[Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 07 sty 2017, 14:07

pitupitu pisze:Mam prośbę do mieszkańców najwyższych pięter, o zmierzenie temperatury w komórkach gospodarczych. W naszym bloku aktualnie jest 7 st., martwi mnie co się będzie działo przy niższych temperaturach na zewnątrz.


Przy mrozie -18st na zewn przy komorkach jest 10.0 st w 4rce
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: DZEJKOP » 07 sty 2017, 14:09

do Mieszkańca
Myślisz że coś wskórasz, każdy z nas w pojedynkę nie ma nic do powiedzenia, gdyż decydujemy jako wspólnota, czyli takie decyzje i inne muszą być pojedmowane większościa glosów. Niestety oprócz Twojej wiadomości nie ma żadnego odzewu, więc pewnie ludzią odpowiada, lub nie są świadomi,że jest taka strona Możemy wspólnymi siłami wiele nawet jesli zajdzie taka potrzeba, to zmienić Zarządce. Co do oświetlenie na zewnatrz sądzę, że to co piszesz jest absurdalne, gdyż przy zaświeconych światłach złodzej ma łatwiej, a tak ewentualne światła w nocy wydałyby się podejrzane i ktokolwiek by sie zainteresował. Po za tym na osiedlu ludzie sie nie znają, więc jak złodzej chciałby coś ukraść nie musiał by tego robić poźno w nocy
DZEJKOP
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 24 maja 2016, 20:51

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 07 sty 2017, 21:43

DZEJKOP pisze:do Mieszkańca
Myślisz że coś wskórasz, każdy z nas w pojedynkę nie ma nic do powiedzenia, gdyż decydujemy jako wspólnota, czyli takie decyzje i inne muszą być pojedmowane większościa glosów. Niestety oprócz Twojej wiadomości nie ma żadnego odzewu, więc pewnie ludzią odpowiada, lub nie są świadomi,że jest taka strona Możemy wspólnymi siłami wiele nawet jesli zajdzie taka potrzeba, to zmienić Zarządce. Co do oświetlenie na zewnatrz sądzę, że to co piszesz jest absurdalne, gdyż przy zaświeconych światłach złodzej ma łatwiej, a tak ewentualne światła w nocy wydałyby się podejrzane i ktokolwiek by sie zainteresował. Po za tym na osiedlu ludzie sie nie znają, więc jak złodzej chciałby coś ukraść nie musiał by tego robić poźno w nocy


W pojedynke wskuralem jak widac troche juz rzeczy. Zapewne to zasluga kilku osob, ktore w wiekszym badz mniejszym stopniu zadzialaly mimo, ze oddzielnie. Poprostu trzeba byc upierdliwym klientem :D Lepsze to niz zebrac kilka os. bo jak widac jest to ciezkie. Przynajmniej narazie. Mam nadzieje, ze ulegnie to zmianie po tym jak juz kazdy sie zaadoptuje w swoich gniazdkach oraz kazdy przejdzie przez notariusza.

Co do swiatel to tak na pewno zwrocimy uwage na podejrzane swiatla zwlaszcza wtedy gdy smacznie spimy :lol:
Tak zlodziej moze ukrasc w innym miejscu oraz w dzien. Dlatego szukalbym oszczednosci w innych aspektach. Ostatecznie mozna zmienic zarzadce.
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: pitupitu » 07 sty 2017, 21:53

Mieszkaniec pisze:
pitupitu pisze:Mam prośbę do mieszkańców najwyższych pięter, o zmierzenie temperatury w komórkach gospodarczych. W naszym bloku aktualnie jest 7 st., martwi mnie co się będzie działo przy niższych temperaturach na zewnątrz.


Przy mrozie -18st na zewn przy komorkach jest 10.0 st w 4rce


Dziękuję. Czyli prawdopodobnie jest to wada włazu w budynku 3
pitupitu
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 03 gru 2016, 22:36

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 07 sty 2017, 22:45

Mieszkaniec pisze:
Przegięcie to moze byc moje wyliczone ponad 200zl - jedna osoba :!: W przyszlym tyg tam sie udaje do "Seniedbał"



Jak Ci mogła wyjść taka kwota, skoro mi przedstawiono 215 zł za 3 osoby???
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 07 sty 2017, 22:46

lorinser pisze:Jeszcze mam pytanie do mieszkańców odnośnie TV oraz internetu w blokach. Czy jesteśmy skazani na usługi OST Tyczyn czy możemy wybrać dowolnego operatora usług internetowych oraz tv? Może ktoś już porównywał oferty oraz sprawdzał w zasięgu jakich firm się znajdujemy?



Ja z neta np jestem zadowolony. Tańszy niż np multimedia a lepszy transfer. Mi teraz śmiga na poziomie 60 mb/s
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 07 sty 2017, 23:00

Ze światłami ja bym nie przesadzał. Niech się świecą tak jak powinny w czasie zimowym i czasie letnim!! Ja pracuję w nocy- od 22 do 6 rano i wolę widzieć ludzi którzy idą, na autobus do pracy, (niestety) środkiem chodniko- ulicy gdyż ludzie tu parkują pod samymi drzwiami klatek schodowych...szkoda że do domów nie wjadą...Co do temperatury na klatkach to podejrzewam że 1. nie każdy jeszcze mieszka a ci co nie mieszkają nie muszą grzać- wystarczy że utrzymują te minimum 13 st , 2. są mieszkania które jeszcze nawet nie mają zainstalowanych jakichkolwiek liczników (podejrzewam że są do kupienia) no i po 3. (jak np u mnie w bloku) występuje zjawisko wietrzenia klatki bo ludzie którzy się wprowadzają (albo jacyś robotnicy) ciągle zostawiają otwarte drzwi (i np już ktoś złamał jeden z rygli w tych mniejszych skrzydłach...). Ja mieszkam na parterze i mimo próby ogrzewania mieszkania do 21 st. jeszcze ani raz mi się to nie udało....Teraz mam np 19 st a piec działa od godziny 17.00 i nie udało mu się zagrzać mieszkania z temp 17,5 do 21...ciepło gdzieś ucieka...
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: kicajrze » 07 sty 2017, 23:06

Ja w łazience na zawiasach okna mam lód!! Do dnia dzisiejszego nie doprosiłem się osłonek...Sami zobaczcie..
Załączniki
2.jpg
2.jpg (68.66 KiB) Przeglądany 4296 razy
1.jpg
1.jpg (96.8 KiB) Przeglądany 4296 razy
kicajrze
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 07 mar 2016, 18:35

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Miszkaniec29 » 08 sty 2017, 10:46

jesli chodzi o opłaty to liczone jest 1.88 za metr kwadratowy ( mieszkanie + komorka lokatorska) + media + wywoz smieci
Miszkaniec29
Świeżak
 
Posty: 8
Na forum od: 20 wrz 2016, 11:37

Re: [Al. Sikorskiego] Osiedle Sikorskiego (BOZ Developmnet)

Postautor: Mieszkaniec » 08 sty 2017, 18:57

Miszkaniec29 pisze:jesli chodzi o opłaty to liczone jest 1.88 za metr kwadratowy ( mieszkanie + komorka lokatorska) + media + wywoz smieci


+ garaż jesli w posiadaniu
Mieszkaniec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 74
Na forum od: 07 gru 2015, 21:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości