[ul. Lewakowskiego] ST Tower [45m]

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: klamar1214 » 07 wrz 2016, 8:11

ciemnawo jest kolega ma rację,wiadomo w lecie inaczej się czuje,maja taki blok na Strażackiej można popytać
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: foreigner » 07 wrz 2016, 13:19

Nie żebym jechał po tym budynku. Wygląda OK. Wiadomo, że coś za coś. W tym wypadku nasłonecznienie cierpi (górna krawędź okien praktycznie styka się z balkonem czy raczej tarasem powyżej). Ja zwracam na to większą uwagę, ktoś inny niekoniecznie.

Co do kloców, to muszę powiedzieć, że w kwestii miejsca dla siebie miałbym znacznie większą tolerancję na klocowatość obiektu :) Wiadomo, że jeśli chodzi o kupowanie mieszkania dla siebie to się patrzy w znacznie większym stopniu na wnętrze i jak się w nim człowiek czuje, niż tylko na wygląd z zewnątrz.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: letowniak » 07 wrz 2016, 23:08

Wszystko też zależy kto do czego potrzebuje mieszkania, dla jednych centrum życia jest samo miasto dla innych pokój w mieszkaniu;) Mi osobiście najbardziej przeszkadza nie brak słońca w mieszkaniach a jego nadmiar latem i mocne nagrzewanie się mieszkań
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: OloB » 08 wrz 2016, 9:31

Mnie natomiast podoba się architektura, ale zdecydowanie nie kupiłbym tam mieszkania ze względu na położenie budynku - bliskość głównych arterii miasta, a więc nieustający hałas.
Jednak z powyższej dyskusji widać jak na dłoni, że każdy, nawet najbardziej kontrowersyjny budynek znajdzie klientów. Byleby jakość była OK, a cena odpowiadała warunkom rynkowym. Truizm :lol:
OloB
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 344
Na forum od: 01 wrz 2015, 11:12

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: harpun » 08 wrz 2016, 21:15

@letowniak ma rację, nadmiar słońca w domu sprawia że chce se z niego uciec, z kolei w budynkach o takiej architekturze dostęp do światła dziennego jest wystarczający, powiedziałbym komfortowy, zaletą takich betonowych lóż i głęboko osadzonych otworów okiennych, jest skuteczne tłumienie hałasu ulicznego, oraz daje poczucie zacisza domowego, to dość poszukiwana forma architektoniczna, a i sam budynek wspaniale się prezentuje
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: yogi123 » 08 wrz 2016, 22:30

Apartamenty Kaskada w Krakowie. Bardzo podobne budownictwo, dynamiczne kształty zbliżone do walcowatego kształtu. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Wydaję mi się, że w Rzeszowie piętra są niższe albo to tylko złudzenie. I mam nadzieję, że więcej takich budynków i u nas powstanie. Pierwsze zdj to wizualizacja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
yogi123
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 296
Na forum od: 06 sie 2016, 11:42

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 20 wrz 2016, 15:18

Foto z oś.Tysiąclecia (przepraszam za jakość-robione przez brudną szybę :D ....brak otwieranego okna na klatce sch. ) Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 26 wrz 2016, 13:19

Budynek już przewyższył wieżowiec przy ul.Solarza 2.Na pierwszym planie ś.p + lodowisko :( Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: Sindus » 01 paź 2016, 16:56

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Lewakowskiego] ST Tower

Postautor: riko » 03 paź 2016, 17:01

Nowa fotka z fb:


ST TOWER - rośnie.


Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości