[ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: Person » 02 maja 2016, 22:30

Występuje w blokach projektanta, na Rymanowskiej na pewno
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 144
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: Sindus » 03 maja 2016, 16:42

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: kacperxx » 05 maja 2016, 11:19

Witam, planuję kupić mieszkanie, swego czasu strasznie byłem napalony na mieszkanie z oferty SkyRes, lecz teraz również się zastanawiam nad mieszkaniem Nad Wisłokiem. Gdzie byście mi doradzili kupić mieszkanie?

Kontaktowałem się z SkyRes i mają faktycznie startować z budowaniem nowych mieszkań lecz jeszcze dokładnej daty nie znają, kwestia kilku tygodniu, gdy to ogłoszą :D

Za SkyRes przemawia do mnie lokalizacja no bo można powiedzieć, że to prawie samo centrum, a i na lotnisko czy do strefy tez nie daleko.

Znowu za mieszkaniami nad Wisłokiem podoba mi się to że jeżeli faktycznie rozbudują ścieżkę rowerową i zrobią chodniki dla pieszych to będzie można pospacerować sobie w wolnym czasie, a i też z połączeniami autobusowymi nie powinno być problemu. Dodatkowo jeżelibym się decydował na mieszkanie na parterze to plusem będzie duży taras, ale tu pojawia się obawa, że mieszkania są blisko rzeki i czy nie będzie grozić podtopienie?

Mieszkania nad Wisłokiem również mają być dalej rozbudowywana taką informacje uzyskałem.
Ciekaw też jestem jak będzie z ceną z m2 w nowych mieszkaniach SkyRes i tu nad Wisłokiem :P
Pomóżcie mi podjąć dobrą decyzje :D
kacperxx
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 05 maja 2016, 11:06

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: Voldi » 05 maja 2016, 15:50

Zastanów się nad ceną mieszkań. Częsta gra duże znaczenie, chyba że stać Cię na wszystko :))

A czy bloki SkyRes a "Nad Wisłokiem" są tak daleko od siebie? Żaden argument, że SkyRes jest w centrum skoro Nad Wisłokiem jest tylko troszkę dalej.. :)
Każdy ceni sobie co innego. Ja bym wybrał to drugie :) Mieszkaniówka SkyRes do mnie nie przemawia :)
Voldi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 18 sty 2015, 13:47

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: PzD91 » 05 maja 2016, 17:35

Ja bym wybrał "Nad Wisłokiem", dlatego, że Skyres jest pomiędzy Lubelską a Warszawska co oznacza właściwie non stop szum samochodów. Do lotniska to raczej z Siemieńskiego bliżej, ale praktycznie taka sama droga. Na rynek też równie blisko z obu lokalizacji, zwłaszcza jak przebudują wiadukt na Batorego, a jak zrobią drugi 2 etap Wisłokostrady to 3 min i jesteś na Rejtana z "Nad Wislokiem". Do tego dochodzą tereny rekreacyjne, ktore pewnei powstaną po ukończeniu budowy. Na Skyresie raczej nic takiego się nie zmieści.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: ETernit » 05 maja 2016, 19:21

Z tego co kiedyś próbowałem się dowiedzieć, ceny mieszkań w ramach inwestycji SkyRes były jedne z wyższych w skali wszystkich planowanych i realizowanych inwestycji tego Inwestora.
Poczekaj kilka tygodni, klaruje się zagospodarowanie dla kolejnych etapów przy ul. Siemieńskiego. Będziesz mógł porównać nowy etap SkyRes i osiedla Nad Wisłokiem. Ja osobiście wybrałbym osiedle nad Wisłokiem. Okolica bardziej przyjazna i w dalszym ciągu, w centrum miasta.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: kacperxx » 06 maja 2016, 0:00

Oczywiście cena ma duże znaczenie i im taniej tym lepiej, a celować chcę w mieszkanie ok 44m2 tak rozplanowane, aby ewentualnie była możliwość zrobienia osobnego małego pokoju :roll: Ogólnie to cała wizja tego osiedla mi się podoba i skłonny byłbym kupić tam mieszkanie tylko straszne obawy mam odnośnie Wisłoka czy nie grozić będzie podtopienie. Podjechałbym zobaczyć jak to wygląda z bliska, lecz niestety obecnie jestem po za granicą polski :)
kacperxx
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 05 maja 2016, 11:06

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: ETernit » 06 maja 2016, 7:06

Widziałem symulację powodzi 100letniej i nie obejmuje ona swoim zasięgiem tego osiedla. Na forum chyba też jest zamieszczona, poszukaj. Brzeg po drugiej stronie, gdzie są zlokalizowane ogródki działkowe to tereny zalewowe. Zresztą widać, że różnica poziomów pomiędzy lewym, a prawym brzegiem Wisłoka jest znaczna.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: PzD91 » 06 maja 2016, 16:04

Osiedle jest na wzniesieniu, po tej stronie nie ma powodzi, Wisłok wylewa na działki po drugiej stronie. Ostatnio z 10 lat temu o ile dobrze pamiętam, było tam podtopienie.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Siemieńskiego] Nad Wisłokiem (Developres)

Postautor: pisul » 18 maja 2016, 17:58

Zdjęli już na części rusztowania. Ładne "słoneczne" kolory. Na samej górze tam gdzie niebieska folia chyba z tego co widziałem kleją płytki klinkierowe, albo kamień elewacyjny(?) w takim samym kolorze. Słonce za mocno dawało i nie widać szczegółów:

Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8600
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości