[ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: letowniak » 25 mar 2015, 17:29

Całkiem fajnie to zaczyna wyglądać i pasuje do okolicznej zabudowy.... ale pewnie kolejny będzie 15p budynek bo co tam jednemu wolno to niedługo wszyscy będą stawiać podobnie, bo kto im zabroni
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: parawan » 25 mar 2015, 19:43

wydaje mi sie, ze tam wlasnie bedzie taka niska zabudowa. Inwestor wiecej terenu nie ma, a dodatkowo ograniczaja go tereny ogrodkow dzialkowych.
przypuszczam, ze dopoki sprawa ogrodkow nie zostanie rozwiazana w skali kraju (a znajac zycie predzej lub pozniej to nastapi), to mieszkancy tej inwestycji beda mieli wzgledny spokoj.
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: PzD91 » 25 mar 2015, 20:03

letowniak pisze:Całkiem fajnie to zaczyna wyglądać i pasuje do okolicznej zabudowy.... ale pewnie kolejny będzie 15p budynek bo co tam jednemu wolno to niedługo wszyscy będą stawiać podobnie, bo kto im zabroni

Dlaczego ktos ma zabraniac?
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: pisul » 25 mar 2015, 20:57

Lepiej żeby przybyło mieszkańców i budowali nowe domy na działkach czy lepiej żeby warzywa z pod obwodnicy trafiły na ryneczek i Rzeszowianie zajadali się ołowiem i całą tablicą Mendelejewa z nowalijek? Przecież obok kilka tyś. aut dziennie jeżdzi. Dziękuje za takie witaminki. Te działki z 40 lat temu były na skraju miasta i to miało sens ale teraz bronić działek?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: parawan » 25 mar 2015, 23:34

Pisul, a czy ja gdzies wypowiadalem sie co do swojego pogladu w kwestii ogrodkow dzialkowych?
W skali kraju sa to zbyt cenne (w sensie biznesowym) tereny, by deweloperzy dali spokoj dzialkowcom. Tak jak pisalem wyzej - to tylko kwestia czasu.
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: maser » 26 mar 2015, 7:46

Oj tam , wiadomo że ogródki za jakiś czas bliżej nieokreślony ale na pewno zostaną zlikwidowane. Co do budowy i ogrzewania to część mieszkań ma mieć normalnie zamontowane grzejniki a część-tam gdzie są takie pionowe okna - to będzie to ogrzewanie nadmuchowe. Co do działania i samej eksploatacji myślę że nie jest to zła rzecz . Zastanawia mnie czy do takiego ogrzewania nie potrzeba jakiegoś osobnego budynku -kotłowni ?
maser
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 19 lut 2015, 17:23

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: ozzymir » 26 mar 2015, 10:30

Z tego co pamiętam to obok piwnic są pomieszczenia na kotłownię.
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: maser » 26 mar 2015, 20:26

to będzie nadmuchowe ale na olej, gaz czy co??
maser
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 19 lut 2015, 17:23

Re: [ul. Paderewskiego] Zielone Zacisze (Handlopex)

Postautor: jimbo » 27 mar 2015, 9:16

Z tego co pamiętam, jak się poważnie zastanawiałem nad kupnem tam mieszkania to Pani z biura sprzedaży mówiła że pojedyncze mieszkania w budynku nr 6 mają mieć normalne grzejniki a reszta nadmuchowe. W zasadzie z tego powodu zrezygnowałem z zakupu bo cena za mkw dosyć wysoka a i to ogrzewanie którego koszy są bliżej nieznane.
Podobno ma być wymiennikownia ciepła na osiedlu połączona z siecią z EC. Ale gdzie ma być zlokalizowana ta wymiennikownia to nie wiadomo....
Ale niestety Pani nie dysponowała informacjami na ten temat, takie bardzo ogólne info, zero szczegółów. I to mnie zaniepokoiło.
jimbo
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 19 mar 2015, 13:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości