[ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: tomquat » 03 kwie 2015, 22:20

Dzisiaj panowie budowlańcy, nie bacząc na pogodę i swiąteczny czas, montowali okna. Jeszcze nie wszystkie.
tomquat
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 03 kwie 2015, 21:05

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 04 kwie 2015, 17:47

Jakub1812 pisze:Bardzo proszę o aktualne zdjęcia budynku:)

Mówisz i masz:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Czy będzie pan uczył naszych studentów medycyny?
Co do budynku i prac. Okna wstawione w 95%. Te co nie zdążyli przed świętami już mają wyniesione po pomieszczeniach i czekają na dzień pracujący. Elektryka patrząc po puszkach i wiszących przedwodach lamp w 100%, narożniki do tynkowania założone w 100% a wytynkowane pomieszczenia już w 60%.
Pozdrawiam i życze mokrego śmigusa dyngusa.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: Jakub1812 » 10 kwie 2015, 20:02

Dziękuję za zdjęcia i życzenia:) Być może będę uczył studentów UR. Nie podjąłem jednak jeszcze ostatecznej decyzji. Życzę miłego weekendu:)
Jakub1812
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 05 mar 2015, 17:58

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 12 kwie 2015, 19:32

Okna już wszystkie wstawione. Dużo w tygodniu aut firm wykończeniowych, od dachu... zajmowało całe pobocze działki więc pewnie prace w środku trwają w najlepsze. Ze zdjęć wynika że ocieplili juz poddasze wełną i pojawiła się również konstrukcja lukarn...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: Jakub1812 » 15 kwie 2015, 11:12

Witam! Czy w okolicy powstającego budynku przy ul. Granicznej czuć czasami przykre zapachy z drugiej strony Wisłoka (pochodzące podobno z EKO-TOP oraz WSK PZL) , na które skarżą się mieszkańcy ul. Hetmańskiej, Piasta, Dąbrowskiego oraz część firm strefy przemysłowej w okolicy Hetmańskiej?
Jakub1812
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 05 mar 2015, 17:58

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: PzD91 » 15 kwie 2015, 11:19

Raczej to jakieś bzdury, 4 lata przebywałem tak chodząc do Szkoły przy WSK na ul. Hetmańskiej i nic takiego nie czułem. Teraz też czasami tam przebywam i nie wyczuwałem nigdy czegoś specyficznego.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1592
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 15 kwie 2015, 13:42

Też czytałem, ale jak media się zainteresowały to raz dwa wykryja - http://supernowosci24.pl/kto-zanieczyszcza-powietrze-w-rzeszowie/

Tylko to nie ta dzielnica nie ten rejon miasta. Tutaj zero przykrych zapachów. Czasem w weekendy mocno griluja ale to raczej przyjemny zapach.

Opisze jedną ciekawą rzecz. Kilka razy do roku wszystko pozamykane i nie można kupić nic. Chodzi o święta kościelne/państwowe... A obok inwestycji piechotą 2 minutki macie sklep wielkości biedronki który prowadzi rodzina i omija zakaz otwierania. Po prostu w samoobsługowym za kasą staje mama, tata, córki a nie zatrudnieni pracownicy i sklep w zgodzie z prawem działa gdy wszystko inne zamknięte na 4 spusty. Tam ludzie z innych dzielnic jeżdzą wtedy gdy im czegoś zabraknie :)

Obrazek

I ważne równocześnie właściciel sklepu który skanuje produkty na kasie jest przedstawicielem całej rady osiedla drabinianka. Bardzo mnie śmieszy jak czytam że w Przemyślu 5 lat proszą o chodnik czy coś a na drabiniance takie sprawy można załatwia w sklepie przy okazji zakupów. Z tego co mi brat opowiadał gość bardzo szybko interweniuje u prezydenta i dużo potrafi. I gdy robili np. chodniki to kilka razy jeżdził z papierami i ludzie sobie chwalą jego zaangażowanie.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: tomquat » 15 kwie 2015, 13:50

Jakub1812 pisze:Witam! Czy w okolicy powstającego budynku przy ul. Granicznej czuć czasami przykre zapachy z drugiej strony Wisłoka ....?

nieeee

no,oprócz
pisul pisze:weekendy mocno griluja ale to raczej przyjemny zapach.

Spoko, możesz się wprowadzać :D


PS. a co z "drugą" częścią bloku, tą socjalaną? Wiadomo kto mam tam zamieszkać?
tomquat
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 25
Na forum od: 03 kwie 2015, 21:05

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: riko » 15 kwie 2015, 15:13

No zgadzam się z pisulem i też niedaleko mieszkam tego sklepu.
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5374
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: Jakub1812 » 15 kwie 2015, 20:13

Też jestem ciekawy czy mieszkańcy bloku przy ul. Granicznej, ci spoza Uniwersytetu, nie będą nadużywać alkoholu i hałasować nadmiernie. W Rzeszowie są już takie "koedukacyjne" bloki w których kadra Uniwersytetu mieszka z rodzinami o niskich dochodach. Czy ktoś coś wie na ich temat?
Jakub1812
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 05 mar 2015, 17:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości