[ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: Dotka » 11 lis 2016, 18:03

Wczoraj zniknęło ogrodzenie, coraz więcej świateł widać w oknach, widać zaczęło się wielkie wykańczanie :)
Dotka
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 16 sie 2016, 15:01

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 14 lis 2016, 12:16

Dostaliście pismo z rozliczeniem? Cena za miejsce postojowe to jakąś kpina. 60zł! jeszcze takiej ceny w Rzeszowie nie widziałam. ciekawe za to tyle, szczególnie teraz na początku jak wszystko jest nowe, światła są na czujnik. rozumiałabym taką cene jakby były to mały blok i kilkanaście rodzin, a nie kilkadziesiąt miejsc postojowych!!!!
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: agi » 14 lis 2016, 18:10

Dostalam pismo. Kiedy przed zakupem mieszkania probowalam sie dowiedziec jaka bedzie oplata za garaz, spoldzielnia twierdzila, ze bardzo mala, tyle co za sprzatanie. 60 zl to duze przegiecie.
agi
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 23
Na forum od: 15 lut 2016, 8:40

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 14 lis 2016, 20:41

W naszym gaju opłata miesięczna to 21,50 za miejsce, skąd u nas prawie 3 krotnie większa kwota to nie wiem. Trzeba będzie coś z tym podziałać. Ciekawe czy ktoś już do nich dzwonił i się pytał skąd taka kwota. Przecież tyle zapłaciliśmy za to miejsce postojowe, teraz powinniśmy płacić koszty eksploatacyjne, tak jak piszesz za sprzątanie(chociaż ile tam tego sprzątania będzie, przecież panie sprzątające nie będą mopem być posadzki), plus koszty światła i ewentualnie jakieś naprawy, jakby się brama zepsuła czy żarówkę trzeba było wymienić.
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: Krzysztof_Gębicki » 25 lis 2016, 0:21

grande1970 pisze:dobrze że nikt z Was nie widział jak budowano płytowce :D


:lol: :lol: :lol:
Krzysztof_Gębicki
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 25 lis 2016, 0:10

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: Krzysztof_Gębicki » 25 lis 2016, 0:22

klamar1214 pisze:
grande1970 pisze:dobrze że nikt z Was nie widział jak budowano płytowce :D

dokładnie tak jak mówisz posmarkane a nie pospawane płyty,zalane łączenia betonem lub tylko pospawane to miało być budownictwo przejściowe na ileś tam lat a chłopy robiły szybko byle plan zrobić.Najlepsze jest to że takie mieszkania są za ponad 200k PLN :lol:

nie rozumiem jak ktoś może jeszcze kupić takie mieszkanie, nie mówiąc o kredycie na 30lat... :lol: :lol: :lol:
Krzysztof_Gębicki
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 25 lis 2016, 0:10

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 11 gru 2016, 17:24

dostałam od jednej osoby w wiadomości prywatnej sposób na to, żeby zmniejszyć opłatę za miejsce w garażu podziemnym. wklejam poniżej

'W Rzeszowie jest oddział UOKiku. Siedzi urzędnik, nudzi się bo niewiele osób wie że za darmo rozwiązuje problemy. A tu to przykład działań monopolistycznych i bezzasadnego narzucania zawyżonej ceny. Tylko lepiej zamiast dzwonić żeby nie zostać zbytym iść na miejscu i dokładnie wytłumaczyć z podaniem cen na przykładach innych domów jakie są ceny. Koszt oświetlenia i działania instalacji pochłaniającej tlenek węgla ze spalin przy podobnych kubaturach powinna być jedna. Urzędnik napisze pismo, da 14 dni na wytłumaczenie i podanie kosztów. A jak nie będzie odzewu naliczy pierwszy raz 5 tyś zł. Z 3 lata temu rzeszowski oddział uokiku był przy rynku. Teraz jeśli się coś zmieniło powinno być podane w linku.'

https://uokik.gov.pl/
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: szaronka » 14 gru 2016, 15:36

Cena niemała za używanie miejsca parkingowego, ale już dwa razy dzwoniłam, że drzwi do garażu na -2 się nie zamykają - reakcji żadnej.
Po co w garażu brama skoro drzwi może otworzyć każdy kto wchodzi bez kluczy:) Powinien działać tam klucz od domofonu, ale nie jest potrzebny.
czy za każdą zgłoszoną a nienaprawioną usterkę Spółdzielnia ma zamiar odliczać z czynszu, czy myślą że im się uda nas bujać ?
szaronka
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 14 gru 2016, 15:30

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 20 gru 2016, 12:03

czy ktoś coś próbował załatwić z sprawie miejsc w parkingu podziemnym? ja niestety mam daleko do Rzeszowa i jeszcze nic tam nie robię i nie mam jak podziałać w tej sprawie.
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

Re: [ul. Lewakowskiego] Blok z garażem podz. (RSM)

Postautor: iris » 20 gru 2016, 12:04

szaronka pisze:Cena niemała za używanie miejsca parkingowego, ale już dwa razy dzwoniłam, że drzwi do garażu na -2 się nie zamykają - reakcji żadnej.
Po co w garażu brama skoro drzwi może otworzyć każdy kto wchodzi bez kluczy:) Powinien działać tam klucz od domofonu, ale nie jest potrzebny.
czy za każdą zgłoszoną a nienaprawioną usterkę Spółdzielnia ma zamiar odliczać z czynszu, czy myślą że im się uda nas bujać ?


szaronka- i jak na tę chwilę sytuacja? dalej nic?
iris
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 28
Na forum od: 16 sie 2016, 19:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości