[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: pisul » 29 lip 2016, 15:41

Mieszkaniec pisze:
... Obecnie zastanawiam, się jak będzie rozwiązany (a może nie będzie) wyjazd z uliczki, przy której stoją bloczki w lewo, w stronę centrum. Przy przy większym obustronnym ruchu może być kłopotliwe. Z jednej strony wstrzymują światła, ale z drugiej? :?: Nic :!: Może jakaś wysepka. Może, ktoś coś wie na ten temat :?:


O wysepce raczej trzeba zapomnieć. Niedawno poszerzali Sikorskiego nie po to żeby teraz budować wysepki. Za malutkie też osiedle żeby budowali też kolejne światła. Faktycznie tam włączyć się do ruchu będzie problematyczne.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8587
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 29 lip 2016, 18:28

przy odrobinie cierpliwości na obecną chwilę z wyjazdem nie ma większych problemów , gorzej będzie gdy staną za sobą np. rano kilka pojazdów , w sierpniu rusza dalsza przebudowa Sikorskiego , mam też nadzieję że postawią dodatkowo ekran dźwiękochłonny na wysokości pierwszego budynku .
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 29 lip 2016, 19:59

dzystek pisze:przy odrobinie cierpliwości na obecną chwilę z wyjazdem nie ma większych problemów , gorzej będzie gdy staną za sobą np. rano kilka pojazdów , w sierpniu rusza dalsza przebudowa Sikorskiego , mam też nadzieję że postawią dodatkowo ekran dźwiękochłonny na wysokości pierwszego budynku .


Jeśli to prawda co słyszałem to prawdopodobnie nie będzie ekranów, a już na pewno nie w tym miejscu. Jedynie posadzą krzaki odgradzające parking no i okna 1go bloku od ulicy. Ktoś tu napisał o ogrodzeniu jeszcze, ale pewnie coś na wzór siatki :? Rezygnacja z ekranów jest ponoć podyktowana nowymi wymogami UE oraz zastosowaniem"cichej" masy bitumicznej na ulicy Sikorskiego :?
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 30 lip 2016, 19:54

pytałem w sprawie dołożenia dodatkowego ekranu na wysokości pierwszego budynku , głos w słuchawce co niby odpowiada za te sprawy poinformował mnie , że musi wpłynąć do nich pismo z takową prośbą .
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 30 lip 2016, 23:47

dzystek pisze:pytałem w sprawie dołożenia dodatkowego ekranu na wysokości pierwszego budynku , głos w słuchawce co niby odpowiada za te sprawy poinformował mnie , że musi wpłynąć do nich pismo z takową prośbą .


No to musimy jeszcze znaleźć "odpowiedzialnego" za ulicę Sikorskiego i sporządzić pismo w sprawie ułatwienia wyjazdu w kierunku centrum :D
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 31 lip 2016, 20:23

Na pierwszym budynku elewacyjne płyty coś na wzór sidingu , mają wyraźnie inny kolor od pozostałych budynków , i pewnie już tak zostanie bo rusztowań już nie ma - wkradł się jakiś chochlik ?
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 31 lip 2016, 20:55

dzystek pisze:Na pierwszym budynku elewacyjne płyty coś na wzór sidingu , mają wyraźnie inny kolor od pozostałych budynków , i pewnie już tak zostanie bo rusztowań już nie ma - wkradł się jakiś chochlik ?


Roznica jest znaczaca? Chodzi o te imitacje drewna? Przejezdzalem tam kilka razy i szczerze nie zwrocilem uwagi. Jak bede na budowie to popatrze. Chyba, że ktos tu jest w posiadaniu zdjec to prosimy o udostepnianie.
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 02 sie 2016, 22:16

Wiec tak moi mili. Rozmawialem z kierownikiem budowy. Faktycznie jest roznica w odcieniu na pierwszym budynku. Ale jest to ponoc wina samej farby. Wadliwa partia - tak to ujęto. Budnek ma iny odcien z przodu a inny z tyłu według jednego z budowlańców (drewnopodobna czesc). Reszta już w tym samym odcieniu - mowa tu o pomalowanych bo czesc wciaz czeka na wykoczenie. Wiec moze sie zdarzyc jeszcze taki "kaprys" Czy cos z tym beda robic? niewiadomo Zapewne zalezy to od przyszlych mieszkancow budynku.

Z tego co zauwazylem to piec jest chyba inny niz pierwotnie zakladano. Tzn mocniejszy. Przynajmniej tak wnioskuje patrzac wizualnie w mieszkaniu i opierajac sie na odpowieniku na stronie.

Na plus ze sa kontakty. U moich znajomych u konkurencyjnego developera musieli zaopatrzyc się sami w Casto bo wisialy gole kable :D Czyli standard standardowi nie rowny ;)
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 03 sie 2016, 20:51

Ostatnie bloki, stan na dzisiaj. Mało widać ale coś tam jest ;)
Załączniki
1.jpg
1.jpg (96.22 KiB) Przeglądany 4625 razy
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: dzystek » 04 sie 2016, 15:58

Rozmawiałem na budowie dzisiaj z panem który wytyczał teren pod drogę dojazdową pod budynki , na moje pytanie jaka będzie różnica poziomów drogi względem garaży odpowiedział że będzie na tym samym poziomie - co mnie zaskoczyło , czy przy większych opadach woda nie zacznie wpływać do garaży pożyjemy zobaczymy , na pierwszym budynku pracowały panie przy myciu okien .
dzystek
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 31
Na forum od: 27 lip 2016, 15:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości