[ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto Etap 1,2 (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Pieczarkowy » 31 mar 2018, 15:39

Za kilka lat te kolorki będą wyglądały tak samo beznadziejnie jak na całej Drabiniance. Ładne są, gdy są nowe. To, że nikt nigdy nie pomyślał nad planem zagospodarowania przestrzeni, to po prostu dramat.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 959
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Inka » 31 mar 2018, 16:04

A po co tyle krzyku, lepsze te kolorki, niż „nowoczesne” stojące dalej szaro białe wieżowce, które wyglądają jak nieskończone bunkry. Urocze nowe miasto jest daleko od większej ulicy, chodzą tam tylko tamtejsi mieszkańcy.
Inka
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 16
Na forum od: 04 gru 2016, 15:36

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Pieczarkowy » 31 mar 2018, 16:43

No i przez ludzi uważających podobnie mamy jak mamy.

Typuje, że lepszy też taki szpital niż jakiś nowocześniejszy szaro-biały...

Obrazek
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 959
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: littlemonster00 » 01 kwie 2018, 0:32

Nie wyobrażam sobie np. takiego żółto-pomarańczowego budynku w np. Nowym Jorku.
littlemonster00
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 399
Na forum od: 31 gru 2017, 16:49

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: swiety » 01 kwie 2018, 8:03

littlemonster00 pisze:Nie wyobrażam sobie np. takiego żółto-pomarańczowego budynku w np. Nowym Jorku.


Tutaj Rzeszów, Drabinianka, tutaj się to podoba ;) Takie kolory nie wyglądają źle w postaci drobnych akcentów, tutaj trochę przesadzili z ilością i różnorodnością tych kolorów.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2959
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Martinn » 01 kwie 2018, 10:42

Ja też jestem zdania, że kolorystyczne akcenty dla kontrastu są jak najbardziej pożądane i zazwyczaj dobrze odbierane, ale postawienie 3 oczojebnych kloców w 3 różnych pastelowych kolorach po prostu do mnie nie trafia... Być może deweloperowi chodziło o maksymalne wyróżnienie tej inwestycji na tle Rzeszowa i w pewnym sensie udało mu się to zrobić tanim kosztem no ale.. to nie wygląda. Co dopiero będzie za kilka lat jak kolory te zaczną blednąć...

Jak widać dobra cena i trochę udogodnień jest receptą na sprzedaż w Rzeszowie wszystkiego :D
www.NieruchomosciWRzeszowie.pl - Prowadzę portal o rzeszowskich inwestycjach!
Awatar użytkownika
Martinn
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 10 mar 2018, 16:12
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: elCzaporro » 02 kwie 2018, 20:28

Ehh... kolejny raz napiszę, kupiłem mieszkanie na Uroczym, i mam zamiar cieszyć się z mieszkanie W NIM, a kolorów elewacji nie będę przeżywał. Jest super miejsce, super cena, świetny rozkład mieszkań, dlatego mieszkania sprzedały się na pniu. To że estetom osiedle się nie podoba... no cóż ja też uważam że mogło być lepiej, ale dramatu też nie ma. NG ładniejsze/nowocześniejsze? Oczywiście że tak, ale płacenie 600 zł za m2 więcej za ładną elewację to trochę przesada.
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: pogodynka » 02 kwie 2018, 22:20

elCzaporro pisze:Ehh... kolejny raz napiszę, kupiłem mieszkanie na Uroczym, i mam zamiar cieszyć się z mieszkanie W NIM, a kolorów elewacji nie będę przeżywał. Jest super miejsce, super cena, świetny rozkład mieszkań, dlatego mieszkania sprzedały się na pniu. To że estetom osiedle się nie podoba... no cóż ja też uważam że mogło być lepiej, ale dramatu też nie ma. NG ładniejsze/nowocześniejsze? Oczywiście że tak, ale płacenie 600 zł za m2 więcej za ładną elewację to trochę przesada.


Masz całkowitą rację. Ceny na uroczym były świetne i teraz takich w tej lokalizacji nie znajdzie się już chyba nigdy. Rozkłady też super, te oczywiście, które się sprzedały na samym początku. Też zastanawiałam się nad kupnem tam mieszkania, ale zniechęcily mnie małe balkony i malenkie komórki lokatorskie. Chyba też miejsca parkingowe mają jeszcze 2.20m bo budowane wg wczesniejszych przepisów (ale mogę się mylic). NG ma super tarasy, szerokie prawie na 2m i biegnące przez całą długość mieszkania. Duże są też tam komórki. Wymiatają także ogródki, które są 2.5m nad ziemią (a z ogrodzeniem na 3m) i są olbrzymie. Wszystko zależy od tego co dla kogo jest ważne. Troszke wyzsza cena daje szanse, ze nie bedzie tam studentow....choc teraz to juz jest cena bardzo przeciętna jak na Rzeszow. Każda z tych inwestycji moim zdaniem jest super i każda ma swoje plusy. A lokalizacja na prawdę jest bardzo OK.
pogodynka
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 317
Na forum od: 07 lut 2017, 0:15

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: elCzaporro » 03 kwie 2018, 13:47

Troszke wyzsza cena daje szanse, ze nie bedzie tam studentow


W Rzeszowie trzeba się spodziewać studentów w każdym bloku ;)
elCzaporro
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 139
Na forum od: 03 lut 2017, 22:29

Re: [ul. Zaciszna] Urocze Nowe Miasto (Developres)

Postautor: Miśka » 03 kwie 2018, 19:10

Pogodynko, czy możesz powiedzieć ile kosztują mieszkania w NG? np. za metr?
Miśka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 47
Na forum od: 28 kwie 2017, 23:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości