[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: milypan » 07 lip 2016, 12:31

Każdy wie i widzi jak inwestor realizuję tą nieszczęsną inwestycje. Normalna firma (Hartbex, Developres czy NG) kończyła by już kolejne etapy a tu ledwo jeden bloczek lepią do kupy.
Trzeba być samobójcą żeby wpłacać jakąkolwiek kasę pod kolejne etapy. W takim tempie ich budowa będzie trwała latami. Patrząc na otoczenie obecnych bloków może lepiej niech sprzedadzą teren komuś innemu, bo będzie inaczej będziemy mieć dramat w centrum miasta. Popatrzcie jak zagospodarowany jest teren Hartbexu (ładne nasadzenia, trawnik z rolki, nowoczesne oświetlenie itd) a jak teren wokół wieżowca CT. W drugim przypadku oszczędności na każdym kroku a to bardzo źle wróży jeśli chodzi o kolejne etapy.
milypan
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 13 wrz 2015, 13:05

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: kokobi » 07 lip 2016, 15:20

milypan pisze:Każdy wie i widzi jak inwestor realizuję tą nieszczęsną inwestycje. Normalna firma (Hartbex, Developres czy NG) kończyła by już kolejne etapy a tu ledwo jeden bloczek lepią do kupy.
Trzeba być samobójcą żeby wpłacać jakąkolwiek kasę pod kolejne etapy. W takim tempie ich budowa będzie trwała latami. Patrząc na otoczenie obecnych bloków może lepiej niech sprzedadzą teren komuś innemu, bo będzie inaczej będziemy mieć dramat w centrum miasta. Popatrzcie jak zagospodarowany jest teren Hartbexu (ładne nasadzenia, trawnik z rolki, nowoczesne oświetlenie itd) a jak teren wokół wieżowca CT. W drugim przypadku oszczędności na każdym kroku a to bardzo źle wróży jeśli chodzi o kolejne etapy.


Ja od pewnego czasu obserwuje ten rejon i myslalem o zainwestowaniu tam w mieszkanie. Co najgorsze w tym wszystkim, ze chyba niestety masz racje :oops:
Awatar użytkownika
kokobi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 126
Na forum od: 17 lut 2016, 10:31

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: Sindus » 18 lip 2016, 20:52

Zdjęcie sprzed lat(ze strony Wisłok Rzeszów) Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: Sindus » 19 lip 2016, 15:32

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: adek01 » 19 lip 2016, 19:48

Start budowy 1 termin to wiosna 2016 później czerwiec 2016 teraz jest koniec lipca i lipaaaaa;/;/
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: Pieczarkowy » 21 lip 2016, 13:37

Od początku ta inwestycja jest lipą. Ciekawe czy przed 2020 uda im się wybudować to co chcieli ukończyć do 2016. :lol:
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 959
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: peter » 21 lip 2016, 13:40

2020? Z tym tempem to 2025 moze byc zagrozony.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: bartek86 » 21 lip 2016, 13:47

a czasem ludzie już nie porezerwowali tych nowych mieszkań? i nie było czasem reklamy na Piłsudskiego, że rusza sprzedaż? chodzi mi o ten wieżowiec, który miał powstać naprzeciwko Hartbexu w miejscu gdzie jest teraz parking. Faktycznie jakbym miał czekać aż to wybudują to musiałbym pewnie z 5latek poczekać.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: letowniak » 23 lip 2016, 18:45

Reklamy były już zeszłego roku na Piłsudskiego, takie ma tempo ten deweloper. Mieszkanie wyprzedali wszystkie, byłem tam pół roku temu wypytać o mieszkanie, mieli mi dać znać jeśli się coś zwolni, nie dali wiec jeśli chcą być nadal deweloperem i sprzedawać mieszkania muszą je po prosu zacząć budować. Nie łatwa to dla nich sztuka bo doświadczenie mają skromne, a zabierają się za coś naprawdę dużego. Można porónac do APlakan który ma dużo realizacji a mimo to wcale nie startuje szybciej ze swoją wieżyczką.
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul.Podwisłocze/Cegielniana] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: bartek86 » 23 lip 2016, 21:31

letowniak pisze:Reklamy były już zeszłego roku na Piłsudskiego, takie ma tempo ten deweloper. Mieszkanie wyprzedali wszystkie, byłem tam pół roku temu wypytać o mieszkanie, mieli mi dać znać jeśli się coś zwolni, nie dali wiec jeśli chcą być nadal deweloperem i sprzedawać mieszkania muszą je po prosu zacząć budować. Nie łatwa to dla nich sztuka bo doświadczenie mają skromne, a zabierają się za coś naprawdę dużego. Można porónac do APlakan który ma dużo realizacji a mimo to wcale nie startuje szybciej ze swoją wieżyczką.


a to ciekawe masz informacje :) to kurde ci ludzie chyba jak podpisywali coś to np był termin, że zamieszkają np w 2018 roku? skoro nie ma miejsc to muszę to budować, myślisz, że ludzie by rezerwowali mieszkania i później czekali np 5lat???? ciekawe to wszystko.
A miałem właśnie przed twoim postem napisać, że problemem Rzeszowa, problemem deweloperów jest może to, że nie ma chętnych na te wieżowce, bo w planach to chyba z 3-4 jest, no ale ty piszesz, że wszystko porezerwowane :> czyli potencjał na takie budynki jest i popyt też jest, to na co czekają inni? ja już słyszałem o 4 wieżowcach: 1. capital towers koło mostu naprzeciw hartbexu, 2. olszynki po 2 stronie rzeki, 3. jakiś wieżowiec po 2 stronie ulicy, naprzeciwko urzędu skarbowego, też koło wisłoka, 4. wieżowiec naprzeciwko lidla przy podwisłoczu. Tak szczerze ja jakbym chciał mieszkanie to takie, na które musiałbym czekać max 1-2lata. W innym wypadku dałbym sobie spokój.
bartek86
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 23 sie 2015, 10:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości