[ul. Lewakowskiego] ST Tower [45m]

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

[ul. Lewakowskiego] ST Tower [45m]

Postautor: swiety » 30 lip 2015, 20:42

Na stronie http://www.blokarchitekci.pl pojawiła się wizualizacja projektu pt. Białe Tarasy. Podobno inwestycja ma być zlokalizowana przy Lewakowskiego.

Obrazek

ST TOWER - 14 kondygnacyjny apartamentowiec w samym sercu Rzeszowa.
Lokalizacja: Rzeszów
Data: 2015
Powierzchnia: 4800 m2
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: Pieczarkowy » 31 lip 2015, 0:12

Niby ładne, niby nowoczesne... a takie jakieś nijakie. Tylko ja odnoszę takie wrażenie?
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: pisul » 31 lip 2015, 1:43

Na stronie 2 podobne budynki jeden nazywa sie Biała wieża drugi Białe balkony. To nowa wizualizacja czy całkiem inna inwestycja?

Mógłby być troszke wyższy ale i 15 kondygnacji w białym kolorze będzie się okazale prezentować o ile oczywiście znowu mieszkańcy nie zablokują budowy jak to u nas maja w zwyczaju. :evil:

Obrazek


Obrazek
fot.blokarchitekci
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: flyRZE » 31 lip 2015, 11:23

Jeżeli chodzi o lokalizację to jest to róg Krakowskiej i Witosa, przy tym niskim budynku gdzie mieście się Hilti, Fit Curves itd. Tam gdzie ten bieda parking.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: klamar1214 » 31 lip 2015, 17:40

ta lokalizacja to jakiś żart chyba :shock: gdzie tam to ma być? z prestiżem to mi się nie kojarzy zbytnio.Tak prawie na samym skrzyżowaniu?miejsca mało
ale pewnie wizualizacja swoje a życie swoje(po protestach będzie klocek)zgodnie z tamtejszą zabudową oczywiście :D
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: Pieczarkowy » 31 lip 2015, 21:36

Właśnie też mi ta lokalizacja się nie podoba. Już dużo lepszym pomysłem byłoby skrzyżowanie ul. Podwisłocze z ul. Kopisto...
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: Puzawka » 31 lip 2015, 23:00

Tego typu budynek elegancko zgrałby się z Apartamentami Zamkowymi :)
Profesjonalna pielęgnacja samochodów - 603 466 722 lub priv. Polecam :)
Pranie tapicerki * polerowanie i woskowanie lakieru * czyszczenie tapicerek skórzanych * pielęgnacja plastików * regeneracja reflektorów. Zapraszam:)
Awatar użytkownika
Puzawka
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 49
Na forum od: 15 kwie 2015, 23:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: pisul » 31 lip 2015, 23:16

Obrazek

Lokalizacja względem centrum miasta:

Obrazek

Nie w skali ale pewnie coś podobnego będą mieli ludzie wjeżdzający na rondo:

Obrazek
fot.gogle maps

Jeżeli to ta lokalizacja co podana wyżej nie powinni mieć problemu z pozwoleniami na budowe.
Budynek między dwoma ulicami i budynkiem handlowym i z żadnym blokiem mieszkalnym nie graniczy. A te w dużej odległości.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: iamRZE » 01 sie 2015, 10:47

Lokalizacja bezpośrednio przy rondzie jest najbardziej prawdopodobna (patrząc na wizu tak to wygląda), ale wg geoportalu ta działka obejmuje tylko obszar parkingu (zielony kolor).
Biała wieża i tarasy to prawdopodobnie ta sama inwestycja, po najechaniu na obrazek Białych tarasów pojawia się opis "Biała wieża". Patrząc na wizu wieży wyraźnie widać wokół nie drogę idącą po łuku co sugerowałoby, że budynek miałby stać na działce obok (czerwony kolor). W tym przypadku protesty byłyby nieuniknione, ponieważ są to tereny zielone, drzewa itp., a sama działka prawdopodobnie należy do RSM, na jej części obecnie prowadzona jest budowa budynku wielorodzinnego (kolor niebieski).
Obrazek
Awatar użytkownika
iamRZE
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 351
Na forum od: 15 lip 2014, 12:56

Re: [Rzeszów] Białe Tarasy

Postautor: klamar1214 » 01 sie 2015, 17:50

dzięki Pisul.Ja mam takie wrażenie że bardziej by tam klocek pasował niestety.A przy zamkowych jak najbardziej ;) Bo tak to jakoś bez ładu składu.
Jest tam w głębi osiedla taki dobudowany wieżowiec biały już lepiej by coś takiego może,bo tak to jakoś męczy w tym miejscu
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Następna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości