[ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 21 maja 2015, 21:29

...a mi się kolory podobają. Może dlatego że po latach szarzyzny PRL taki "żywy" kolor kojarzy się z czymś lepszym, nowocześniejszym? Kto zna stary Rzeszów ten wie o czym mowa. Czy wszystkie stare pierniki tak mają :D ? Zwłaszcza Ci urodzeni przed 1980 jak ja?

Dziś montowali już balustrady.

Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: swiety » 21 maja 2015, 21:58

Jeśli taki 'gargamel' kojarzy Ci się z nowoczesnością to współczuje. Rzeszów został okaleczony na długie lata przez pasteloze.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 21 maja 2015, 23:58

Obrazek

Obrazek

Wrocławski rynek też pokaleczony?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: Pieczarkowy » 22 maja 2015, 3:23

Jeśli to jest gargamel... to ja nie wiem co Wy powiedzielibyście o słynnym budynku w centrum Lublina? :lol:

Mogło być dużo gorzej, mogło także być lepiej. Nie narzekajcie, bo w ogóle to nie wygląda na blok komunalny, a w sumie do kolorów Drabinianki pasuje. Tutaj już się tego nie naprawi... :lol:
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: swiety » 22 maja 2015, 8:27

pisul pisze:Obrazek

Obrazek

Wrocławski rynek też pokaleczony?


Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Rozmawiamy o NOWYM budynku w Rzeszowie (budowanym w XXI wieku) a ty wrzucasz fotki kilkuset letnich kamienic z Wrocławia ...

Po drugie propaganda rodem z czasów komuny - po co podkręcałeś kolory tych kamienic? Każdy kto był we Wrocławiu wie jak to wygląda.
Tutaj prawdziwe fotki :
Obrazek

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: pisul » 22 maja 2015, 10:47

Ja tych zdjęć nie robiłem ani nie podkręcałem. Tak wyglądają budynki fotografowane w słoneczny dzień z filtrem polaryzacyjnym albo w technice hdr. Te Twoje szarawe w pochmurny pewnie jeszcze na klisze z lat 90-tych? Dzisiejsze programy graficzne potrafią już nawet symulować takie zdjęcia analogowe przez nakładanie filtrów. Po kilku tyś wykonanych zdjęć masz już moc i wiedze nad efektem końcowym. A zdjęcia te konkretne z gazeta.wrocław.pl z artykułu o turystyce.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: swiety » 22 maja 2015, 11:34

pisul pisze:Tak wyglądają budynki fotografowane w słoneczny dzień [...] . Te Twoje szarawe w pochmurny


Nawet tego nie będe komentował co piszesz ... rzeczywiście dzień jest bardzo pochmurny na moim zdjęciu. :lol:

swiety pisze:Tutaj prawdziwe fotki :
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: rafik » 22 maja 2015, 14:32

Chyba najważniejsze jest to jaki widok jest gołym okiem,ew. zwykłym aparatem bez filtrów nie mówiąc już o programach komputerowych :? Zdjęcia które zamieściłeś pisul właśnie kaleczą wrocławski rynek bo bez podpisu bym nie rozpoznał że to Wrocław...
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: porteño » 25 maja 2015, 16:36

Bardzo ładny jest ten blok, nareszcie trochę ciepłych barw. Wygląda przyjemnie i schludnie, a przede wszystkim nie straszy więzienną szarzyzną jak choćby największy niewypał ostatnich lat - budynek sądu na Kustronia.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Zielona/Graniczna] Blok komunalny

Postautor: letowniak » 26 maja 2015, 1:50

Skąd Wy się bierzecie wielbiciele kolorowanek, pisanek i wielkanocnych zajączków..? Kolory ok, ktoś chce kolorowego osiedla i mieszkać na takim nie ma problemu, widocznie taka jest potrzeba ludzi..... chociaż nie wiem skąd to wynika.
A co do Sądu na Kustodia to jedna z lepszych realizacji ostatnich lat do tego zgodnie z planem miejscowym wiec to ewenement i perełka na skale Rzeszowa
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron