[ul. Lewakowskiego] ST Tower [45m]

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: icetruck » 22 lut 2016, 14:36

Jacek21 pisze:Tego nie wiem jak skomentować... "na potęgę" - dobre sobie. Przypominam, ze mówiłem o mieszkaniach 60m2+. Powiem jeszcze tylko, że mylisz rezerwację ze sprzedażą.


"na potęgę" to zaczy dla mnie np. to że jeszcze nie wszystkie pale są wbite w ziemię, a w internecie już ktoś narzeka że jakieś mieszkania są "jeszcze" niesprzedane

Jacek21 pisze:Rozumiem, że to atut(?) 60m mieszkanie w centrum vs 120m dom pod miastem.


tak, dla niektórych to aut

Jacek21 pisze:
będą... jak budynek będzie stał i nadal nie będzie chętnych - na razie się nie zapowiada, zwróć uwagę na jakim etapie jest inwestycja

Mam inne zdanie na ten temat.


pożyjemy, zobaczymy
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Jacek21 » 26 lut 2016, 15:25

Które to będą mieszkania od północnej strony ? Te od głównej drogi i od bloku który budują obok ?


Dokładnie - to te od strony Krakowskiej/budowanego bloku - czyli te 64 metrowe, które nie zostały jeszcze kupione lub zarezerwowane. Dlaczego nie ma ma nie chętnych napisałem stronę wcześniej.
Jacek21
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 22
Na forum od: 10 lut 2016, 12:26

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: marko » 26 lut 2016, 19:58

Sprawdziłem z ciekawości i największy taras ma 114 m2! Po co komu taki taras jak będzie na nim zimno, ciemno, bez słońca. Ciekawe czy to architekci wpadli na taki 'świetny' pomysł, żeby największe mieszkania i ogromne tarasy robić po stronie północnej czy deweloper. Do tego jak koszty ogrzewania wzrosną. Dość, że mieszkania od północnej strony to jeszcze w każdy pokoju i w salonie drzwi balkonowe.
marko
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 30 lis 2015, 20:14

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: flyRZE » 26 lut 2016, 23:11

Co Wy macie z ta północą, przecież te mieszkania są rozciagniete i jak mają jakieś okna od północy to maja tez okna albo zachodnie, albo poludniowo-wschodnie. Tak przynajmniej wynika z rzutów, które są na stronie.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: marko » 27 lut 2016, 18:22

flyRZE pisze:Co Wy macie z ta północą, przecież te mieszkania są rozciagniete i jak mają jakieś okna od północy to maja tez okna albo zachodnie, albo poludniowo-wschodnie. Tak przynajmniej wynika z rzutów, które są na stronie.


Rano słońce będzie i tylko wtedy raczej. Tylko po co było robić wielkie tarasy, jeszcze te 3 wystające, gdzie po południu jak będzie chciało się posiedzieć czy kogoś zaprosić to się z tego nie skorzysta. Jeśli chodzi o zachód to ten nowy blok zaraz obok co budują może dużo zasłonić. Od strony południowej kawalerka z balkonem 14m2, od strony północnej duże mieszkanie z balkonem 114m2(!) Chyba nikt mi nie powie, że to było dobre rozwiązanie.
marko
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 14
Na forum od: 30 lis 2015, 20:14

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 02 mar 2016, 16:24

Palowanie ...Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: pisul » 02 mar 2016, 18:30

Taka miejscówka Sindus do fotografowania to jak wygrana w totka. Na 100% zdjęcia będą pojawiać na stronach fejsa dewelopera
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 04 mar 2016, 10:28

Mieszkania na 12 piętrze już sprzedane.Dużo rezerwacji.... http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/st-tower.html
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: adek01 » 05 mar 2016, 7:45

Sindus pisze:Mieszkania na 12 piętrze już sprzedane.Dużo rezerwacji.... http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/st-tower.html



te mieszkania juz w dniu ogloszenia sprzedazy byly sprzedane :)
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 08 mar 2016, 17:29

Palowanie zakończone. Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości