[ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: karally » 10 kwie 2015, 4:02

maser pisze:Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja na tym terenie po ulewie jakiejś lepszej ? Czy te rowy zbiorą wystarczająco dużo ? Wesołych przy okazji;-) :P


Witam mieszkałem z 30 lat za "miedzą" po drugiej stronie rzeczki na Puszkina, rzeczka choć bywała wysoka to nigdy nie wylała, więc o to się nie martwię. Bardziej martwił bym się o garaż podziemny i piwnice, zawsze po większych deszczach mi i sąsiadom zalewało piwnice ! być może to był problem naszych domków, ale mówiło się że ten teren to jakieś ex bagna, mam nadzieje ze projektant wziął to pod uwagę, ponieważ zdecydowałem się na jedno z mieszkań na tym osiedlu.

Mam pytanie do innych śledzących temat, jestem prawie pewien że w opisie inwestycji kiedyś była mowa o Wideodomofonie, teraz tylko pisze o domofonie, szczegół ale jednak... czy ktoś zwrócił na to uwagę ?
karally
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 10 kwie 2015, 3:41

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: swiety » 26 maja 2015, 11:39

Wygląda to całkiem dobrze, schludnie. Klatki schodowe szerokie, winda w blokach 3 piętrowych. Koniec inwestycji listopad 2015.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: pixeolo » 01 cze 2015, 11:04

Jeśli dojdzie fajne zagospodarowanie zieleni wokół, to będzie bardzo udany debiut Handlopexu w deweloperce!
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: swiety » 01 cze 2015, 14:31

pixeolo pisze:Jeśli dojdzie fajne zagospodarowanie zieleni wokół, to będzie bardzo udany debiut Handlopexu w deweloperce!


Niestety opis ze strony dewelopera nie wróży zbyt dobrego wykończenia :

Zagospodarowanie terenu
1. Teren wyrównany –obsiany trawą
2. Teren ogrodzony – ogrodzeniem z siatki
3. Drogi wew. i miejsca postojowe – z kostki brukowej gr 8 cm i płyt ażurowych
4. Chodniki z kostki brukowej gr. 6 cm
5. Teren – oświetlony
6. Wjazd na teren osiedla zamknięty szlabanem uruchamianym na pilota
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: ozzymir » 01 cze 2015, 18:05

Mnie martwił ten wąski dojazd, nie wiadomo kiedy miasto poszerzy. Do tego też osiedle zamknięte, ma swoje zalety, ale nie wiem jak wygląda sprawa jak kurier coś ma przywieźć. Ostatecznie nie wziąłem tego 81m2, bo dla mnie za małe. Poza tym bloczki całkiem całkiem.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: maser » 03 cze 2015, 19:21

z tego co mi wiadomo wjazd na osiedle ma być poszerzony i przebudowany, nie wiem czy nie zakryjątego kanału płytami i w tem sposób poszerzą :?: :)
maser
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 19 lut 2015, 17:23

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: ozzymir » 03 cze 2015, 23:29

Tak, ale nie przez developera i pewnie za 10 lat.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: maser » 04 cze 2015, 10:38

jesteś pewien ,że nie przez dewelopera???

tak jest na stronie:
''Przedmiotem oferty jest sprzedaż 123 mieszkań zlokalizowanych w Rzeszowie przy ulicy Paderewskiego 30 w zespole 6-ciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z garażem podziemnym oraz niezbędnymi elementami zagospodarowania terenu oraz przyłączami mediów i dojazdem do ulicy miejskiej.''

Jak dla mnie jest jasno napisane ,że z dojazdem do ulicy , poza tym na własne oczy widziałem pozwolenie i plan przebudowy tej drogi w siedzibie Handlopexu , więc skąd ozzymir info ,że miasto ma budować a nie inwestor??
maser
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 19 lut 2015, 17:23

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: ozzymir » 04 cze 2015, 20:47

Taką informację mi podała Pani z Handlopexu, gdy byłem rozmawiać o mieszkaniach. Twierdziła, że ta wąska droga jest własnością miasta i nie wiadomo, kiedy miasto ją poszerzy.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: maser » 04 cze 2015, 21:34

a to Ci Baba ... mi akurat co innego mówiła, ale czego się nie robi dla klienta :? :D
...ale moment ! bo tak myśle coś jest nie tak skoro piszą o budynkach itp ze zjazdem od drogi głównej to znaczy że ONI to robią , nie żadne miasto czy coś!!
maser
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 19 lut 2015, 17:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości