[ul.Podwisłocze] Capital Towers 85m (CT MGroup Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: pisul » 17 lut 2018, 16:05

kacper.40 pisze:... przecież Wy nawet nie macie Pozwolenia na budowę, prawda?...

kacper.40 pisze:... Ty jako przedstawiciel Inwestora może tu na forum rozwiałbyś nasze wątpliwości?...


Z tym przedstawicielem to pojechałeś podobnie z pozwoleniem :lol: Poznaliśmy 6 postów, jakże to cenna wiedza, pewnie 7,8 i 9 będzie taki sam?
Moja rada jeśli się wahasz poczekaj na wiechę albo aż będą wstawiać okna i wtedy zdecyduj.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: kacper.40 » 17 lut 2018, 16:07

n51 pisze:Obiektywnie pisząc, ja już dawno zauważyłem, że użytkownik Pisul dostaje wręcz białej gorączki w momencie, gdy ktoś tylko napomknie delikatnie coś negatywnego na temat inwestycji, czy inwestora (mimo, że każdy widział, jak latami była budowana pierwsza wieża). Wiele razy moje posty były kasowane, w których tylko podawałem fakty dotyczące inwestora i innych inwestycji (np. podałem linki do artykułów nt. inwestycji w Zakopanem). Jak już wspominałem, takie zachowanie jest tragiczne i wręcz niebezpieczne dla potencjalnych kupujących, z tego względu, że zakup nieruchomości jest potężnym wydatkiem dla wielu ludzi i poważną decyzją życiową, a forum służy wymianie wszelkich informacji, a nie tylko czy fasada jest ładna lub nieładna. W całej Polsce jest pełno nieskończonych budynków mieszkalnych, które zarastają krzakami, a inwestor zawinął się z kasą. Nie mówię, że i w tym wypadku tak ma być, ale każda informacja jest cenna w procesie decyzyjnym o zakupie mieszkania.


Dokładnie tak jest, też nie twierdzę że Inwestor ucieknie z kasą, ale im bardziej przyglądam się tej inwestycji, to odkrywam dziwne rzeczy, jeśli Inwestor ma uczciwe zamiary to dlaczego nie zmieni podejścia? Powinien wyciągnąć wnioski z poprzednich swoich inwestycji, a tutaj jak na razie zauważam bardzo dziwne i niepokojące rzeczy.
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: pisul » 17 lut 2018, 20:42

Skasowałem 2 posty w których n51 z imienia i nazwiska wymienia jakiegoś biedaka bo za to jest już odpowiedzialność karna. I znowu jak ostatnio ktoś będzie pisał ratuj pisul bo mnie prawnicy straszą. A co do tych linków to jakieś bzdury nie związane z tematem których rzetelności nie idzie potwierdzić. Z tego co tu stara się wmówić wynika że człowiek który niedawno został skazany rozpoczyna właśnie inwestycje? Niedawno usunąłem również post ze zdjęciem w którym kolejny jednopostowiec udawadniał że budynki się przechylają od wiatru :) Teraz znowu kolejny jednopostowiec pierwsze pisze że niewybudowane budynki się zawalą, potem snuje dywagacje czy w ogóle uda się je wybudować a potem kończy
kacper.40 pisze:... Oj, źle to wygląda, bardzo źle.


No ręce opadają. Szkoda mi weekendu na prostowanie bzdur.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: django » 17 lut 2018, 21:14

Nikt wam nie poda kto będzie wykonawcą konstrukcji na tym etapie. prawdopodobnie nie został jeszcze wybrany podwykonawca w tym zakresie. Moze to być Besta moze to być AJ Profibud moze to byc SKANSKA lub jeszcze ktoś inny. ale poki nie podpisana zostanie umowa wszystko firmuje Eurobudgrupa gdyż są Generalnym Wykonawcą.

Najważniejsze jest to ze wogole jest jakis Generalny Wykonawca. Jest jakaś umowa jakieś terminy a nie jak w przypadku 2 pierwszych budynków budowa systemem gospodarczym jak domek jednorodzinny
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: gragar » 17 lut 2018, 21:20

Pisul jest bardzo pożytecznym i skutecznym moderatorem . Foci gościu z góry i z dołu, w mrozie , śniegu i spiekocie byście mieli co czytać i oglądać .A ,że porządek chce zaprowadzić by chronić wasze wpisy przed konsekwencjami prawnymi, to powinniście mu na tym forum złożyć serdeczne PODZIĘKOWANIA :D
gaga
gragar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 204
Na forum od: 16 lut 2016, 20:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: Jaskobrot » 17 lut 2018, 21:34

Te wywody przypominaja mi historie z zakupem samochodu przez niezbyt zamoznego klienta. Chcialby miec Lexusa w cenie forda. Nie da sie! Jesli uwazasz, ze inwestor nie jest godny zaufania i mozesz stracic dorobek swojego zycia, zrezygnuj. To nie wstyd.
Jaskobrot
Maniak
Maniak
 
Posty: 1522
Na forum od: 15 sty 2017, 17:21

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: kacper.40 » 18 lut 2018, 0:11

To prawda, nie jestem zamożny, stać mnie tylko na jedno mieszkanie, Dlatego obawiam się firmie capital towers wpłacić pieniądze, szczególnie po tym co zobaczyłem i dowiedziałem się przez ostatnie kilka dni, całe życię walczę z nieuczciwością ludzką, ale w tej branży, branży deweloperskiej szczególnie nie mogę zrozumieć pobudek niektórych ludzi, przecież więcej zarobią uczciwie postępując, nie okłamując klientów, rzetelnie budując, mieszkania się sprzedają świetnie, w tej lokalizacji podejrzewam że dodatkowo x2, więc pytam dlaczego??? Dlaczego taki słaby GW, dlaczego taka pozoracja na budowie?, po co rezerwacje a nie umowy przedwstępne notarialne? Dlaczego nie ma prospektu informacyjnego? Albo wyjątkowa nieudolność albo niestety złe zamiary. A wyrok pana M. tylko pogarsza sprawę.
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: flyRZE » 18 lut 2018, 0:56

Pytam całkiem poważnie ponieważ są tutaj osoby, które są/były zainteresowane i kontaktowały się z deweloperem, czy mają już prawomocne pozwolenie na budowę, zmieniali projekt, a więc chyba musieli się starać o nowe chyba że się mylę.
Jeżeli nie mają to to wyjaśnia znikome tempo prac, a właściwie tylko przygotowanie działki.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1336
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: django » 18 lut 2018, 1:24

Oni zaczeli palować a to nie są roboty przygotowawcze tylko realne prowadzenie budowy. Musieli miec prawomocne pozwolenie na budowę
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: [ul.Podwisłocze] Capital Towers (MM Capital)

Postautor: kacper.40 » 18 lut 2018, 2:15

django pisze:Oni zaczeli palować a to nie są roboty przygotowawcze tylko realne prowadzenie budowy. Musieli miec prawomocne pozwolenie na budowę


Nie mieli, byłem w wydziale architektury i pytałem, może palowali na starym pozwoleniu :)
kacper.40
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 51
Na forum od: 16 lut 2018, 17:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 153 gości