[ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: klamar1214 » 15 kwie 2015, 21:24

ja odnośnie postu świętego,ma ktoś jakieś wyobrażenie o tej drodze chyba do strefy Dworzysko jak to poleci?bo wiadomo że od Mazowieckiego? :D
zła Baranówka? :evil: wszędzie można mieć problemy NM,KRN,Sródmieście w weekend pełne imprezowiczów...itd więc nie ma co zawężać do danego osiedla,a tamten rejon to jednak wygląda mi na spokojną okolice
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: swiety » 15 kwie 2015, 21:34

klamar1214 pisze:ja odnośnie postu świętego,ma ktoś jakieś wyobrażenie o tej drodze chyba do strefy Dworzysko jak to poleci?bo wiadomo że od Mazowieckiego? :D
zła Baranówka? :evil: wszędzie można mieć problemy NM,KRN,Sródmieście w weekend pełne imprezowiczów...itd więc nie ma co zawężać do danego osiedla,a tamten rejon to jednak wygląda mi na spokojną okolice


Nie o drodze do strefy, tylko o drodzę północnej - od ronda Kuronia do Krakowskiej (kontynuacja Mostu i Krogulskiego).

Tak ma to mniej więcej przebiegać.
Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: klamar1214 » 15 kwie 2015, 22:09

Dzięki.Myślałem że szerzej to pójdzie ale niestety
klamar1214
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 264
Na forum od: 16 lut 2015, 21:53

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: dStan » 16 kwie 2015, 8:50

Myślę, że czasy "złej" Baranówki już chyba minęły. Mieszkałem tam, jakoś w latach 2001-2008, na Kolbego 3 i już wtedy robiło się spokojniej. Jak się wprowadzałem, to była mowa, że najgorsze miejsca to duża "szafa" za Carrefour'em i kawałek dalej, w okolicach kładki na Ofiar Katynia, która nieformalnie była granicą między Baranówką 3 a Baranówką 4, kibicami Resovii a kibicami Stali. Jednak wydaje mi się, że ludzie teraz tego wyrośli, powyjeżdżali, poza tym od ulicy Kolbego w stronę Miłocina wybudowało się dużo domów jednorodzinnych co też wpłynęło na okolicę. W każdym razie ja i moi rodzice (głownie, ja wtedy byłem jeszcze w gimnazjum) byliśmy pozytywnie zaskoczeni okolicą, w której panował raczej spokój a nie lęk i rozróby, jak niektórzy Baranówkę sobie wyobrażają ;)
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: swiety » 16 kwie 2015, 9:40

^^ Dokładnie, najgorzej jest chyba w okolicach Broniewskiego, Ofiar Katynia. Ale to już raczej sporadyczne przypadki.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: PzD91 » 16 kwie 2015, 11:11

Mieszkam ponad 20 lat na Baranówce, wg. mnie niczym nie wyróżnia obecnie od innych osiedli pod wpływem bezpieczeństwa, a nawet powiedziałbym, że jest jednym z bezpieczniejszych. Moim zdaniem lokalizacja jest b.dobra, blisko szkoła Podstawowa, Gim, z 4 przedszkola, przychodnia, kilka supermarketów, sporo terenów zielonych, niedaleko działki ogrodnicze, w najbliższej odległości pętla autobusowa skąd można się dostać praktycznie w każe miejsce w mieście(autobusy co ok 10 min 18,19 + rzadziej 24,32+ nocny).
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: PzD91 » 22 cze 2015, 15:31

Bloczek praktycznie skończony, robotnicy układają kostke wokół bloku.
Obrazek
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: ozzymir » 29 cze 2015, 13:01

Szawowny inwestor tej inwestycji zamiast wyprostować krążące o nim informacje w internecie (z internetu nigdy nic nie znika Panie Inwestorze) to straszy nasze ulubione forum sądem. Serdecznie współczuję administracji, rozumiem że ciśnienie Wam pewnie skoczyło. Nie jestem w stanie teraz sprawdzić kto był autorem tej wypowiedzi, ale wypadało by go zapytać jakie ma dowody - być może są słuszne. Skoro inwestor czyta to forum to pragnę poinformować, że już całkiem mnie do siebie zniechęcił, a miałem nadzieję, że zdementuje te informacje i będę mógł rozważyć kupno mieszkania/szeregówki. Ruchem tym jedynie potwierdził, że ma coś na sumieniu. Dużo korzystniej było zarejestrować się na forum i wypowiedzieć, tak jak robią to tutaj inni developerzy, którzy nie mają nic do ukrycia.
Czy na niezadowolonych klientów także będzie Pan nasyłał prawników?
ozzymir
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 167
Na forum od: 04 sie 2014, 14:46

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: PzD91 » 10 lip 2015, 12:40

10-07-2015

Od strony ul. Ślusarczyka:
Obrazek
od strony ul.Raginisa:
Obrazek
Od milocińskiej:
Obrazek
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul.Kolbego] Osiedle Kolbego (Perinvest)

Postautor: PzD91 » 22 sie 2015, 13:57

20-08-2015
Blok skończony, ekipy wykańczają mieszkania. Pojawił się napis developera z obu stron i adres.
Obrazek
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1590
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości