[ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: GregInv » 08 sty 2018, 10:44

Adamerio pisze:Ruszyło coś z tymi "Zig-Zakami"??


Pewnie mieszkańcy interweniują (a przynajmniej powinni) żeby ich nie robili.
Przynajmniej więcej światła będzie w mieszkaniach. A tak będą sobie oglądali ZigZaka od środka.
A po kilku latach trzeba będzie to ustrojstwo czyścic z zacieków....
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: Adamerio » 08 sty 2018, 15:35

Jeśli tak to zostawią^^ to będzie kolejny wizualizacyjny bubel zaraz po ST Tower :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Adamerio
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 653
Na forum od: 30 sie 2016, 11:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: pisul » 08 sty 2018, 21:01

Tyle konstrukcji bez wypełnienia?
To by była tragedia.


Obrazek



Już zamiast pełnego materiału mogliby dać taki który przepuszcza światło słoneczne, choćby jak ten zamontowany kilkaset metrów dalej u konkurencji?:


Obrazek


Obrazek

____________________________

Mały przykład zrobiony na szybko jak by to mogło wyglądać:

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: Kolesław » 12 sty 2018, 20:24

Chwila, moment, bo nie rozumiem. Ludzie kupowali mieszkanie w budynku, którego głównym "ficzerem" miały być zygzaki na elewacji i teraz ci sami ludzie nie chcą aby deweloper je montował?! Nawet mi nie mówcie, że z takiego ciekawego designu zostawią paskudny szkieletor :(


Obrazek
Kolesław
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 101
Na forum od: 04 maja 2016, 17:37

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: złomek » 12 sty 2018, 22:52

Też tego nie rozumiem. @pisul - moim zdaniem tragicznie wyglądałaby perforowana blacha.
złomek
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 75
Na forum od: 07 maja 2017, 12:10

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: Bonus2o » 14 sty 2018, 22:55

Jeśli ktoś nie zna odpowiedzi to lepiej nie siać nieprawdziwych informacji. Jestem właścicielem mieszkania w bloki i zig zaki jak najbardziej beda wypełnione. Jest to niespotykana konstrukcja i nie tak prosto ja zrealizować spełniając jednocześnie wymogi budowlane jak i wygląd.
Bonus2o
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 08 lut 2016, 19:46

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: GregInv » 15 sty 2018, 9:46

Bonus2o pisze:Jeśli ktoś nie zna odpowiedzi to lepiej nie siać nieprawdziwych informacji. Jestem właścicielem mieszkania w bloki i zig zaki jak najbardziej beda wypełnione. Jest to niespotykana konstrukcja i nie tak prosto ja zrealizować spełniając jednocześnie wymogi budowlane jak i wygląd.

Takie pytanie do mieszkańca - naprawdę chcesz oglądać te zigzaki od środka? Pytam z ciekowości ponieważ dla manie kawał blachy za oknem nijak nie jest atrakcyjny.
Rozumiem developera - "uatrakcyjnił" klocka na wizualizacjach i korzystniej sprzedał.
Rozumiem pod wynajem.
Zrozumiem przechodnia - zawsze to coś innego niż po prostu kolejny blok. Ot taka ciekawostka.
Ale mieszkańca trudno mi zrozumieć.
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: Bonus2o » 15 sty 2018, 11:43

Mam 2 zigzaki za oknem. Zajmuja pewnie do 10% całego widoku. Mi zupełnie nieprzeszkadzaja, a dodatkowo miło mieszkac w ciekawym i estetycznym budynku.
Bonus2o
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 11
Na forum od: 08 lut 2016, 19:46

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: bozena.wadych » 17 sty 2018, 2:18

GregInv pisze:
Bonus2o pisze:Jeśli ktoś nie zna odpowiedzi to lepiej nie siać nieprawdziwych informacji. Jestem właścicielem mieszkania w bloki i zig zaki jak najbardziej beda wypełnione. Jest to niespotykana konstrukcja i nie tak prosto ja zrealizować spełniając jednocześnie wymogi budowlane jak i wygląd.

Takie pytanie do mieszkańca - naprawdę chcesz oglądać te zigzaki od środka? Pytam z ciekowości ponieważ dla manie kawał blachy za oknem nijak nie jest atrakcyjny.
Rozumiem developera - "uatrakcyjnił" klocka na wizualizacjach i korzystniej sprzedał.
Rozumiem pod wynajem.
Zrozumiem przechodnia - zawsze to coś innego niż po prostu kolejny blok. Ot taka ciekawostka.
Ale mieszkańca trudno mi zrozumieć.


Zastanawiam się nad wynajmem lokalu, byłam, oglądałam nie pisz pierdoł o przesłanianiu widoku, podejdź oceń warunki ceny itp., wtedy będziesz mógł coś pisać, po co siedzieć cały czas przy komputerze i pisać brednie ??
bozena.wadych
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 16 sty 2018, 13:57

Re: [ul. Kwiatkowskiego] Zig Zak House

Postautor: GregInv » 17 sty 2018, 11:43

Bożenka, proponuję szklankę wody :mrgreen:
GregInv
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 184
Na forum od: 03 sty 2018, 15:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości