[al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Opinie i komentarze odnośnie pomyślnie zakończonych inwestycji mieszkaniowych

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: krzysbylozajete » 29 sie 2017, 19:53

Orientuje się ktoś jaki jest koszt przeniesienia aktu własności?
Z pewnością każdy widział maila z informacją o szacowanych kosztach za ekspoloatację oraz zarządzanie osiedlem przez firmę Setbau. Nigdy nie mieszkałem w bloku więc moja wiedza na temat kosztów jest mi obca. Może ma ktoś rozeznanie w tym temacie i podzieli się swoją opinią :)

pozdrawiam sąsiadów
krzysbylozajete
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 20
Na forum od: 10 paź 2016, 19:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: kubaf » 29 sie 2017, 21:50

krzysbylozajete pisze:Orientuje się ktoś jaki jest koszt przeniesienia aktu własności?
Z pewnością każdy widział maila z informacją o szacowanych kosztach za ekspoloatację oraz zarządzanie osiedlem przez firmę Setbau. Nigdy nie mieszkałem w bloku więc moja wiedza na temat kosztów jest mi obca. Może ma ktoś rozeznanie w tym temacie i podzieli się swoją opinią :)

pozdrawiam sąsiadów



koszty np. ogrzewania są rózne dla różnych rejonów Rzeszowa, wiec tutaj trzeba by porównać z jakimś blokiem nie daleko osiedla
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 7:33 przez kubaf, łącznie zmieniany 1 raz
kubaf
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 56
Na forum od: 05 wrz 2014, 12:20

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: icetruck » 30 sie 2017, 0:04

czy ktoś z sąsiadów otrzymał już akt notarialny? czy powstały już wspólnoty?
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 404
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: giver » 30 sie 2017, 7:47

icetruck pisze:czy ktoś z sąsiadów otrzymał już akt notarialny? czy powstały już wspólnoty?


Wspólnoty zawiązują się z chwilą podpisania kolejnych aktów, a te wg. najnowszych informacji mają prawdopodobnie się rozpocząć 08.09.2017
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: willy0147 » 30 sie 2017, 11:06

Witam. Jaką firmę polecacie do odbioru technicznego mieszkania? i jaki jest to koszt?
willy0147
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 12 sty 2017, 0:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: giver » 30 sie 2017, 12:08

willy0147 pisze:Jaką firmę polecacie do odbioru technicznego mieszkania? i jaki jest to koszt?


Wielokrotnie w tym wątku przejawiała się firma Inwest Men, więc i ja z niej skorzystałem. Cennik jest na stronie. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Z tego co rozmawiałem z tym Panem to pomagał odbierać już kilkanaście mieszkań na tym osiedlu, więc plus jest taki, że ma porównanie i wie na co zwrócić szczególną uwagę.

http://www.inwest-men.pl/inwestmen/pl

Może to i wygląda jak reklama, pewnie nawet nią jest, ale wychodzę z założenie, że jeżeli jestem zadowolony z czyjejś usługi to warto tą osobę dalej polecić.
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: Ilonc » 30 sie 2017, 21:45

a ja nie nie podzielam powyższej opinii o tym Panu
Ilonc
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 29 cze 2017, 23:56

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: giver » 31 sie 2017, 17:22

Prace na osiedlu postępują bardzo szybko, generalnie codziennie widać coś nowego. Zaczęły się pojawiać elementy placów zabaw, kolejne nasadzenia, ławki czy oświetlenie parkowe. Ze ściany południowej budynku F zdjęto kilka dni temu rusztowanie. Wschodnia ściana wydaje się być następna w koleje. Pojawiają się również kolejne miejsca parkingowe od strony północnej, a zagospodarowanie terenu pomiędzy blokami jest praktycznie na ukończeniu. Do obiecanego terminu oddania mieszkań pozostało nie wiele czasu i termin wydaje się bardzo realny gdyby nie blok F.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jest tylko jedno "ale"
Obrazek
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: icetruck » 31 sie 2017, 17:43

Spokojnie - na zewnątrz jest teraz ciepło, w środku zimno - czyli warunki sprzyjające wykraplaniu się wody na zimnej powierzchni betonu, w trakcie normalnej eksploatacji z czasem odparuje.
Uspokoić może także fakt, że wykonawca zobowiązał się do osuszania garaży maszynami dopóki problem zawilgocenia ścian będzie występował.

8-)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 404
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Nasz Gaj (N.G. Development)

Postautor: giver » 31 sie 2017, 19:32

Wyczuwam lekką ironie, ale chyba niesłusznie :roll:

Woda po prostu płynie strumyczkiem ze ściany...
Obrazek
giver
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 102
Na forum od: 10 paź 2015, 12:41

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości