Informujemy Pasażerów Międzygminnej Komunikacji Samochodowej, że od dnia 07.12.2020 r. (poniedziałek) komunikacja na liniach MKS będzie wykonywana
z następującymi zmianami:
Linia 200 Trzebownisko Z-d Ogrodniczy – Wólka Podleśna – Jasionka – Zaczernie – Trzebownisko Z-d Ogrodniczy
Pozostaje zawieszona w dzień roboczy
Linia 202 Medynia Głogowska - Rzeszów
Autobus będzie kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego jak w dzień roboczy
z dodatkowymi ograniczeniami:
Zostają zawieszone kursy z dnia roboczego:
- z Medyni Głogowskiej o godz. 6:35, 7:15, 8:20, 9:35, 14:55, 15:30,
- z Rzeszowa o godz.: 5:40, 6:20, 7:20, 8:20, 13:50, 14:25
Linia 207 Trzebownisko Z-d Ogrodniczy - Rzeszów
Zmiana rozkładu jazdy od 14.12.2020 r. Rozkład dostępny na stronie internetowej: www.zgpks.rzeszow.pl
Linia 214 Stobierna - Rzezów
Autobus będzie kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego jak w dzień roboczy
z dodatkowymi ograniczeniami:
Zostają zawieszone kursy z dnia roboczego:
- ze Stobiernej o godz. 6:50, 8:20, 10:05, 12:00, 16:55, 19:35, 22:03
- z Rzeszowa o godz. 6:07, 7:20, 9:10, 11:00, 16:00, 18:30, 21:25
Linia 221 Czarna - Rzeszów
Autobus będzie kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego jak w dzień roboczy
z dodatkowymi ograniczeniami:
Zostają zawieszone kursy z dnia roboczego:
- z Czarnej/ Łukawca o godz.: 6:40, 8:45, 9:20, 13:50, 15:20, 16:20, 18:30, 21:35, 23:34
- z Rzeszowa o godz.: 5:35, 7:30, 8:20, 12:50, 14:15, 15:15, 17:35, 20:45, 22:30
Linia 224 Jasionka – Rzeszów
Pozostaje zawieszona w dzień roboczy
Linia 225 Tajęcina – Rzeszów
Pozostaje zawieszona w dzień roboczy.
Linia 234 Medynia Głogowska – Stobierna - Rzeszów
Autobus będzie kursować wg rozkładu jazdy obowiązującego jak w dzień roboczy
z dodatkowymi ograniczeniami:
Zostają zawieszone kursy z dnia roboczego:
- z Medyni Głogowskiej o godz.: 6:15, 15:00
- z Rzeszowa o godz.: 5:30, 13:55, 15:45
Linia 238 Terliczka - Zabratówka
W dzień roboczy w kierunku od Rzeszowa do Terliczki przez Łąkę.
Zostają wprowadzone kursy z dnia roboczego (dojazdowe do/z zakładów pracy):
- z Terliczki do Rzeszowa o godz.: 5:05, 5:35, 8:40, 13:25, 16:10, 17:20,
- z Rzeszowa do Terliczki o godz.: 4:30, 4:55, 7:48, 12:35, 15:25, 16:35
Wszelkie dodatkowe zmiany zgłaszane przez Pasażerów będą analizowane i wdrażane według zapotrzebowania.