[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: DZEJKOP » 10 sty 2017, 10:22

Proponuje spotkanie dzisiaj o godz. 20.00 w budynku G, dajcie znać czy wam odpowiada. Sam osobiście mogę zająć się znalezieniem nowego zarządcy, chyba że znacie odpowiednie firmy zarządzające nieruchomościami
DZEJKOP
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 24 maja 2016, 20:51

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: lorinser » 10 sty 2017, 10:29

Popieram, również jestem za spotkaniem oraz ewentualną zmianą zarządcy na tańszą opcję.
Powiedzcie mi, czy dokonaliście już wpłat na konto firmy Setbau, czy czekamy na rozwój wydarzeń i ew. zmianę zarządcy.

Osobiście nie znam żadnej firmy zarządzającej, zostawiłbym to osobom bardziej oblatanym w temacie, więc z mojej strony jest mi to zupełnie obojętne. Aby z korzyścią dla nas ;)
lorinser
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 08 sie 2016, 13:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 10 sty 2017, 10:55

DZEJKOP pisze:Proponuje spotkanie dzisiaj o godz. 20.00 w budynku G, dajcie znać czy wam odpowiada. Sam osobiście mogę zająć się znalezieniem nowego zarządcy, chyba że znacie odpowiednie firmy zarządzające nieruchomościami

Mi odpowiada :)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Miszkaniec29 » 10 sty 2017, 11:23

jestem z bud A i tez jestem za spotkaniem, tylko czy wszyscy beda wiedzieć, nie kazdy czyta forum
Miszkaniec29
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2016, 11:37

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: lorinser » 10 sty 2017, 12:47

Tutaj zagląda jedynie garstka osób. Proponuję napisać ogłoszenie, wydrukować i nakleić na drzwiach klatki schodowej, każdy w miarę możliwości na swoim i/ lub sąsiednim bloku.

Ja mogę wkleić w bloku B.

np.

Drodzy lokatorzy!
W imieniu mieszkańców naszego osiedla, chcielibyśmy zaprosić zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dziś tj.wtorek (10.01.2017r) w bloku 134G (blok nr 7) o godzinie 20:00.


Wszystkich serdecznie zapraszamy.
lorinser
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 08 sie 2016, 13:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Miszkaniec29 » 10 sty 2017, 12:54

jesli dzisiaj ma byc to spotkanie to pasuje już rozwiesić te ogłoszenia. Ja niestety wracam z pracy po 16 wiec dopiero wtedy mógłbym nakleic w bud A.
Miszkaniec29
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2016, 11:37

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: venomen » 10 sty 2017, 15:10

Tak na marginesie info odnośnie ustalenia wspólnoty:

"Wspólnota mieszkaniowa powstaje z mocy prawa na podstawie Ustawy o własności lokali, z dniem wyodrębnienia pierwszego lokalu. Zebranie Wspólnoty odbyło się w dniu 20 grudnia 2016 roku. O zebraniu zostali powiadomieni wszyscy Właściciele, którzy na ten dzień posiadali akt notarialny.
Na zebraniu podjęte zostały uchwały między innymi plan gospodarczy na rok 2017.
Wspólnotę Mieszkaniową Nieruchomości przy al. Sikorskiego 134 H i I reprezentuję Zarząd, który na podstawie art. 18. Ustawy o własności lokali został powierzony Setbau Sp. z o.o. i zapisany w akcie notarialnym."

Czyli mało kto miał wtedy akt notarialny, w większości bez naszej wiedzy uchwalili Zarząd i administrowanie na Setbau.. Nie wiem czy ktoś z mieszkańców w ogóle nas reprezentuje.
venomen
Świeżak
 
Posty: 9
Na forum od: 25 sie 2015, 19:47

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 10 sty 2017, 19:41

Co z dzisiejszym spotkaniem?? Bo nie widziałem nigdzie żadnego ogłoszenia. Co do wspólnoty to raczej nikt nie podpisał do 20 grudnia aktu. No chyba że osoba która ma mieszkanie na naszym osiedlu i jest pracownikiem BOZu..

A jak wygląda strona prawna zmiany zarządcy? Czy ktoś się orientuje?? Bo przecież setbau wpisano nam w akty notarialne..
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Meme » 11 sty 2017, 1:33

Odbyło się dzisiaj to spotkanie? Są jakieś ustalenia?
Meme
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 258
Na forum od: 03 sie 2014, 13:16
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Sąsiadka » 11 sty 2017, 14:02

A jak wygląda strona prawna zmiany zarządcy? Czy ktoś się orientuje?? Bo przecież setbau wpisano nam w akty notarialne..[/quote]

Zarządce możemy zmienić w każdej chwili, ale musi być zgoda 50%+1 mieszkańców.
To nic, że obecny zarządca jest wpisany w akt.
Sąsiadka
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 19 wrz 2016, 12:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości