jechać po bus-pasie to pojadę środkowym.
Bo tak tylko będzie mi wolno. Dodatkowo muszę trzymać się prawej krawędzi jezdni, więc autobus też nie wyprzedzi mnie z zachowaniem obowiązkowej odległości 1 metra.


Zamiast jazdy po bus-pasie proponowałbym realizacje ścieżek rowerowych wzdłuż Piłsudzkiego, Lisa Kuli, Dąbrowskiego czy Hetmańskiej. Przyjemniej, bezpieczniej i zarówno bez blokowania ruchu. To zabawne, że w centrum miasta nie ma ścieżek rowerowych.

Obrazek
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: jasiop » 09 wrz 2016, 19:54

Pieczarkowy pisze:Zamiast jazdy po bus-pasie proponowałbym realizacje ścieżek rowerowych wzdłuż Piłsudzkiego, Lisa Kuli, Dąbrowskiego czy Hetmańskiej. Przyjemniej, bezpieczniej i zarówno bez blokowania ruchu. To zabawne, że w centrum miasta nie ma ścieżek rowerowych.

Bez wyburzeń czy licznych wycinek drzew nie da się tego zrobić ... Nie wiesz tego ?
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1440
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Frodo907 » 10 wrz 2016, 12:21

Już niedługo w Rzeszowie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Meme » 10 wrz 2016, 15:02

Frodo907, ale z Ciebie śmieszek ;)
Meme
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 03 sie 2014, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: INFORMACJE O ZTM RZESZÓW

Postautor: Frodo907 » 10 wrz 2016, 16:45

Meme pisze:Frodo907, ale z Ciebie śmieszek ;)

Rozwiń, bo ciężki jestem w dowcipie, a w słowie pisanym ironii się nie da wyczuć.,
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości