[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: teddy58 » 31 paź 2016, 10:42

Mebli jeszcze nie mam bo są w realizacji ale są zaprojektowane właśnie z blatem zamiast parapetu. U mnie okno nie jest narożne bo zlikwidowałem jedną ścianę.
teddy58
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 18
Na forum od: 09 gru 2015, 19:27

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 31 paź 2016, 13:55

Silent pisze:Pytanie do mieszkańców z narożnym oknem w kuchni... Czy ktoś z Was posiada już meble kuchenne z blatem wmontowanym w okno zamiast parapetu?


Ja tak bede robil :)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: riko » 31 paź 2016, 15:07

Nowe fotki z fb.


1.Na Sikorskiego trwają ostatnie pracę porządkowe. Zostało ostatnie mieszkanie które czeka na swojego właściciela. Możesz to być właśnie Ty.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



2.Sikorskiego Szeregowki - tempa nie zwalniamy. Nasi Klienci również. Kolejne mieszkania znalazły swoich nabywców. Śpieszcie się jeśli chcecie tam zamieszkać:) .


Obrazek


Obrazek


Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5379
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 01 lis 2016, 4:42

Silent pisze:Pytanie do mieszkańców z narożnym oknem w kuchni... Czy ktoś z Was posiada już meble kuchenne z blatem wmontowanym w okno zamiast parapetu?

tak , mam tak zamontowane
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 01 lis 2016, 15:57

dzystek pisze:
Silent pisze:Pytanie do mieszkańców z narożnym oknem w kuchni... Czy ktoś z Was posiada już meble kuchenne z blatem wmontowanym w okno zamiast parapetu?

tak , mam tak zamontowane


I Kolego na jakiej wysokości masz blat i jakiej jest grubości jeśli wolno wiedzieć :)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: pisul » 01 lis 2016, 17:08

Zauważyłem jedną rzecz która wyjdzie dopiero za jakieś 6-7 miesięcy.

Chodzi o to że luźne kamyki od strony trawnika (tu gdzie obsypane lampy) są niezabezpieczone krawężnikiem. Niby nic a przy koszeniu nawet z użyciem kosza te drobniejsze kamyczki porywa kosiarka i wyrzuca z siłą która niszczy szyby i elewacje! Problem będzie dotyczył parteru. U siebie mam już i szybę do wymiany i dziurki w elewacji. A najśmieszniejsze że kamień wysypał u siebie sąsiad. Tu może być również z tym problem. Zwłaszcza jeśli trafi w dużą szybę balkonową albo w zaparkowane drogie auto.


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8603
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 01 lis 2016, 17:49

Mieszkaniec pisze:
dzystek pisze:
Silent pisze:Pytanie do mieszkańców z narożnym oknem w kuchni... Czy ktoś z Was posiada już meble kuchenne z blatem wmontowanym w okno zamiast parapetu?

tak , mam tak zamontowane


I Kolego na jakiej wysokości masz blat i jakiej jest grubości jeśli wolno wiedzieć :)

wysokość się zmniejszyła o grubość płytki na podłodze , i wchodzi w miejsce parapetu tak ,że okno przy otwieraniu ma około 3-4 mm luzu , grubość blatu około 4 cm , piszę około bo nie ma mnie na miejscu
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 01 lis 2016, 20:01

pisul pisze:Zauważyłem jedną rzecz która wyjdzie dopiero za jakieś 6-7 miesięcy.

Chodzi o to że luźne kamyki od strony trawnika (tu gdzie obsypane lampy) są niezabezpieczone krawężnikiem. Niby nic a przy koszeniu nawet z użyciem kosza te drobniejsze kamyczki porywa kosiarka i wyrzuca z siłą która niszczy szyby i elewacje! Problem będzie dotyczył parteru. U siebie mam już i szybę do wymiany i dziurki w elewacji. A najśmieszniejsze że kamień wysypał u siebie sąsiad. Tu może być również z tym problem. Zwłaszcza jeśli trafi w dużą szybę balkonową albo w zaparkowane drogie auto.


ObrazekObrazek


O i szlak :!: Trzeba zgłosić sprawę b oz czasem będzie sito
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Silent » 01 lis 2016, 20:49

dzystek, jak będziesz na miejscu podeślesz mi sposób łączenia blatu w oknie?
Awatar użytkownika
Silent
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 19
Na forum od: 23 paź 2015, 16:36

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 01 lis 2016, 21:24

A Panowie Jak wyglada sprawa pieca? Macie juz uruchomiony? Zalatwia to serwis? Jesli tak, to na czyj koszt? I w jakim czasie po uruchomieniu przez dostawce?
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości